Sari la conținut

Publi24


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

au actualizat doar pagina design-ul nitel

 

Sa fi auzit ajtia dila Publi ca iejti Jaga ??? :)))))))))))))))

Ar fi o triaba ka Publi sa nu moi acciepte anunturi dila jagardele Di Ievitat dipi Nimfo, nu ??? Tu nai mai avia anunturi veci colea !!!

:)))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

au actualizat doar pagina design-ul nitel

Iti zik io ca tăti curvili ie disperate ka nu merje Publi...moi alies astea dila Di Ievitat. Singura publisitate pientru zdrente țepare...care ie interesate doar de lovele si nu de servicii buni...ie Publi...ca acolo nuti trebe recenzi sati fasi singura reclama. Fetili care au reputatiie buna pi Nimfo li doari la lindic ka nu mere Publi. Au cleienti dipi forum. Jagardelele nici muie moka nu poa sa ia dipi forum...ca li ştii tăți di ahtiate doar di caşkaval...nicidicum di pulă !!!

 

:)))))))))))))))

 

Isn't Nimfo great ???

 

:)))))))))))))))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ce imi place sa citesc orice schri!  :clapp

 

Iti zik io ca tăti curvili ie disperate ka nu merje Publi...moi alies astea dila Di Ievitat. Singura publisitate pientru zdrente țepare...care ie interesate doar de lovele si nu de servicii buni...ie Publi...ca acolo nuti trebe recenzi sati fasi singura reclama. Fetili care au reputatiie buna pi Nimfo li doari la lindic ka nu mere Publi. Au cleienti dipi forum. Jagardelele nici muie moka nu poa sa ia dipi forum...ca li ştii tăți di ahtiate doar di caşkaval...nicidicum di pulă !!!

:)))))))))))))))

Isn't Nimfo great ???

:)))))))))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Iti zik io ca tăti curvili ie disperate ka nu merje Publi...moi alies astea dila Di Ievitat. Singura publisitate pientru zdrente țepare...care ie interesate doar de lovele si nu de servicii buni...ie Publi...ca acolo nuti trebe recenzi sati fasi singura reclama. Fetili care au reputatiie buna pi Nimfo li doari la lindic ka nu mere Publi. Au cleienti dipi forum. Jagardelele nici muie moka nu poa sa ia dipi forum...ca li ştii tăți di ahtiate doar di caşkaval...nicidicum di pulă !!!

 

:)))))))))))))))

 

Isn't Nimfo great ???

 

:)))))))))))))))

Cata dreptate ai!!! Pe publi se iau tepe la greu, indiferent de sectiune, stiu din proprie experienta. Sunt unele de pe aici care sunt la ' levitate' si  care au trecut numai pe publi ptr. ca aici nu le mai baga nimeni in seama. Unele chiar folosesc poze false pe publi ptr.  ca cei de pe forum sa nu le gaseasca si sa le divulge. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Cata dreptate ai!!! Pe publi se iau tepe la greu, indiferent de sectiune, stiu din proprie experienta. Sunt unele de pe aici care sunt la ' levitate' si  care au trecut numai pe publi ptr. ca aici nu le mai baga nimeni in seama. Unele chiar folosesc poze false pe publi ptr.  ca cei de pe forum sa nu le gaseasca si sa le divulge. 

 

Are dreptate Amilica, si tu Coniacule, dar assa este la curvarisealā

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

eu imi fac lunea un budget de max 300 si incerc sa testez/vizitez minim 2 fete asa ca una mai sigura unde stiu ca pot sa ma distrez si alta de pe publi de exemplu sa mai testez si eu pentru community aici ;)

martea pana duminica caut sa vad care este la evitat si deja testata sa nu dau de tepare testate deja, listate frumos in forum ca daca nu cauti nu te ajuta nici forum-ul sa le eviti

 

Are dreptate Amilica, si tu Coniacule, dar assa este la curvarisealā

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

publi de exemplu sa mai testez si eu pentru community aici  ;)

 bv bv,pentru ideea acestui forum, dar dupa cum vezi ,aici pe forum sunt,clone,postaci,promoteri si multi care cāznesc pe altii.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ignorati si trebui sa citesti bine intre randuri, cat o data trebui sa pleci normal de la usa te intorci si pleci daca nu-ti convine sau nu este asa cum a fost prezentata fata

 

publi de exemplu sa mai testez si eu pentru community aici  ;)

 bv bv,pentru ideea acestui forum, dar dupa cum vezi ,aici pe forum sunt,clone,postaci,promoteri si multi care cāznesc pe altii.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stie cineva ce s a intamplat cu publi ? Nu merge sa mai încarci , pune pozele amestecate la anunturi iar versiunea de acum este greu de accesat.

din cate am inteles de la o prietena s-a modificat de ieri...

Si ea a avut probleme. Iar eu am sters anuntul si nu imi pot da seama. :* probabil a fost o defectiune tehnica .

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

.. Și in completare, aici pe forum sunt prostalai ca tine fără niciun beneficiu observabil! Hai sictir @valens!

 

Mergi draqu si impuscate cu, coada de la  lingurā.Mori in plm!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ce cuvinte mai avem, am crezut ca este o parola un ceva. mersi

 

jagardea, jagardele s. f. 1. om murdar și neîngrijit, care inspiră silă celor din jur. 2. femeie de moravuri ușoare; femeie de un comportament scandalos. 3. (peior.) țigan.

 

This is JAGA .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...