Sari la conținut

VisTantric, o săptămână în Pitesti 0731670030


vistantric

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu sunt suparacioasa, pot înțelege multe, însă nici nu sunt genul cu dulcegării...

Acum după o întâlnire am zis sa vad dacă într-un filmuleț mi se mai vede chipul prea lunguieț dar vad ca durează pana se încarcă pe erome...

Noapte bună 😜

https://www.erome.com/a/Q7hGjiff

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Inainte de plimbarea din seara aceasta... 🙂

Nu sunt prea smechere pozele dar nah...poate că-s bune de ceva! 😜

https://www.erome.com/a/GvOpnyLL

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bună! Lucrezi astăzi? Dacă da poți sa mi spui pana la ce ora? Mulțumesc!

Am incheiat azi, ma găsiți mâine cam după ora 16 până pe 30 inclusiv și apoi încep pe 1 sau 2.Craciun fericit! :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator valentin9
Reputație: 0

Am reusit sa ajung la Vis Tantric. Si acum se fortifica gigel cand ma gandesc. Pot spune ca am fost perseverent, adica am insistant putin pana am reusit sa o prind libera, dar in limita bunului simt. Vis Tantric este o doamna. Iti vorbeste frumos si te intreaba daca ai nevoie de ceva, o apa sau daca esti ok. Are o voce calda si usoara, prietenoasa. Fiind mai timit la inceput, ea a stiut cum sa ma incurajeze ca sa incepem actiunea. Am inceput cu un preludiu frumos cu sarutari si mangaieri. Am schimbat doua sau 3 pozitii. Oricum stiam ca n o sa rezist mult :)). Dar ce as vrea sa spun este ca m a incantat felul in care m a incurajat sa schimbam in pozitia misionar si isi contracta muschii ei (se numesc intr un fel, dar eu nu stiu prea multa anatomie) in timp ce ma tragea spre ea si m a excitat foarte mult cu asta.

Oral: 9 probabil daca stateam in picioare sau in genunchi se contractau muschii mai mult si iesea maxim si aici, dar in momentul ala nu m am mai gandit la asta. Oricum iti trezeste toate simturile

Normal 10

Achitat 200

De revenit. Cu siguranta DA!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Merci pentru recenzie, au fost niște momente interesante și sper sa ne mai reîntâlnim pentru a experimenta acele plăceri.

Sa notez zic și niște prețuri pentru ca nu am mai adus de mult această info

150 o finalizare

200 timp de 40 minute de acțiune, fără dus și mici discuții la un suc

1 ora care poate sa fie depășită la preț de 250.

Sex total, finalizare orala uneori cu înghițire, 69, sărutări și alte fantezii.

Îmi voi lua liber pe 31 și 1, iar începând cu data de 2 ianuarie voi avea din nou disponibilitate pentru întâlniri dar voi ajunge posibil în jurul orei 16 în Pitești.

Azi am cam plin cu întâlniri dar puteți încerca în continuare sa ma sunați.

Zona, cu aproximație, este în apropiere de liceul Sanitar, Gavana.

https://www.erome.com/VisS

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

LA MULTI ANI,MULTA SANATATE SI BUCURII pentru Sefa clasamentului personal in 2019!  

In 2019 am intalnit Doamne miunate care mi-au oferit momente extraordinare,intalniri memorabile si carora m-am straduit sa le ofer si eu momente cat mai placute insa cu adevarat memorabile raman intalnirile la ceas de seara/noapte cu Vis la casa ei de la tara!

Pentru ca a impartit si pentru cateva ore paradisul ei rural cu mine,pentru ca mi-a oferit si mi s-a oferit total,pentru ca intalnirile au continut si stacheta intelectuala,pentru multe alte motive Vis este pentru mine Doamna anului 2019! Multumesc!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Încerc și eu să prind un loc.....dar sper să nu-ți fi căzut telefonul din mână și să se fi amestecat numerele....

Sunt băiatul cu băița de spumă.....

P.S.: n-aș vrea să rămâi nâspalat dâ Anu nou...

Mai încerc.....ș dac nu an nou cu bine...

Facem în anul care vine, ca un fel de botez care sa îți poarte noroc, încep sa cred și eu ca am notat aiurea numărul tău.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

LA MULTI ANI,MULTA SANATATE SI BUCURII pentru Sefa clasamentului personal in 2019!  

In 2019 am intalnit Doamne miunate care mi-au oferit momente extraordinare,intalniri memorabile si carora m-am straduit sa le ofer si eu momente cat mai placute insa cu adevarat memorabile raman intalnirile la ceas de seara/noapte cu Vis la casa ei de la tara!

Pentru ca a impartit si pentru cateva ore paradisul ei rural cu mine,pentru ca mi-a oferit si mi s-a oferit total,pentru ca intalnirile au continut si stacheta intelectuala,pentru multe alte motive Vis este pentru mine Doamna anului 2019! Multumesc!

Cât m-am ferit eu sa nu pic în listele căutătorilor de trofee...dar ma bucur pentru respectul și entuziasmul tău. Sănătate și cât mai multe bucurii în noul an ce vine!
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Cât m-am ferit eu sa nu pic în listele căutătorilor de trofee...dar ma bucur pentru respectul și entuziasmul tău. Sănătate și cât mai multe bucurii în noul an ce vine!

Tu nu esti un trofeu,tu esti un fenomen,o stare de spirit!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...