Sari la conținut

VisTantric, o săptămână în Pitesti 0731670030


vistantric

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Bună Alexandra,

Când pot sa te găsesc?, am vorbit la un moment dat la telefon dar nu s a concretizat deocamdată ceva care sa ne intalneasca, însă sper ca într o buna zi sa mi acorzi șansa unei curătări în palatul tău regal.

Îți mulțumesc și sper sa primesc un semn din partea ta.

Link spre comentariu

Bună Alexandra,

Când pot sa te găsesc?, am vorbit la un moment dat la telefon dar nu s a concretizat deocamdată ceva care sa ne intalneasca, însă sper ca într o buna zi sa mi acorzi șansa unei curătări în palatul tău regal.

Îți mulțumesc și sper sa primesc un semn din partea ta.

Mai uvil10, nu conteaza den la ce vine numele. Schimba nick-name-ul(oricum nu pierzi prea mult), sun-o si ingroasa  putin vocea. Si daca stabilesti o intalnire vezi tu cum te descurci. Ea nu poate accepta un **spam editat** autodeclarat. Dar nu-ti cere buletinul.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Mai uvil10, nu conteaza den la ce vine numele. Schimba nick-name-ul(oricum nu pierzi prea mult), sun-o si ingroasa  putin vocea. Si daca stabilesti o intalnire vezi tu cum te descurci. Ea nu poate accepta un **spam editat** autodeclarat. Dar nu-ti cere buletinul.

Nu înțeleg sensul cu //spam editat//, deși personal chiar nu am avut vre o problema de aceasta natura. Ori de câte ori am avut ocazia pe acest forum am avut discuții civilizate indiferent de situații pe care le am abordat într un mod elegant, mai ales pentru Alexandra am în primul rand un respect deosebit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mai uvil10, nu conteaza den la ce vine numele. Schimba nick-name-ul(oricum nu pierzi prea mult), sun-o si ingroasa  putin vocea. Si daca stabilesti o intalnire vezi tu cum te descurci. Ea nu poate accepta un **spam editat** autodeclarat. Dar nu-ti cere buletinul.

Bună dimineața, nu merita sa îl impulsionezi...el doar visează, așa îi place.Acum are un filmuleț nou, îl va tine ocupat, își va imagina cum e cu mine la baie și...

Eu prefer asa, e chiar foarte bine sa trăiască, datorită respectului deosebit ce-l poarta...une amour platonique.

Nu e singurul, aici pe forum, sunt câțiva care cu anii tot visează și cel mai interesant e ca sunt câțiva care chiar au avut și curajul...sa ma sune.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

🙂 La început aveam o placere bizara sa ii bag într-un soi de hipnoza, determinându-i sa vina glonț la mine...însă acum m-am făcut o prea mare răsfățată și nu mai vreau.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dacă ma anunți ca vrei o programare la o anumită și când trebuie sa ma suni pentru a stabili întâlnirea...tu faci apelul cu număr necunoscut, e clar ca nu îți voi răspunde.Sper sa citești aici acela care a făcut asa...

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

În concluzie, s-a eliberat un loc pentru cine mai dorește o întâlnire în această seară.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sa stii ca raspunsul vis-a-vis de răsfățul cu ass worship chiar m-a bagat intr-un soi de hipnoză.. DAMN

O simpla informație nu are cum sa te bage în hipnoza, dar poate ca imaginea unei dimineți îți poate crea niște senzații...

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ðŸ§Ajutor, faceți-l să nu mai sune...cică m-a recomandat un bărbat care se numește Andrei!

Dacă mă cunoști și mă recomanzi unor asemenea oameni, e clar că nu o faci pentru binele meu...

Pot să îl fac jucăria mea dar nu oricând îmi e suficientă doar...manifestarea sexualității mele.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Filmul unei dimineți cu tine zvarcolindu-te de placere il am deja in cap, ar mai ramane distanta si bineinteles, acordul tau..

Distanța o poți liniști cu filmulețele mele însă dacă observ la telefon ca nu poți purta un minim de conversație și nu simt acel impuls al hotărârii tale de a ma întâlni...imi place să amân până când dorința ta devine pentru mine fără rost.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Comic 😅

El zice ca ma voi gândi la el dacă mi-a propus 5 meleoane...

Azi și mâine trec finalizarea la 100 de Ron sa ii fac în ciuda, cu normal și un pic de oral sau invers, dar fără anal.

Să văd dacă în două zile găsesc 5 persoane de calitate la acest preț...

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ah, are numărul la blocați începând cu acest moment pentru ca alții sa nu fie deranjați de apelurile dânsului.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Bună dimineața, nu merita sa îl impulsionezi...el doar visează, așa îi place.Acum are un filmuleț nou, îl va tine ocupat, își va imagina cum e cu mine la baie și...

Eu prefer asa, e chiar foarte bine sa trăiască, datorită respectului deosebit ce-l poarta...une amour platonique.

Nu e singurul, aici pe forum, sunt câțiva care cu anii tot visează și cel mai interesant e ca sunt câțiva care chiar au avut și curajul...sa ma sune.

Interesant...dar pana la a recurge la nu știu ce filmuleț este deja prea mult, însă dacă doresc sa fiu apreciat în alt mod în afara de recomandări bizare, oricând sunt tratat și primit cum se cuvine la Maya, Carmen, Dianalux24, Adelina unde, atenție, își selectează într un mod foarte atent clienții. În rest îți doresc ca planetele, astrele sa se alinieze asa cum dorești.
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Prietene , nu o poti pune pe doamna in cauza langa Maya sau Adelina , e mult sub nivelul lor ! Mie mi se pare ca isi cam bate joc de oameni aici cu tot felul de planete si chestii spirituale ..... Pe bune acum auzi tu asa ceva de la fetele de mai sus ? Se tot lauda cu "serviciile " ei de parca cine stie ce dracu' ti ar face ! Imi cer scuze ca am intervenit dar urmaresc demult cum se tot roaga lumea de ea incercand sa intre in universul asta al ei . Acum astept injuraturile.....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Buna te am sunat si nu raspunzi exista un loc si pt mine azi?

  

Interesant...dar pana la a recurge la nu știu ce filmuleț este deja prea mult, însă dacă doresc sa fiu apreciat în alt mod în afara de recomandări bizare, oricând sunt tratat și primit cum se cuvine la Maya, Carmen, Dianalux24, Adelina unde, atenție, își selectează într un mod foarte atent clienții. În rest îți doresc ca planetele, astrele sa se alinieze asa cum dorești.

Am zis deja o dată că nu doresc sa am întâlnire cu voi doi și nu are rost sa îmi mai scrieți.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Prietene , nu o poti pune pe doamna in cauza langa Maya sau Adelina , e mult sub nivelul lor ! Mie mi se pare ca isi cam bate joc de oameni aici cu tot felul de planete si chestii spirituale ..... Pe bune acum auzi tu asa ceva de la fetele de mai sus ? Se tot lauda cu "serviciile " ei de parca cine stie ce dracu' ti ar face ! Imi cer scuze ca am intervenit dar urmaresc demult cum se tot roaga lumea de ea incercand sa intre in universul asta al ei . Acum astept injuraturile.....

Nu ma cunoști și nici teoriile tale nu-mi par interesante.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

La dânsa nu e x finalizare e doar cum sa te simți bine

Mersi dar anumiți bărbați par sa înțeleagă greu unele fapte și probabil ca asa e mai bine.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am zis deja o dată că nu doresc sa am întâlnire cu voi doi și nu are rost sa îmi mai scrieți.

Îmi pare rău să ți spun dar nici eu nu îmi doresc persoane care sa mi sugereze sa urmăresc tot felul de filmulețe prin nu știu ce fel de bai, pai chiar asa de jos am ajuns în condițiile în care pretinde m ca suntem civilizați. Tu cum ai fi reacționat Alexandra?  eu nu te am jignit, te rog sa mi demonstrezi cum te am pus într o poziție în care eu ți am știrbit reputatia, și curajul sa demonstrezi aici pe forum cum se spune cu //cărțile pe fata// cu dovezi.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu ma cunoști și nici teoriile tale nu-mi par interesante.

Sincer nici nu imi doresc sa te cunosc , esti prea complicata pentru mine iar teoriile mele refecta intocmai realitatea pe care nu vrei sa o recunosti ! Iti doresc mult succes in continuare si ca un mic sfat daca imi permiti , incearca sa fi mai maleabila cu oamenii avand in vedere ca lucrezi mai mult cu forum-ul !
Link spre comentariu

Sincer nici eu nu ii inteleg pe cei care se tot roagă să ajungă la păsărica acestei stimată doamnă care tot vorbeste de întâlnirile ei prea mărite si sfințite.. E un întreg ritual sa ajungi la ea în care trebuie să porți conversații despre zodii sau mai stiu ce retrograd al lui mercur.. Ce drc ma.. va rugati sa mergeți sa dati o muie?

Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Sincer nici eu nu ii inteleg pe cei care se tot roagă să ajungă la păsărica acestei stimată doamnă care tot vorbeste de întâlnirile ei prea mărite si sfințite.. E un întreg ritual sa ajungi la ea în care trebuie să porți conversații despre zodii sau mai stiu ce retrograd al lui mercur.. Ce drc ma.. va rugati sa mergeți sa dati o muie?

chiar si asa. Numai figuri pe dama aceasta de consumatie.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...