Sari la conținut

Lorena Slim 📨 0720513202


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ieri suna un prieten sa mergem la ea ne da locatia si ne spune ca in 30min. Ajungem la casa de cultura langa locatie cand îi da sms prietenului si zice ca ea nu mai poate ca daca vrem mai tarziu! Ar trebui bagata direct la de evitat.

Tot e bn ca a raspuns...acum dc doar tu ai patit-o... mai asteptam o recenzie !!

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

am 33 de ani sunt curat ma spal de 7 ori pe zii pe dinti si am parcare rezervata la dentist, nu-mi place sa vad fata sa suga pula bleaga pana sa intareste cand une ori un sarut franzuzesc o intareste instant, asa ca intreb de FK inainte sa te pun pa lista mea cu fete care le as vizita lunea cand curvasaresc. Chiar daca nevasta mea stie de activitatile mele nu stau la telefon si sms-uri ca sunt barat cuminte marti pana duminica.

 

Nu . Am specificat : oral normal masaj . Nu fac total . Mai multe detalii la telefon in caz ca ai si alte cerinte .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

am 33 de ani sunt curat ma spal de 7 ori pe zii pe dinti si am parcare rezervata la dentist, nu-mi place sa vad fata sa suga pula bleaga pana sa intareste cand une ori un sarut franzuzesc o intareste instant, asa ca intreb de FK inainte sa te pun pa lista mea cu fete care le as vizita lunea cand curvasaresc. Chiar daca nevasta mea stie de activitatile mele nu stau la telefon si sms-uri ca sunt barat cuminte marti pana duminica.

 

Nu . Am specificat : oral normal masaj . Nu fac total . Mai multe detalii la telefon in caz ca ai si alte cerinte .

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

am 33 de ani sunt curat ma spal de 7 ori pe zii pe dinti si am parcare rezervata la dentist, nu-mi place sa vad fata sa suga pula bleaga pana sa intareste cand une ori un sarut franzuzesc o intareste instant, asa ca intreb de FK inainte sa te pun pa lista mea cu fete care le as vizita lunea cand curvasaresc. Chiar daca nevasta mea stie de activitatile mele nu stau la telefon si sms-uri ca sunt barat cuminte marti pana duminica.

 

nu are timp/placere de giugiulealā :)))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

am 33 de ani sunt curat ma spal de 7 ori pe zii pe dinti si am parcare rezervata la dentist, nu-mi place sa vad fata sa suga pula bleaga pana sa intareste cand une ori un sarut franzuzesc o intareste instant, asa ca intreb de FK inainte sa te pun pa lista mea cu fete care le as vizita lunea cand curvasaresc. Chiar daca nevasta mea stie de activitatile mele nu stau la telefon si sms-uri ca sunt barat cuminte marti pana duminica.

 

nu are timp/placere de giugiulealā :)))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

vorba multa , saracia omului.

piata e plina la momentul actual de panarame cu poze false, de fleoscaite, fete tinere lauze, deformate, obraznice, tupeiste si bipolare.

nu dau exemple , am cheltuit destui bani si timp aiurea  pentru a ma convinge.

lorena este printre putinele fete noi cu destule atuuri  pentru a deveni o certitudine .

are preturi decente si ofera deocamdata doar servicii de baza.

cu timpul, daca va ramine in bransa, va trece la un nivel superior, dar asta depinde si de calitatea clientilor care o viziteaza .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

vorba multa , saracia omului.

piata e plina la momentul actual de panarame cu poze false, de fleoscaite, fete tinere lauze, deformate, obraznice, tupeiste si bipolare.

nu dau exemple , am cheltuit destui bani si timp aiurea  pentru a ma convinge.

lorena este printre putinele fete noi cu destule atuuri  pentru a deveni o certitudine .

are preturi decente si ofera deocamdata doar servicii de baza.

cu timpul, daca va ramine in bransa, va trece la un nivel superior, dar asta depinde si de calitatea clientilor care o viziteaza .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am trecut azi pe la această domnișoară.

Este fata din poze... pozele sunt făcute în locație.

Stă undeva lângă sensul giratoriu de pe str. București, cam 100 de metri spre Casa de Cultură.

 

Aspect fata : 9 (Este frumoasă la fața și la corp, are cam 1,70 și 50 kg).

Oral : 8 (neprotejat, nu face finalizare orală)

Normal : 9 (păsărica strâmtă, nu comentează la poziții)

 

Cadou : 200 Ron

 

Eu am să revin...

 

Poate fi trecută la testate.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...