Sari la conținut

Vot pentru cel mai popular membru 2018


  

461 membri au votat

  1. 1. Vot pentru cel mai popular membru 2018



Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Av pop s-a votat singur cu clonele..Sa se ia de mana cu Karinaa care își da vot singura la nominalizări:)))))) asa ceva...

N-ai mai putut rezista si a rabufnit oftica in tine :laugh2 Cucoana,pe Sfantul Parinte Pipilica il cunoaste tot site-ul.are sute de enoriasi care il respecta.Proasta pulii,eu nu am nevoie sa castig concursuri ca sa fiu cunoscut.

 Astfel de mesaje primesc aproape zilnic de la enoriasii mei:

 

Oh, Tu, Preasfintite...

 

Tu cel care ai pus bazele leaganului futacilor dintre Carpati si Marea Neagra. Atotstiutorul si Preainteleptul, Propavaduitorul intelepciunii fara bariere a primului dintre futaci,

 

Cel ce s-a pogorat printre noi, aspirantii la doctrina preacurviei si ne-a aratat noua calea dreapta, si ne-a dat noua cele 10 porunci, si ne-a invatat cum sa ne ferim de rapandule si uneltirile diavolului, fie ele chiar una si aceeasi, ia-l in turma ta pe acest mic futac si invata-l tu cum sa nu cada in pacat si sa nu se lase prins in mrejele curvelor preaversate.

 

 

Enoriasul tau,...................

 

 

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, Parinte! 

 

Am bagat eu cu zoom la 75%, dar nici asa nu am putut surprinde intreaga "binefacere" a Preasfintiei Tale.

 

Unde paseste Parintele, nici dracu, cu toate curvele lui nu mai reuseste sa puna monopolu'  =))

 

Gata, acum sub tutela Sfantului Parinte Pipilica, viitorul e parca mai aproape, iar rapandulele cat mai departe.

 

In numele Tatalui si a Fiului si a Sfantului Duh, acum si pururea si in vecii vecilor! Amin!   :pope 

 

P.s. Iarta-ma si binecuvanteaza-ma parinte, ca am preacurvit  :(

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Av pop s-a votat singur cu clonele..Sa se ia de mana cu Karinaa care își da vot singura la nominalizări:)))))) asa ceva...

...Si pe mine ce clone ma minunează, spune tu innesupka scump0?!

  • Like 19
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator paul te vede dar tu nu-l vezi
Reputație: 0

Cati useri de incredere l-au votat pe Avpop (pisulica) :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Numai de aia cu valoare :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...