Sari la conținut

VisTantric, o săptămână în Pitesti 0731670030


vistantric

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sunt in Bucuresti, Baneasa...de o jumătate de an nu mai sunt în Pitești și v-am spus ca va anunț eu aici în caz ca revin la voi în oraș.

Eu cred că 2 ani de zile v-au fost suficienți sa ma cunoașteți și sa ne simțim bine.

Acesta este topicul meu din Bucuresti;

 

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
La 05.10.2021 la 20:29, vistantric a spus:

Sunt in Bucuresti, Baneasa...de o jumătate de an nu mai sunt în Pitești și v-am spus ca va anunț eu aici în caz ca revin la voi în oraș.

Eu cred că 2 ani de zile v-au fost suficienți sa ma cunoașteți și sa ne simțim bine.

Acesta este topicul meu din Bucuresti;

 

Prin Alba Iulia nu ai de gând să vii?

Link spre comentariu
  • Oras:yes
  • Oras:yes
La 27.09.2021 la 1:49, teadornebunamea a spus:

La Craiova ajungi cumva ? 

Se pare ca nu i place la curva asta sa vina la Craiova e pretena cu balena aia grasa Camy bbw si i-a bagat balena aia in cap sa nu vina !

si proasta asta ca e mai proasta ca aia a pus botu :))) 

nu vezi ce proasta e nu vrea bani curve proaste ba baietule ce sa le ceri :)))) da le in mortii lor 😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut. Cu ceva timp in urma  (aprox 1 an) am avut ocazia sa o vizitez si eu pe Vis. Probabil este tarzie recenzia dar zic sa o las si eu aici sa ramana pentru posteritate :).  Locatie-in Gavana intr un bloc nou la etaj superior. Apartament curat si ingrijit.Am fost asteptat intr o tinuta super sexy. Dupa aprox 30 min discutii tigari si cafea am trecut la actiune. Actiunea a inceput cu un oral executat foarte bine si a continuat cu NP reusind sa finalizez dupa mai multe pozitii in misionar. Viz este exact asa cum o stiti de pe forum foarte vorbareata uneori chiar prea vorbareta, o prezenta placuta in general genul ala de MILF pe care si l doresc toti cei carora le plac astfel de experiente.

Nu imi mai aduc aminte exact cat a fost tariful si nici nu as vrea sa gresesc scriind vreo suma de care nu sunt sigur.

O recomand cu incredere!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 9 ore, Andy1986 a spus:

Salut. Cu ceva timp in urma  (aprox 1 an) am avut ocazia sa o vizitez si eu pe Vis. Probabil este tarzie recenzia dar zic sa o las si eu aici sa ramana pentru posteritate :).  Locatie-in Gavana intr un bloc nou la etaj superior. Apartament curat si ingrijit.Am fost asteptat intr o tinuta super sexy. Dupa aprox 30 min discutii tigari si cafea am trecut la actiune. Actiunea a inceput cu un oral executat foarte bine si a continuat cu NP reusind sa finalizez dupa mai multe pozitii in misionar. Viz este exact asa cum o stiti de pe forum foarte vorbareata uneori chiar prea vorbareta, o prezenta placuta in general genul ala de MILF pe care si l doresc toti cei carora le plac astfel de experiente.

Nu imi mai aduc aminte exact cat a fost tariful si nici nu as vrea sa gresesc scriind vreo suma de care nu sunt sigur.

O recomand cu incredere!

 

Hai ca ne-am liniștit, dacă o recomanzi tu 😁

Ti-ai făcut cont special sa ne povestești întâlnirea de acum un an.

Link spre comentariu

Acum 13 ore, Amado a spus:

Hai ca ne-am liniștit, dacă o recomanzi tu 😁

Ti-ai făcut cont special sa ne povestești întâlnirea de acum un an.

Salut. M am uitat putin prin postarile tale! In afara de faptul ca esti foarte priceput in neurologie si cardiologie, muti niste bani pe care probabil nu ii ai dintr un buzunar in altul, cunosti foarte bine zilele in care se primesc pensiile si salariile ,esti foarte ospitalier cu toate fetele care au in plan sa vina la Pitesti nu am reusit sa gasesc nici macar o recenzie la vreo fata pe care ai vizitat o in 5 luni de cand esti inregistrat pe acest site.Daca cumva le vizitezi si exista un motiv pentru care nu faci recenzii atunci exista si un motiv pt care si eu am considerat ca este oportun sa fac recenzie ieri unei fete la care am fost cu un an in urma. Am citit regulamentul si nu scrie nicaieri ca trebuie sa ti faci contul azi si sa te duci la fete peste 3 saptamani si peste alte doua saptamani sa lasi o recenzie pe site la fel cum nu scrie nicaieri ca trebuie sa recenzezi o fata intr o anumita perioada de timp. Asa am considerat eu ca Vis merita sa ii fac recenzia ieri. Daca ai inpresia ca este o recenzie falsa te rog nu tine cont de ea. Este foarte simplu. In rest iti urez succes!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...