Sari la conținut

Renata -200/400-zona TomisMall - 0725652867


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Buna,ma numesc Renata o tanara bruneta cu sanii foarte obraznici. Sunt o fire calda,deschisa artei iubirii si placerii. Partenera perfecta pentru un gentelman care apreciaza o femeie stilata. Te astept in locatia mea,pozele sunt reale 100 pot confirma Sunt foarte selectiva,nu ma intalnesc cu oricine. Daca nu raspund pe moment,imi poti lasa un mesaj pe Whatsupp sa stabilim o intalnire. FAC SI DEPLASARI

post-172588-0-41069700-1536236484_thumb.jpg

post-172588-0-03892700-1536236487_thumb.jpg

post-172588-0-49456700-1536236489_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

bun

 

fata ia baga niste poze cu picioarele tale

te pricepi la footjob?

Buna cenzurat.iti fac si un footjob.dar nu acum maine.ca astazi sunt libera....ce vroiam sa te intreb.poti sa scoti pozele si sa le iei din nou de pe internet ca am schimbat numarul de telefon....si sa faci o modificare la topicul care l-ai deschis despre mine. numarul nou este 0734348330

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

bun

 

Buna cenzurat.iti fac si un footjob.dar nu acum maine.ca astazi sunt libera....ce vroiam sa te intreb.poti sa scoti pozele si sa le iei din nou de pe internet ca am schimbat numarul de telefon....si sa faci o modificare la topicul care l-ai deschis despre mine. numarul nou este 0734348330

fata eu sunt foarte matinal de obicei. o sa te contactez pe whatsapp pe noul tau nr maine.

pana atunci baga niste poze cu picioarele tale

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe dnisoara
Locatie langa Tomis Mall, in spate
Ea este in poze, arata ca in poze, doar ca nu se vad mici defecte in poze, cum ar fi ceva urme pe burta (probabil a avut o nastere de curand)
Destul de amabila, m-a poftit in apartament, servit cu un pahar de apa,nu m-a grabit cu nimic
A inceput cu un oral ok, apoi putin caprita, apoi  lady on top, apoi un mic reverse cowgirl, nu a comentat la nici o pozitie, singurul lucru deranjant a fost  ca atunci cand am terminat, nici nu am apucat sa finalizez bine si a si spus "gata stop", pe motiv ca iese din prezervativ.
Cam atat am avut de spus, nu vreau sa o lungesc prea mult, este o aparitie ok, cred ca peste multe fete care le avem pe aici care sunt puse doar pe luat banii fara sa ofere nimic de acei bani
Note:
Fata 8.5/10 (silicoane, cam vreo 1.65-1.70 parca, fund ok, tatuaje pentru amatori de tatuate)
Oral : 8/10 (ok, protejat, nimic iesit din comun)
Normal 8/10 (la fel, ok, se implica , nu comenteaza la pozitii)
Locatie 8.5/10 (se ajunge usor, apartament curat)
Halatel : 150/nr

 

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...