Sari la conținut

VisTantric, o săptămână în Pitesti 0731670030


vistantric

Postări Recomandate

  • Oras:ARGES
  • Oras:ARGES

buna, intru  aproape in fiecare zii pe site ,sa vad ce ai mai postat ,dar nu obisnuiesc sa  comentez, insa de data asta  nu ma pot  retine sa nu fac un comentariu......esti super tare , si mi ar  face o mare placere sa te  intalnesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Sa aveți o seară plăcută!

https://www.erome.com/a/HYmz7pPE

https://t1.erome.com/220/HYmz7pPE/thumbs/pri0JzJI.jpg https://t1.erome.com/220/HYmz7pPE/thumbs/HaI5Dgr9.jpg

PS.Al doilea filmuleț se încarcă mai greu, cam în 30 min., e pe poziția 4 ca e un pic mai lung.

Bune filmulete,asta pana trece pandemia pt ca nimic nu se compara cu o intalnire live cu tine!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Cu placere... ðŸ˜

Iar am chinuit un om. 🤭

Dar...

Sunt curioasă de data aceasta cine va face donația, credit Vodafone, a expirat în urma cu 2 zile.

Nu cred ca reușesc sa fac asa ceva în fiecare zi, îmi e greu sa chinui pe oricine cu pretențiile mele și dacă ați știi câte cadre sunt nevoită sa tai, în plus nu oricine are timp sa își acorde 20 de minute suplimentar în întâlnire.

 

Buna . Nu te mai plange . Pe pizdemia asta to ai activitate deci ... multumeste le celor care vin si te sponsorizeaza

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Buna . Nu te mai plange . Pe pizdemia asta to ai activitate deci ... multumeste le celor care vin si te sponsorizeaza

Cerșeală caută în altă parte, aici ai greșit adresa, e a doua oara când comentezi aiurea.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dintre noi 2 tu esti cea care cerseste ! La tine comentariile aiurea din fericire pentru tine nu se contorizeaza

Te înșeli și chiar nu vă pasă din câte observ că datorită celor de genul tău au și alții de suferit, am zis și nu mai repet...nu îți fă iluzii aiurea.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bune filmulete,asta pana trece pandemia pt ca nimic nu se compara cu o intalnire live cu tine!

După toată aceasta panica e inutil sa mai postez filmulețe?Asa se înțelege...

Le păstrez pentru mine și plăcerea celui care a filmat cu mine...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

După toată aceasta panica e inutil sa mai postez filmulețe?Asa se înțelege...

Le păstrez pentru mine și plăcerea celui care a filmat cu mine...

Nu este o opinie impartasita de toti, asta cu siguranta :))

Share is the magic word :)

Link spre comentariu

După toată aceasta panica e inutil sa mai postez filmulețe?Asa se înțelege...

Le păstrez pentru mine și plăcerea celui care a filmat cu mine...

Acum ai interpretat ca o avocata. Clientul a zis ca sunt bune filmuletele dar nu se compara cu o întâlnire cu actrita😂🤗🤗🤗.

PS. Sunt convins ca nu ne lasi pe uscat.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

As fi interesat de o intalnire presarata si cu ceva filmat

Cerșeală caută în altă parte, aici ai greșit adresa, e a doua oara când comentezi aiurea.

 

Dintre noi 2 tu esti cea care cerseste ! La tine comentariile aiurea din fericire pentru tine nu se contorizeaza

Platesti bine pt un actor de ocazie ?

Băiatul acesta spune ca vrea să învețe pe banii voștri iar eu sa ma fut gratis pentru că cică...cersesc întâlnirile cu voi și banii voștri!

 

Totuși, matematic vorbind...putea sa gândească ca au trecut 10 zile de la primul lui mesaj, iar pana acum puteam avea întâlnire cu el și își demonstra teoria ca va cersesc banii în loc sa își arate frustrarea aici.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Băiatul acesta spune ca vrea să învețe pe banii voștri iar eu sa ma fut gratis pentru că cică...cersesc întâlnirile cu voi și banii voștri!

 

Totuși, matematic vorbind...putea sa gândească ca au trecut 10 zile de la primul lui mesaj, iar pana acum puteam avea întâlnire cu el și își demonstra teoria ca va cersesc banii în loc sa își arate frustrarea aici.

 

 

Consider ca ... sa ne futem asa la cap si in scris nu ajuta cu nimic pe nimeni !

 

Interesant e sa ne intalnim fata in fata

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Acum ai interpretat ca o avocata. Clientul a zis ca sunt bune filmuletele dar nu se compara cu o întâlnire cu actrita.

PS. Sunt convins ca nu ne lasi pe uscat.

Mai mult ca prfect! Asta era sensul si mesajul! Multumesc mult.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

După toată aceasta panica e inutil sa mai postez filmulețe?Asa se înțelege...

Le păstrez pentru mine și plăcerea celui care a filmat cu mine...

Nimic din textul meu nu lasa loc interpretarii tale afara doar de rautatile tale!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Consider ca ... sa ne futem asa la cap si in scris nu ajuta cu nimic pe nimeni !

Interesant e sa ne intalnim fata in fata

 

 

Nu vorbi și în numele meu, mie nu mi se pare interesant sa întâlnesc anumite persoane...simt eu ca mai mult m-aș complica inutil în loc sa îmi găsesc placerea.

 

Nimic din textul meu nu lasa loc interpretarii tale afara doar de rautatile tale!

Candva răutatea mea nu te supăra pentru ca puteai să mă întâlnești și să...îți iei revanșa.Acum măcar comentariile zici ca le poți întoarce în favoarea ta, nu știu, poate ca asa e... ðŸ˜

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Lasa ca vine vremea sa te futi pe o sticla de vin din putinile de prin Orlesti daca nu ai bun simt si te crezi buricul pamantului insa anii nu te iarta -

De ce nu te potolești?Se fac trei ani deja... 😕

Am tot dreptul să mă protejez față de persoane răuvoitoare sau care îmi displac și ai grija, administratorul te-a scos o data de pe forum, dar se poate întâmpla și mai rău daca chiar nu ești cuminte...NU îți mai poti face cont aici pe forum!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu ma bag în seama...dar se pare ca într-adevăr tre' sa stau paznic aici pe topic, nu vreau ca prin tăcerea mea sa se înțeleagă ca accept jignirile care mi se aduc ca fiind adevăruri.Repet,totusi sunt trei ani de când îți torturezi mintea și...iți dai seama ca e obsesie?!Mie îmi pare anormal ceea ce faci... 🙄

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu ma bag în seama...dar se pare ca într-adevăr tre' sa stau paznic aici pe topic, nu vreau ca prin tăcerea mea sa se înțeleagă ca accept jignirile care mi se aduc ca fiind adevăruri.Repet,totusi sunt trei ani de când îți torturezi mintea și...iți dai seama ca e obsesie?!Mie îmi pare anormal ceea ce faci... 🙄

 

Mie imi pare normal sa alegi curvasaria ca meserie din moment ce nu ai nici o alta inclinatie in viata

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt momente atat de urate in societate, nu mai bine suntem noi mai constructivi? :)

Exista unul sau mai multe motive pentru care suntem aici, iar acest off-topic nu avantajeaza pe nimeni :)

Noi sa fim sanatosi si sa o putem urmari cu placere pana trece perioada asta.

Take care of you! 

Link spre comentariu

 

 

Mie imi pare normal sa alegi curvasaria ca meserie din moment ce nu ai nici o alta inclinatie in viata[/quote

 

 

 

BOSS fiecare ne alegem o meserie BĂNOASĂ ,AȘA CĂ..........

Partea rea este că-ți cam pare rău când alții câștigă mai mult ca tine.

EU ZIC să o lași cum a picat,nu te mai strădui să jignesti !

HAI SĂ AVEȚI SPOR!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...