Sari la conținut

Renata -200/400-zona TomisMall - 0725652867


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Unde am scris eu ca ea este scumpă, este doar taranca.( in atitudine și in înfățișare)

Cred ca trebuie sa mai citesti o data ce a scris don'soara respectiva, singurul taran pe acel topic ai fost tu. Incheiem aici ca sa nu poluam in continuare topicul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

vizitat-o pe dnisoara

Locatie langa Kaufland, in spate

Ea este in poze, arata ca in poze, tate mari mișto și oarece vergeturi pe burta.

Destul de amabila, m-a poftit in apartament, servit cu un pahar de apa,nu m-a grabit cu nimic

A inceput cu un oral ok , apoi lady on top, apoi puțin caprita, nu a comentat la nici o poziție.

Cam atat am avut de spus, nu vreau sa o lungesc prea mult, este o aparitie ok, cred ca peste multe fete care le avem pe aici care sunt puse doar pe luat banii fara sa ofere nimic de acei bani

Note:

Fata 8.5(silicoane, cam vreo 1.60 bună pare mai înaltă pe tocuri, fund ok, tatuaje ca în poze și parca prea alba pentru gustul meu)

Oral : 8 (ok, protejat, nimic iesit din comun)

Normal 8(la fel, ok, se implica , nu comenteaza la poziții, geme cam fals)

Locatie 8 (e un adevărat labirint în blocul ala, apartament curat)

Link spre comentariu

vizitat-o pe dnisoara

Locatie langa Kaufland, in spate

Ea este in poze, arata ca in poze, tate mari mișto și oarece vergeturi pe burta.

Destul de amabila, m-a poftit in apartament, servit cu un pahar de apa,nu m-a grabit cu nimic

A inceput cu un oral ok , apoi lady on top, apoi puțin caprita, nu a comentat la nici o poziție.

Cam atat am avut de spus, nu vreau sa o lungesc prea mult, este o aparitie ok, cred ca peste multe fete care le avem pe aici care sunt puse doar pe luat banii fara sa ofere nimic de acei bani

Note:

Fata 8.5(silicoane, cam vreo 1.60 bună pare mai înaltă pe tocuri, fund ok, tatuaje ca în poze și parca prea alba pentru gustul meu)

Oral : 8 (ok, protejat, nimic iesit din comun)

Normal 8(la fel, ok, se implica , nu comenteaza la poziții, geme cam fals)

Locatie 8 (e un adevărat labirint în blocul ala, apartament curat)

Haha..uite na că a mai a apărut o recenzie marca Marcujan...ai spart pusculita ? Cum de ai reușit...
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Haha..uite na că a mai a apărut o recenzie marca Marcujan...ai spart pusculita ? Cum de ai reușit...

Nu prietene, doar am rupt tastele.

Se pare ca n-ai înțeles, dar la mine cu scrisul epopeic e mai greu😉

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

multumesc :hug1

vizitat-o pe dnisoara
Locatie langa Kaufland, in spate
Ea este in poze, arata ca in poze, tate mari mișto și oarece vergeturi pe burta.
Destul de amabila, m-a poftit in apartament, servit cu un pahar de apa,nu m-a grabit cu nimic
A inceput cu un oral ok , apoi lady on top, apoi puțin caprita, nu a comentat la nici o poziție.
Cam atat am avut de spus, nu vreau sa o lungesc prea mult, este o aparitie ok, cred ca peste multe fete care le avem pe aici care sunt puse doar pe luat banii fara sa ofere nimic de acei bani
Note:
Fata 8.5(silicoane, cam vreo 1.60 bună pare mai înaltă pe tocuri, fund ok, tatuaje ca în poze și parca prea alba pentru gustul meu)
Oral : 8 (ok, protejat, nimic iesit din comun)
Normal 8(la fel, ok, se implica , nu comenteaza la poziții, geme cam fals)
Locatie 8 (e un adevărat labirint în blocul ala, apartament curat)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...