Sari la conținut

VisTantric, o săptămână în Pitesti 0731670030


vistantric

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:))) cum plm isi bate joc de voi in 72 pagini. e incredibil! :))))))). ba vis : ma-nclin! esti super tare. ii futi pe astia maxim! :)))))))). in realitate nu te-a futut nici unu dar toti saliveaza:))))))))))). 

P.S. zi-le sa iti plateasca pentru ca viziteaza topicul:))))))))). treci la 'next level' ce plm. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ui ba vis un 'fatalau'. no asta daca tu ii zici sa plateasca pe Revolut 10 partide ca in 2028 te vei fute cu el, asta ...o face:)))))))).

P.S. vis , azi te-a futut vreun ...'nimfoman'?

O , da , daca faci din pasiune pentru placerea ta și bărbatul simte ( așa cum se vede și în filmulețe )atunci va crește și plăcerea lui care se va revărsa asupra ta.
Și vă amplifică indubitabil plăcerea și beatitudinea amandorura.
Mare ștrengară senzuală ești...intalni-te-as și in real , că tare specială ești , in toate cele !
I pup You !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

:))) cum plm isi bate joc de voi in 72 pagini. e incredibil! :))))))). ba vis : ma-nclin! esti super tare. ii futi pe astia maxim! :)))))))). in realitate nu te-a futut nici unu dar toti saliveaza:))))))))))). 

P.S. zi-le sa iti plateasca pentru ca viziteaza topicul:))))))))). treci la 'next level' ce plm.

 

Ești drăguț dar nu sunt chiar asa de rea... 😅🤭
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

faptul ca exista topicul asta arata cat de prosti sunt barbatii .:)))))). incredibil in plm. de la ridicari in slavi si probabil cereri in casatoarie si cine stie ce plm mai gasim in cele 72 pagini, toate arata cat de dependenti suntem de pizda. :))))). cum creierul refuza sa mai functioneze si sa accepte ca vis e doar un vis in plm. ea nu exista in realitate. adica nu in realitatea asta de pe nimfo. da , se fute vedem cu totii ca se fute cu cineva.e acel cineva 'de pe nimfo'? :))) fix pula. 

P.S. desi ma repet ; vis: ma-nclin! felicitari! 

P.S. Filantropica ma vis. ti-e mila? ti-am luat banu! :) in alt context evident ! eu zic: do it! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

ui ba vis un 'fatalau'. no asta daca tu ii zici sa plateasca pe Revolut 10 partide ca in 2028 te vei fute cu el, asta ...o face:)))))))).

P.S. vis , azi te-a futut vreun ...'nimfoman'?

Ardelene , se pare că în lipsa de acțiune mă bravosesti. Mai sa fie.

Macho men de clasa , ce cauți pe aici daca nu îți place ce și cum ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Știu că este o doamnă si este foarte drăguță pacat ca nu poti ajunge la ea .Eu am incercat de câte ori am fost liber... dar nimic.dar poate imi raspunde aici si imi explica cum pot ajunge la ea.la cum arată stiu ca nu duce lipsă de clienti

Link spre comentariu

Sar’na🤗🤗🤗

De-abii astept sa ne reintalnim😉poate ne auzim maine la un telefon sa stabilim o intalnire pentru joi daca ai disponibilitate😘

Asta daca nu ma prinde viscolul😜

Te pup🤗

 

Vezi sa iti raspunda, sa ii trimiti cv-ul pe what s up, poate indeplinesti criteriile de eligibilitate, ca unii nu le avem ::;:)))

si inca ceva, sa ne spui si noua impresii dupa !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

asa baieti ! luati-i apararea, aveti intrare libera la...film ::::))))))

lingeti-o peste tot, banutul la voi se intoarce, ca "pestele" la balta.

Este un topic in care posteaza doar cei din acvariu, nimic mai mult !!!!

Fake, fake, fake, fake, fake !!!!

Am fost căsătorită doar 6 luni și închipuie cum ar putea sa fie pentru un proxenet sa încerce ceva, hm...am totuși 37 de ani și oricum nu mi-a plăcut niciodată sa am relații tocmai pentru ca am observat câtă lipsa de corectitudine exista în aceste legături.Mai ales în numele iubirii, nici gând asa ceva, respect prea mult acest sentiment!...

În rest, citește mai cu atenție...că aici este vorba de altă intenție decât aceea de a ma apăra cineva, e vorba de opinie.Mai înainte ai spus ca nu scrie nimeni aici pe topic și acum te iei de ei?

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vezi sa iti raspunda, sa ii trimiti cv-ul pe what s up, poate indeplinesti criteriile de eligibilitate, ca unii nu le avem ::;:)))

si inca ceva, sa ne spui si noua impresii dupa !

M-am întâlnit cu el de 2 ori deja și...in plus vine de departe.E absurdă atitudinea ta, nu am știut ca sunt obligata sa fac sex cu voi!
  • Minus 3
Link spre comentariu

M-am întâlnit cu el de 2 ori deja și...in plus vine de departe.E absurdă atitudinea ta, nu am știut ca sunt obligata sa fac sex cu voi!

Daca respecta aceasta comunitate, isi impartaseste opinia, putin vad ca o fac!

Bravo tie daca esti independenta, posibil sa fi judecat gresit!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ardelene , se pare că în lipsa de acțiune mă bravosesti. Mai sa fie.

Macho men de clasa , ce cauți pe aici daca nu îți place ce și cum ?

El zice ca ii place tot acest chin la care sunt supuși anumiți bărbați dar ma încurajează sa lovesc și mai tare. :)
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Libertatea ta se oprește în punctul în care o încalci pe a altuia.

ÃŽn cinci ani de când sunt pe acest forum sunt făcute destule recenzii despre întâlnirile cu mine și nimeni nu s-a plâns de nimic, ma comport decent însă ceea ce faci tu nu este corect...ți-ai făcut contul la începutul anului și ai comentat pana acum doar pe acest topic cu intenția clara de a induce oamenii în eroare, nu aprob astfel de comportament.

Stai linistită Vis, sunt dedicații....🤣🤣
Link spre comentariu

Stai linistită Vis, sunt dedicații....🤣🤣

Asa credeti voi? Daca ati sustine acest thread, ati face o recenzie detaliata, nu povesti de adormit copiii !!!

Atat voi cat si ea, credeti ca scriu pentru denigrare, ma intreb, ce dengirez? Nu o cunosc si de aceea v-am facut invitatia de a descrie exhaustiv si oviectiv.

Filmuletele puse de ea par cusute cu ata fina...

Link spre comentariu

Asa credeti voi? Daca ati sustine acest thread, ati face o recenzie detaliata, nu povesti de adormit copiii !!!

Atat voi cat si ea, credeti ca scriu pentru denigrare, ma intreb, ce dengirez? Nu o cunosc si de aceea v-am facut invitatia de a descrie exhaustiv si oviectiv.

Filmuletele puse de ea par cusute cu ata fina...

Păi dar tu ce vrei sa posteze filmulet sa fie vazut la fata Si bărbatul? Mergi tu daca accepti asa ceva.Si cred ca tu denigrezi. Ai comentat 2...10 comentarii far tu nu te mai opresti
Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

Asa credeti voi? Daca ati sustine acest thread, ati face o recenzie detaliata, nu povesti de adormit copiii !!!

Atat voi cat si ea, credeti ca scriu pentru denigrare, ma intreb, ce dengirez? Nu o cunosc si de aceea v-am facut invitatia de a descrie exhaustiv si oviectiv.

Filmuletele puse de ea par cusute cu ata fina...

Vorbești prostii, încearcă doar să ajungi la ea printr#o programare și apoi să vorbești după ce reușești! :))
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:))) curg paginile! de futut?:))) de pe nimfo? doar useri d'astia colorati in gri:)))))))).cica se mai programeaza o data:)))))))))). ai de plm. isi bate joc de voi bigtime! si da vis: go for it. treci la next level. nu se poate sa nu te plictisesti de facut misto de fatalai:). eu astept next level. de recenziile tale pe aici m-am plictisit! 

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

:))) curg paginile! de futut?:))) de pe nimfo? doar useri d'astia colorati in gri:)))))))).cica se mai programeaza o data:)))))))))). ai de plm. isi bate joc de voi bigtime! si da vis: go for it. treci la next level. nu se poate sa nu te plictisesti de facut misto de fatalai:). eu astept next level. de recenziile tale pe aici m-am plictisit!

 

Are destule recenzii prietene..si crede-mă, am vizitat , dar nu cred că mai are rost sa-i fac recenzie la cât de bună e ...in fine, nu vreau să mai dăm curs la alte discuții :))

Ciocane tari !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

dintre toti postaci care nu s-au prins ca niciodata nu vor prinde o 'programare' la vis tu esti cel mai patetic. aproape 'cersesti' o intalnire. :). sincer fara menajamente tu esti prostu suprem de pe topicul asta. adica nu te-ai prins ca NICIODATA nu o sa prinzi programare pentru ca tipa NU EXISTA aici. intelegi? :) . plm e doar o utopie. nu a futut-o nici un user credibil de pe nimfo. despre ce plm discutam aici.

P.S.Fii aten:t declar aici public ca daca tu prinzi o programare la vis si o futi eu imi sug pula singur si postez filmul pe nimfomane si vin in Pitesti si imi cer scuze in fata primariei fata de tine!:)

Ardelene , se pare că în lipsa de acțiune mă bravosesti. Mai sa fie.
Macho men de clasa , ce cauți pe aici daca nu îți place ce și cum ?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

si marmota invelea! ba da invelea de ...sa imi bag pula:)))))). cum plm numa 'ucenici' gri declara ca au 'prins-o':))).

Are destule recenzii prietene..si crede-mă, am vizitat , dar nu cred că mai are rost sa-i fac recenzie la cât de bună e ...in fine, nu vreau să mai dăm curs la alte discuții :))
Ciocane tari !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

si iar marmota invelea! inca un munte ...invelea. e tare recenzia ta. si foarte credibila. si plina de amanunte. ba futacule , sincer din filmuletele postate tipa aia se fute superbine. adica daca ai fi futut-o pe tipa aia din filmulete si apoi ai fi zis: "nici nu recomand nici nu evit" eu sincer ti-as fi zis: da-te-n plm ca nu te cred!:). si apoi ii ziceam marmotei sa mai inveleasca.

P.S. de unde plm apareti frate? si toti 'gri'.

am vizitat o si eu acum 2 luni..am sunat o la 7 dimineata..m a pus sa i iau o cafea.. am băut o împreună si ne am apucat de treaba..ca servici ce pot spune..nici nu recomand nici nu evit:))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...