Sari la conținut

Vot pentru Clientul anului 2018


  

434 membri au votat

  1. 1. Vot pentru Clientul anului 2018



Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ai de plm . Ai nominalizat cel mai mare hater de pe Oradea ca fiind unul dintre cel mai bun client al anului,in loc sa fie banat de mult. A deschis sute de topice fara nici un rost si ne face pe toti pesti. Asta da administrare de site. Esti de toata jena inpreuna cu fratele tau desprotitul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Babacu' tot nu realizeaza cat este de penibil   , ba s-a si votat cu 2 clone  , ca doar a fost la Bubu de pe 6 clone ....amuzament maxim ...Rocco Siffredi e mic copil  in materie de  pizda  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:13 Septwmbrie
  • Oras:13 Septwmbrie

Babacu' tot nu realizeaza cat este de penibil   , ba s-a si votat cu 2 clone  , ca doar a fost la Bubu de pe 6 clone ....amuzament maxim ...Rocco Siffredi e mic copil  in materie de  pizda  :laugh2

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2 mai are clone in afara de ce sti :slap2  :slap2  :slap2 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

:laugh2  :laugh2  :laugh2 mai are clone in afara de ce sti :slap2  :slap2  :slap2

 

Pai cum dracu' viata lui clonele , promovarile mincinoase , renziile false si punctele de reputatie .

 

Care ? Ca observasem ca o lasase moale pe contul acesta  . Am impresia  ca i-a facut din nou un cont  unei futacioase  si a bagat-o pe treba . :)

Link spre comentariu
  • Oras:13 Septwmbrie
  • Oras:13 Septwmbrie

Pai cum dracu' viata lui clonele , promovarile mincinoase , renziile false si punctele de reputatie .

 

Care ? Ca observasem ca o lasase moale pe contul acesta  . Am impresia  ca i-a facut din nou un cont  unei futacioase  si a bagat-o pe treba . :)

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  ghicesti bine  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  ghicesti bine  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Ma bufneste rasul uneori  ...dar nu-mi bat capul , ca oricum nu intelege :angry

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ma bufneste rasul uneori  ...dar nu-mi bat capul , ca oricum nu intelege :angry

calmeaza-te,anul asta primesti premiul pentru "Clientul anului" si "Cuplul anului" impreuna cu Betty :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Lasa , ba , tu sa  fii fericit si sanatos , astfel incat sa-mi  incasezi  premiul ptr. tot acest efort depus  de a  va face zeci de clone cu care sa  misunati pe aici  toata ziua .

 

Stii bine ca aici iti desfaci dopul de la sticla de sampanie goala de Anul Nou , ca si anul trecut ...mare chestie ca anul acesta  se intampla acelasi lucru   .  =)) 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...