Sari la conținut

0756868398 - Daria, pustoaica skinny cu parul mov.


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am sunat la nr din titlu si mi-a raspuns o tanara cu o voce placuta,mi-a comunicat serviciile(totul protejat,ceea ce am apreciat) si preturile si m-am programat in scurt timp pt o vizita.
Am revenit cu un telefon cand am ajuns unde mi-a zis sa ajung si mi-a dat detaliile finale.Am urcat pana unde mi-a indicat domnisoara si am fost incantat din prima deoarece era fix genul de tipa slabuta cu care-mi place sa-mi complic viata de obicei.Am facut un dush si dupa ne-am apucat direct de treaba,am inceput cu un FK destul de ok,ceva muscaturi pe gat din partea ei,dupa am pus o pelerina de vreme rea peste soldat si cum era deja peste mine si continuam cu magaierile si FK am inceput direct cu un lady on top unde se misca destul de energic si traia momentul,dupa am schimbat in misionar intretinut cu FK,dupa misionar am trecut la un doggystyle unde ii auzeam gemetele simpatice iar pt finish am trecut la un fel de reverse cowgirl cu ea intre picioarele mele unde a intretinut un ritm destul de intens in timp ce mai imi arunca cate o privire peste umar pana ce am capitulat si mi-am dat drumul,dupa am observat ca eram amandoi destul de transpirati de la mica noastra lupta intretinuta si am utilizat dusul din dotare al apartamentului.Inainte de al doilea numar am incercat sa leg o coversatie ceva cu ea dar probabil am spus ceva ce nu i-a convenit sau pur si simplu a fost o lipsa de chimie intre noi pe partea sociala caci a adoptat o atitudine destul de defensiva si chiar mi se parea ca acum are un vibe mai grabit dar in momentul in care ne-am pus pe facut sex s-a reaprins "flacara pasiunii" dintre noi caci aici ne-am inteles destul de bine,de data asta am incercat si sexul oral atat eu ei cat si ea mie(aici e loc de imbunatatire,nu prea exceleaza),dupa ne-am pus pe incercat pozitii adaugand la cele incercate anterior,am ajuns si intr-o pozitie cu ea intinsa pe o parte si eu penetrand-o pe la spate stand in genunchi si cand am intins o mana sa o prind de umar a fost mai rapida decat mine si s-a infipt cu gura in degetul meu mijlociu si a continuat sa-l suga in pozitia aia pana am schimbat din nou in alta pozitie,si intr-un final pt finish ne-am refugiat amandoi intr-un 69 comod(chiar daca eram amandoi destul de transpirati)pana am finalizat din nou. Dupa a intervenit din nou lipsa chimiei noastre pe partea sociala,am facut un dush,m-am imbracat si am plecat spre treburile mele. d2d 62min.note-->
locatie: 8,la cateva minute de bulevardul decebal nr.10,usor de ajuns,baia ok iar camera de lucru potrivita pt activitatea ce se desfasoara acolo.
aspect: 8,pozele sunt reale,e o pustoaica slabuta cu un fund bombat,la fata nici wow nici bau si cu ceva acnee acoperita cu fond de ten.
igiena: 8,nu am simtit vreun miros deranjant in timpul actiunii.
sex oral: 7,a fost ok dar e loc de mult mai bine.
sex normal: 9,receptiva la pozitii si f implicata,s-a udat natural,a fost acolo cu mine in sparring pe toata durata actiunii iar ca dovada am fost amandoi uzi la finalul fiecarei finalizari.
gfe: as zice 8 in timpul sexului si 6 in rest,ne-am inteles doar cat am facut sex,pe partea de "soft skills" chiar daca e o pustoaica simpatica si pare destul de isteata nu prea am reusit sa leg o conversatie cu ea oricat de mult am incercat. In timpul sexului nu a fost nici o graba,in schimb cand nu faceam sex ma simteam cam grabit chiar daca nu a spus tipa nimic in sensul asta,era doar ceva ce plutea in aer.
pret: 150lei/h

post-65963-0-49569100-1536364040_thumb.jpg

post-65963-0-13905100-1536364048_thumb.jpg

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat la nr din titlu si mi-a raspuns o tanara cu o voce placuta,mi-a comunicat serviciile(totul protejat,ceea ce am apreciat) si preturile si m-am programat in scurt timp pt o vizita.

Am revenit cu un telefon cand am ajuns unde mi-a zis sa ajung si mi-a dat detaliile finale.Am urcat pana unde mi-a indicat domnisoara si am fost incantat din prima deoarece era fix genul de tipa slabuta cu care-mi place sa-mi complic viata de obicei.Am facut un dush si dupa ne-am apucat direct de treaba,am inceput cu un FK destul de ok,ceva muscaturi pe gat din partea ei,dupa am pus o pelerina de vreme rea peste soldat si cum era deja peste mine si continuam cu magaierile si FK am inceput direct cu un lady on top unde se misca destul de energic si traia momentul,dupa am schimbat in misionar intretinut cu FK,dupa misionar am trecut la un doggystyle unde ii auzeam gemetele simpatice iar pt finish am trecut la un fel de reverse cowgirl cu ea intre picioarele mele unde a intretinut un ritm destul de intens in timp ce mai imi arunca cate o privire peste umar pana ce am capitulat si mi-am dat drumul,dupa am observat ca eram amandoi destul de transpirati de la mica noastra lupta intretinuta si am utilizat dusul din dotare al apartamentului.Inainte de al doilea numar am incercat sa leg o coversatie ceva cu ea dar probabil am spus ceva ce nu i-a convenit sau pur si simplu a fost o lipsa de chimie intre noi pe partea sociala caci a adoptat o atitudine destul de defensiva si chiar mi se parea ca acum are un vibe mai grabit dar in momentul in care ne-am pus pe facut sex s-a reaprins "flacara pasiunii" dintre noi caci aici ne-am inteles destul de bine,de data asta am incercat si sexul oral atat eu ei cat si ea mie(aici e loc de imbunatatire,nu prea exceleaza),dupa ne-am pus pe incercat pozitii adaugand la cele incercate anterior,am ajuns si intr-o pozitie cu ea intinsa pe o parte si eu penetrand-o pe la spate stand in genunchi si cand am intins o mana sa o prind de umar a fost mai rapida decat mine si s-a infipt cu gura in degetul meu mijlociu si a continuat sa-l suga in pozitia aia pana am schimbat din nou in alta pozitie,si intr-un final pt finish ne-am refugiat amandoi intr-un 69 comod(chiar daca eram amandoi destul de transpirati)pana am finalizat din nou. Dupa a intervenit din nou lipsa chimiei noastre pe partea sociala,am facut un dush,m-am imbracat si am plecat spre treburile mele. d2d 62min.note-->

locatie: 8,la cateva minute de bulevardul decebal nr.10,usor de ajuns,baia ok iar camera de lucru potrivita pt activitatea ce se desfasoara acolo.

aspect: 8,pozele sunt reale,e o pustoaica slabuta cu un fund bombat,la fata nici wow nici bau si cu ceva acnee acoperita cu fond de ten.

igiena: 8,nu am simtit vreun miros deranjant in timpul actiunii.

sex oral: 7,a fost ok dar e loc de mult mai bine.

sex normal: 9,receptiva la pozitii si f implicata,s-a udat natural,a fost acolo cu mine in sparring pe toata durata actiunii iar ca dovada am fost amandoi uzi la finalul fiecarei finalizari.

gfe: as zice 8 in timpul sexului si 6 in rest,ne-am inteles doar cat am facut sex,pe partea de "soft skills" chiar daca e o pustoaica simpatica si pare destul de isteata nu prea am reusit sa leg o conversatie cu ea oricat de mult am incercat. In timpul sexului nu a fost nici o graba,in schimb cand nu faceam sex ma simteam cam grabit chiar daca nu a spus tipa nimic in sensul asta,era doar ceva ce plutea in aer.

pret: 150lei/h

Arata bine caprioara...in ce zona are locatia? E singurica?
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

       Mie nu îmi place să mi se facă oral cu prezervativ, pentru că nu e plăcut deloc, dar având fata asta preţuri corecte pentru oral cu prezervativ, are şi un corp frumos, i-am făcut o vizită contra sumei de 60 lei pentru 30 minute. Cunnilingus n-a vrut, voia mai mulţi bani pentru asta, nu ştiu câţi, n-am dat, Nu ştiu dacă mai era cineva în apartament. 


-preludiu cu mângâieri şi muşcături din partea ei, părea destul de interesată să mă simt bine


-la oral s-a străduit foarte mult, mi-a plăcut câtă energie a consumat ca să îl scoale pe ăla micu cât mai mult, senzaţii slabe însă


-la normal s-a trecut când am cerut eu, a stat cum am vrut, geme uşor, fără să exagereze


 


plusuri: fata e zâmbăreaţă, cooperantă, comunicativă, nu m-a grăbit, nicio aluzie n-a făcut în acest sens -s-a încheiat acţiunea când m-am plictisit, am plecat după 30minute; n-a răspuns la telefon când era apelată (acesta era pe silent)


minusuri: nu m-a primit la momentul stabilit de noi şi propus de ea, adică în 15 minute deja primise pe altul; lipsă cunnilingus; căldură mare în cameră


 


Nu am fost prea încântat, dar nici nu îmi pare rău că am vizitat-o.


 


 


 


 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Daps,e și la finalizare, 60 de ron parcă dar mi se pare că variază în funcție de cum are clienți deoarece mi-a zis că a început cu un tarif mai mare și a scăzut în lipsă de clienți.

Mersi frate!

Crezi ca are origini etnice?

Pustoaica...cati ani ii dai? Crezi ca e noua in bransa sau rebranding?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mersi frate!

Crezi ca are origini etnice?

Pustoaica...cati ani ii dai? Crezi ca e noua in bransa sau rebranding?

Aș zice că e nouă după cum se comportă (și după spusele ei) & nu cred că are origini indiene sau dacă are sunt prea îndepărtate încât să fie sesizabile.

  • Like 1
Link spre comentariu

Din ce îmi dau seama strada Dristorului e un fel de prelungire a lui Dristor2 dpdv al condițiilor și serviciilor. Toate cu care am vorbit de pe acolo păreau fie etnice, **spam editat**e, dezabuzate sau toate la un loc. Program non-stop, prețuri mici, totul pe bandă rulantă. Asta cu părul mov parcă părea ceva mai vioaie dar nu cu mult.

Link spre comentariu

Am fost la Daria

 

Locatia  8 ... pe str distrorului  relativ curat ... de prosoape nu prea m-as pronunta

 

Fata 7: amator de skiny (de asta ii dau 7) la fata  nu exceleaza ... cosuri data cu fond de ten ieftin cur frumos specific fetelor skiny ,,, nu as intoarce capul dupoa ea

 

Actiunea 7: fast... fast ... fast .... dupa un scurt preludiu de 10 secunde ... il punem ? io zic ca nu-i graba ea zice ca e .... ma rog ... plm ... mai insist ... 30 secunde .... plm ... capra si end

 

Igiena:  7 nu a facut dus nuci inainte nici dupa

 

Cotizatia 60 + 40 (nu avea rest) achitati de la inceput

 

De revenit / recomandat --- nu / pt 60 ron nu poti avea pretentii multe

  • Like 6
Link spre comentariu

Am fost la Daria

 

Locatia  8 ... pe str distrorului  relativ curat ... de prosoape nu prea m-as pronunta

 

Fata 7: amator de skiny (de asta ii dau 7) la fata  nu exceleaza ... cosuri data cu fond de ten ieftin cur frumos specific fetelor skiny ,,, nu as intoarce capul dupoa ea

 

Actiunea 7: fast... fast ... fast .... dupa un scurt preludiu de 10 secunde ... il punem ? io zic ca nu-i graba ea zice ca e .... ma rog ... plm ... mai insist ... 30 secunde .... plm ... capra si end

 

Igiena:  7 nu a facut dus nuci inainte nici dupa

 

Cotizatia 60 + 40 (nu avea rest) achitati de la inceput

 

De revenit / recomandat --- nu / pt 60 ron nu poti avea pretentii multe

sa-mi bag picioarele daca mai tin minte daca are sau nu parul mov ...  da nu cred

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...