Sari la conținut

I s-a mai întâmplat cuiva?


jeryk28

Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

După un ON și Un NP cu fata de la Păulești in urma cu vreo 5 zile am inceput sa am niste usturimi ,a mai pățit vreun coleg?

Spala-te la pula, jegosule :)))))))

Gluneam, sper sa nu fie nimic, poate ai doar o iritatie ceva si acum esti stresat maxim. Relax, da cu o crema ceva. Cred ca daca tipa aia avea "mancarimi" eram cu probleme multi de pe aici. Bafta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Voi sunteti constienti ca de la oral se pot lua o gramada de surprize? Mai ales pe marginea strazii unde intre doua "portii de sloboz" singura sansa de a se clatii in gura este o sticla cu apa sau cola.

Stiu ca oriunde poti avea surprize, dar macar intr-un apartament exista speranta unei ape de gura.

Am auzit de o gramada de surprize pe la baieti de la zdrentele adtea de pe marginea strazii

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Voi sunteti constienti ca de la oral se pot lua o gramada de surprize? Mai ales pe marginea strazii unde intre doua "portii de sloboz" singura sansa de a se clatii in gura este o sticla cu apa sau cola.

Stiu ca oriunde poti avea surprize, dar macar intr-un apartament exista speranta unei ape de gura.

Am auzit de o gramada de surprize pe la baieti de la zdrentele adtea de pe marginea strazii

Perfecto de acord cu tine my friend.

Cu un mic amendament. Cola... daca ar fi clateala cu cola... cred ca e mai tare ca apa de gura... asa am auzit...

Sincer, dea draq in ea ca si mie imi place o doza rece pe caldura (cand n-am acces la bere 😊😆). Dar am facut un experiment. Am pus intr-un ibric calcarizat pe margini de la fierberi de apa de chiuveta. Siii... dupa un WE era curat ca lacrima...😇😈

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Perfecto de acord cu tine my friend.

Cu un mic amendament. Cola... daca ar fi clateala cu cola... cred ca e mai tare ca apa de gura... asa am auzit...

Sincer, dea draq in ea ca si mie imi place o doza rece pe caldura (cand n-am acces la bere 😊😆). Dar am facut un experiment. Am pus intr-un ibric calcarizat pe margini de la fierberi de apa de chiuveta. Siii... dupa un WE era curat ca lacrima...😇😈

Si eu am auzit ca e extrem de buna la curatat calcarul de pe vase.

Am incercat sa imi scot si pietrele la rinichi cu ea, dar a nabii nu functioneaza :)

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

gonoreea isi face debutul dupa 2-5 zile de cand a fost contactata , tratamentul se face cu ciprinol sau cuminol 500 mg timp de 10 zile  1 la 12 ore, daca  capul penisuluyi prezinta roseata sau pruruit (leziuni ) se aplica travogen timp de 7 zile 2 ori pe zi , usturimea din urinare se resimte datorita infectiei bacteriene , au trecut 10 zile de cand baiatul a postat aici probabil sa si rezolvat

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...