Sari la conținut

La mine new - 0721492339


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Anuntul suna asa:

Ofer companie intima domnilor generosi discreti si seriosi locuiesc singura sunt tandra pasionala si atenta la cerintelor tale stiu sa m-a fac placuta in modul meu pentru a te face sa place satisfacut de la mine

 

Am sunat, m-a programat imediat, in Resita, in spatele Salii Polivalente. Am urcat si dupa usa m-a asteptat domnisoara al carui nume nu il mai retin, o tipa de vreo 20 de ani, deosebit de frumoasa, atat la fata cat si la corp. Are sani mari, frumosi, sfarcuri erectile, fund plin, dar nu imens, carnea ferma. Ochii, fata, gurita sunt de papusa. Este cea din pozele din anunt.

Am convenit o ora, ON+NP. Primit prosop curat, mers la dus. Apartamentul e curat, modern, exact pentru ce ii trebuie.

Domnisoara a inceput cu un oral neprotejat, nu prea deosebit, finalizat pe sanii ei frumosi.

Ce nu mi-a placut a fost ca imediat si-a luat telefonul la butonat, s-a pus sa fumeze o tigara, m-a lasat in plata Domnului, pt revenire. Nici urma de GFE.

In continuare, am beneficiat de un masaj f. slabut, un fel de mangaiere cu crema. Am incercat al doilea numar care nu mi-a mai iesit, ma cam fastacisem. 

Notele:

ON: 7 - mecanic si fara implicare

NP: ---

GFE: 3

Locatie: 9

Aspect: 9/10

 

Spunea ca are si o colega pe care nu am vazut-o, dar mi-am auzit confratele futacios in timp ce i-o tragea cu sete in camera alaturata. Datorita sincronizarii bune si atentiei fetei, nu m-am intalnit nici cu colegul.

 

De revenit: eu nu. Poate la colega. De incercat: recomand, poate a lipsit clicul dintre noi.

Cadou: 250 lei ora. (Exista si posibilitatea de 150 /fin.)

 

post-15273-0-70320800-1536847012_thumb.jpg

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...