Sari la conținut

VisTantric, o săptămână în Pitesti 0731670030


vistantric

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Șanse sunt multe dar nu am în plan momentan, mai ok e pentru mine sa fiu în Pitești când sunt cu treabă la capitala.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Filmulețul este aranjat și acum sa vedem cat va dura să se încarce pe erome...o parte din acțiune este filmata azi la ultima întâlnire și restul ieri.

PS.Am mai alipit și un mic fragment de selfie filmat in parc.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

S-a încărcat rapid și are durată de aproape 15 minute, deci...click link and Enjoy!

https://www.erome.com/a/EJPbls7j

Noapte bună! ðŸ˜

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Îmi poți scrie un mesaj în care ma informezi de intenția ta, ora la care dorești intalnirea și preferințele tale.Aceasta doar dacă ai încercat în prealabil sa și suni.

Tu ai și mai multe șanse pentru ca ai cont pe site și cum am zis...e ok dacă te semnezi cu nickname-ul tău în mesaj.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Șanse sunt multe dar nu am în plan momentan, mai ok e pentru mine sa fiu în Pitești când sunt cu treabă la capitala.

Nici eu nu sunt din București de aceea întreb cand ajungeți,ca sa pot veni special pentru tine! ☺️
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Îmi pare rău că va dezamăgesc, nu am nici o listă cu plimbări prin tara...Nu am în plan asa ceva și nici nu as avea cum!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Îmi pare rău că va dezamăgesc, nu am nici o listă cu plimbări prin tara...Nu am în plan asa ceva și nici nu as avea cum!

Serios , cum poti spune asa ceva cand pe 2 septembrie, acum cateva zile..ziceai asa : ,,Postat 02 september 2020 - 02:34

În vacanță și apoi probabil în Craiova, de trei pagini se discută deja...

:),,....

Si n ai zis doar o data...pfff...)))))))))))))))
Link spre comentariu

Doamna s-a cam "milfizat" binosor pe la coapse. Este normal sa incendieze imaginația masculă de pe site, fiind printre puținele care își asumă sexualitatea prin filmulețe de scurt-metraj vizibile pentru toată onanimea internaută. Imi amintește de Mary Nimfomana din Piata Amzei. Bine,la Mary trebuia mers cu copertina de la ARO la cât squirt circuit făcea. Mary era un fel de Bayern,iar "Visul" un fel de Leipzig. Dar și așa meciul ar fi pasionant. Geografia nu mă ajută pentru moment.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Distanta mare intre Vis si Mary asa cam ca intre Everest si  Moldoveanu din toate punctele de vedere! Si vorbesc in cunostinta de cauza.

Vis cand e in forma si cand partenerul este de nivelul ei sau pe aproape este galactica!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Serios , cum poti spune asa ceva cand pe 2 septembrie, acum cateva zile..ziceai asa : ,,Postat 02 september 2020 - 02:34

În vacanță și apoi probabil în Craiova, de trei pagini se discută deja...

:),,....

Si n ai zis doar o data...pfff...)))))))))))))))

Citește mai cu atenție ceea ce am zis, nu ma contrazic dar poate nu cunoști tu anumiți termeni specifici acestei activități.Eu nu fac turism sexual, un fel de traseista cu locație și șofer...s-au emancipat, Pff!

Altă treabă e ca eu nu vad Craiova ca pe Giurgiu, am fost în Craiova de mai multe ori, printre oameni frumoși și...vezi într-o pagină anterioara ce remarca a făcut un bucureștean despre venirea mea la voi.

Referitor la ceea ce am zis, ca as veni, ma tentează și probabil...gandeste,aceste cuvinte au și ele sensul lor, nu includ o promisiune.Pentru mine important este mai mult sa îmi iau vacanță și apoi dacă e cazul voi deschide un topic pe secțiunea forumului potrivită.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Păi si dacă o "atingem" pe dom'soara ne indragostim de @Vis_tantric

Un fel de trio fantezist?!😀

 

Aha, cred ca pricep...si mie mi-a atras atenția formularea dar n-am zis nimic, sa nu îmi spuneti apoi ca mă cred importanta.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Credeam că e icoana facartoare de minciuni la cât de des îmi raspunzi la telefon...

Și sabotaj se numește ceea ce faci tu...daca te crezi asa de sigur pe tine ca îți știu numărul de telefon, te recomanzi printr-un mesaj scris, asa ca toti cunoscuții.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:cuca măcăii
  • Oras:cuca măcăii

Doamna s-a cam "milfizat" binosor pe la coapse. Este normal sa incendieze imaginația masculă de pe site, fiind printre puținele care își asumă sexualitatea prin filmulețe de scurt-metraj vizibile pentru toată onanimea internaută. Imi amintește de Mary Nimfomana din Piata Amzei. Bine,la Mary trebuia mers cu copertina de la ARO la cât squirt circuit făcea. Mary era un fel de Bayern,iar "Visul" un fel de Leipzig. Dar și așa meciul ar fi pasionant. Geografia nu mă ajută pentru moment.

cum dau de Mary din Amzei?

Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Citește mai cu atenție ceea ce am zis, nu ma contrazic dar poate nu cunoști tu anumiți termeni specifici acestei activități.Eu nu fac turism sexual, un fel de traseista cu locație și șofer...s-au emancipat, Pff!

Altă treabă e ca eu nu vad Craiova ca pe Giurgiu, am fost în Craiova de mai multe ori, printre oameni frumoși și...vezi într-o pagină anterioara ce remarca a făcut un bucureștean despre venirea mea la voi.

Referitor la ceea ce am zis, ca as veni, ma tentează și probabil...gandeste,aceste cuvinte au și ele sensul lor, nu includ o promisiune.Pentru mine important este mai mult sa îmi iau vacanță și apoi dacă e cazul voi deschide un topic pe secțiunea forumului potrivită.

Acu , serios vorbind , cred ca o sa supravietuim si nevenirii tale...)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...