Sari la conținut

De pe matrimoniale bruneta slaba


Postări Recomandate

Eu am vorbit joi cu ea,a zis ca nu poate la ora 18,i-am spus sa imi faca intr-o zi cand poate la acea ora dar nu am primit raspuns,vineri am vb iar cu ea si a spus ca ne vedem la 18 dar cu 3 ore inainte imi spune ca nu mai poate asa ca am stabilit pt sambata la 13 si de atunci nu mai raspunde.In concluzie eu unul nu o recomand, e neserioasa chiar daca se zice ca presteaza bine.Parerea mea e ca prefera deplasarile care sa ii fie cat mai aproape de casa.Daca te programeaza si intre timp apare cineva mai aproape de ea acela are prioritate si a ta se anuleaza.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Si-a schimbat numarul de telefon si presteaza numai pentru clientii vechi. Nu o mai gasiti la numarul vechi si nici pe site

Te-ai mai vazut cu ea ? Pare ca stii niste detalii... Nu ne faci si noua un bine si ne trimiti PM cu numarul ? :)

Link spre comentariu

Aici am gasit nr ei si ne am intalnit de cateva ori. Mi a dat tel acum doua zile cu nr ascuns sa ne vedem. Cica si a gasit un fraier cu bani si nu o sa mai practice. Se grabea asa ca a facut doar o muie in masina dar la banii astia am avut pretentie sa inghita. Imi placea de milfa. Pacat ca nu mai vrea. Dar e o femeie nu doar pentru un barbat. O sa se intoarca curand. Nu mai are nr vechi. Am incercat

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Aici am gasit nr ei si ne am intalnit de cateva ori. Mi a dat tel acum doua zile cu nr ascuns sa ne vedem. Cica si a gasit un fraier cu bani si nu o sa mai practice. Se grabea asa ca a facut doar o muie in masina dar la banii astia am avut pretentie sa inghita. Imi placea de milfa. Pacat ca nu mai vrea. Dar e o femeie nu doar pentru un barbat. O sa se intoarca curand. Nu mai are nr vechi. Am incercat

Nu o sa mai practice dar o sa se întoarcă? Cum vine asta? Ori e alba ori e neagra. Ți-ai făcut cont special doar ca să scrii niște abureli.

Link spre comentariu

Aici am gasit nr ei si ne am intalnit de cateva ori. Mi a dat tel acum doua zile cu nr ascuns sa ne vedem. Cica si a gasit un fraier cu bani si nu o sa mai practice. Se grabea asa ca a facut doar o muie in masina dar la banii astia am avut pretentie sa inghita. Imi placea de milfa. Pacat ca nu mai vrea. Dar e o femeie nu doar pentru un barbat. O sa se intoarca curand. Nu mai are nr vechi. Am incercat

Si a inghitit? La mine nu a vrut

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

M-am intalnit cu ea intamplator pe strada, era cu cel mic dupa ea si mi-a spus ca nu mai activeaza in domeniu. Nu am intrat in detalii ca era aiurea sa avem astfel de conversatii in public. Probabil de aia nu se mai gasesc informatii si nu mai raspunde. Poate doar a luat o pauza, poate o sa revina, cine stie. Pe numarul vechi oricum nu mai este online pe whatsapp de mai bine de 3 saptamani.

Link spre comentariu

Si totusi, are cineva curajul sa lase aici numarul ei? Chiar daca acum nu mai raspunde la el, dar cine stie nimic nu este exclus? Atat se vborbeste despre ea dar nici-un numar de contact... ai impresia ca se viseaza in grup))

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

M-am intalnit cu ea intamplator pe strada, era cu cel mic dupa ea si mi-a spus ca nu mai activeaza in domeniu. Nu am intrat in detalii ca era aiurea sa avem astfel de conversatii in public. Probabil de aia nu se mai gasesc informatii si nu mai raspunde. Poate doar a luat o pauza, poate o sa revina, cine stie. Pe numarul vechi oricum nu mai este online pe whatsapp de mai bine de 3 saptamani.

S-a facut fata cuminte de casa?

😆

Link spre comentariu

S-a facut fata cuminte de casa?

😆

Tot ce e posibil. Desi mai e varianta sa isi fi facut o selectie de clienti si sa fie pe circuit inchis. Camd ma vedeam cu ea spunea ca nu face fata cererii si ca unii clienti ii plateau mai mult decat tariful standard.

Si am intrebat de sunat pentru ca a mai scris cineva ca a fost sunat de ea.

Am zis ca poate am noroc.

 

Astept cu interes sa vad daca revine.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sau... hai sa ne vedem de treaba noastra si sa respectam decizia si retragerea ei fara comentarii rautacioase. Eu am tot respectul pt fata asta. Daca ai lasat mesaj si nu ti-a raspuns... e simplu. Nu e disponibila. Inseamna ca s-a retras. Cine activeaza are tot interesul sa raspunda solicitarilor. Mai logic de atat nu se poate. Insistentele voastre ca si comentariile de prisos sunt penibile

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...