Sari la conținut

🔞Morena Hot 🔞0744405677


cutebadboy

Postări Recomandate

Vizitator morenamha
Reputație: 0

Nu e topicul tau e topicul despre tine

 

Si tu cu ce ajuti? stai si bagi laba nonstop pe forum in loc sa muncesti ceva si sa le vizitezi

Da topicul despre mine nu am mai fost atenta ca eram putin nervoasa cu mahalagismele astea ca la usa cortului!
Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

mastersex Afla ca am revenit in Oradea de multe ori nu pentru a sta pe facebook ci pentru ca am clienti care vin la

mine si chiar domni maierati si cu respect nu din astia care apar si ei cu un comentariu doar pentru faptul ca nu are ce face acasa.daca te intereaza asa mult,daca nu aveam clar nu reveneam! Vad ca esti genul de om caruia ii place sa se bage gen ca musca! Hop am aparut si eu cu un comentariu care chiar nu isi are rostul!! Chiar nu vreau sa discut cu asa oameni de genul! Ma irita la culme frustratii. Si e treaba mea unde stau pot sta si in copac daca cineva doreste sa ma viziteze ok daca nu la fel ok nu e problema mea! Chiar crezi ca toata lumea o freaca pe forum aici!? Nuuu domni care vin la mine nu stau la

discutii foarte mult! Vin personal sa se convinga! O zi frumoasa sa ai! Domnul stie el pe toate si citeste in stele despre ce fac fetele de pe Moisil! Afla ca nu prea ai ghicit in cazul meu! Numai binee!

Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

aproape m ai convis  

m ai bagate in seama

aproape m ai convis  

m ai bagate in seama

Nici nu puteam sta linistita daca nu te bagai tu in seama ca "musca" ! Si corecteaza.ti cuvintele! Domnul stie tot! Tu clar nu ai de lucru de asta ai si timp sa fii asa atent la ce se petrece pe aici!
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Ce sa zic... Am vizitat-o si eu pe Bruneta dulce! Eram curios sa vad pestisiorii :)) are si o colega care a zis ca e in camera... Nu stiu daca era cu cineva sau nu! Oricum nici nu m-a interesat f mult pana la urma! Recenzie nu stiu ce recenzie sa fac ca a fost unul din cele mai fast fack-uri de care am avut parte. Am sunat cand am ajuns in fata blocului iar cand am coborat m-am uitat la ceas sa vad cat timp am stat. Fix 15 min. Asta cu urcat cu liftu pana la etaju 6... Dezbracat....imbracat... Actiunea... Coborat jos...

Oral 15 sec

Np 2 min si pa

Nu am comentat nimic pt ca vroiam sa vad cum decurg la ea lucrurile!

De frumoasa e frumoasa... Dar atat

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

Pacat ca e ca la maraton.... Ca fata are f mult potential.... E tinerica frumusica da grabita

Morena graba strica treaba asa se zice

Intrebare curioasa pentru mine pentru ca nu stiu cine esti! In ce camera ti.am spus ca e colega mea?! Pentru ca daca spui ca ai fost la mine in camera am facuto chiar noi!
Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

Ce sa zic... Am vizitat-o si eu pe Bruneta dulce! Eram curios sa vad pestisiorii :)) are si o colega care a zis ca e in camera... Nu stiu daca era cu cineva sau nu! Oricum nici nu m-a interesat f mult pana la urma! Recenzie nu stiu ce recenzie sa fac ca a fost unul din cele mai fast fack-uri de care am avut parte. Am sunat cand am ajuns in fata blocului iar cand am coborat m-am uitat la ceas sa vad cat timp am stat. Fix 15 min. Asta cu urcat cu liftu pana la etaju 6... Dezbracat....imbracat... Actiunea... Coborat jos...

Oral 15 sec

Np 2 min si pa

Nu am comentat nimic pt ca vroiam sa vad cum decurg la ea lucrurile!

De frumoasa e frumoasa... Dar atat

Si pestisorii aia despre care tot iti place sa vorbesti i.ai gasit pe undeva?
Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

Pacat ca e ca la maraton.... Ca fata are f mult potential.... E tinerica frumusica da grabita

Morena graba strica treaba asa se zice

Si mica descriere cum eram imbracata cand ai venit sunt foarte curioasa sa stiu?!
Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

Ce sa zic... Am vizitat-o si eu pe Bruneta dulce! Eram curios sa vad pestisiorii :)) are si o colega care a zis ca e in camera... Nu stiu daca era cu cineva sau nu! Oricum nici nu m-a interesat f mult pana la urma! Recenzie nu stiu ce recenzie sa fac ca a fost unul din cele mai fast fack-uri de care am avut parte. Am sunat cand am ajuns in fata blocului iar cand am coborat m-am uitat la ceas sa vad cat timp am stat. Fix 15 min. Asta cu urcat cu liftu pana la etaju 6... Dezbracat....imbracat... Actiunea... Coborat jos...

Oral 15 sec

Np 2 min si pa

Nu am comentat nimic pt ca vroiam sa vad cum decurg la ea lucrurile!

De frumoasa e frumoasa... Dar atat

Imi aduc aminte de cineva care a fost astazi si dupa partida replica a fost mai mult a durat imbracatul si dezbracatul! Oo vaii dar ce domn nepoliticos esti!! Si ce mincinos esti daca esti tu acela care cred eu! Tu ai facut chiar si dus inainte ti.am oferit si un pahar de apa.colega mea nici nu era in apartament! era la magazin si fix cand ai terminat tu dusul si iti beai paharul de apa aparut si ea pe usa! Daca esti acela ce sa iti fac nene daca nu te tine sa duci mai mult cu o tinerica asa ca mine! Normal ca 15sec oral a fost prea mult pentru potenta ta! Si 2min sex! si pa logic! vroiai pe 100lei vro 2 finalizari?! Ce vina am

eu ca atat te tine pe tine?!

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Nu sunt clientul de care vb tu...! Si nici nu intentionez sa iti fac reclama negativa sau chestii de genu.... Ti-am spus-o mai mult ca un sfat! Am si zis ca esti frumusica foc si ai f mukt potential. Nu am sesizat cate camere ai am vazut ca in living era un pat desfacut... Poate era in baie colega ta

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Dar tu poti sa tii sau nu cont de sfatul meu! Repet nu vreau sa intru in polemica cu tine ca nu ar avea rost eu doar am povestit experienta mea . M-am chinui sa ma termin icand am vazut cat esti de grabita.... Poate a fost doar o situatie exceptionala cu mine si tu nu esti asa de obicei . O seara frumoasa sa ai

Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Morena dupa spusele lui snoop77c sper sa nu fi pe graba ca ai de pierdut petru 100 de ron eu zic ca merita omul sa stea macar 25 de min.altfel ti se duce hula de" fata pe graba".. nu ti am zis sa te superi dar putin pro client..baftă!!!

Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

Pai da mai mult ca sigur era la baie pentru ca alte camera nu sunt si te rog nu mai spune in toate recenziile cuvantul pestisori! ma irita foarte tare cuvantul! Exculs pestisori draga aici!! Accesul este doar pentru domnii! Nu te stiu care si cum esti! Daca nu ti.a convenit nu mai revenii cu siguranta nu voi plange lipsa ta si mai lucreaza la potenta poate la urmatoarea domnisoara pe care o vei vizita te va tine mai mult de 2 minute! Nu e vina mea ca atat poti tu! Daca plecai neterminat da era problema,dar asa?! ce atatea discutii?!😂😂😂 of of of!

Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

Dar tu poti sa tii sau nu cont de sfatul meu! Repet nu vreau sa intru in polemica cu tine ca nu ar avea rost eu doar am povestit experienta mea . M-am chinui sa ma termin icand am vazut cat esti de grabita.... Poate a fost doar o situatie exceptionala cu mine si tu nu esti asa de obicei . O seara frumoasa sa ai

O vai da cum naiba te.ai razgandit? pai parca te tinusem 2minute?! acum te.am razgandit ca te.ai chinuit.. Si cum oare ai reusit atat de chinuiala asta in 2min sa termini ca eu nu imi dau seama?! eu te presam hai termina odata iti spuneam hai ca ai 2 minute la dispozitie?! Eu zic sa te gandesti mai bine pentru ca eu nici nu la uit la timp niciodata la o fin doar cand e o ora atat. Si nu presez niciodata persoana , am avut o chestie de genul cu presatul din cauza unei colege care ma presa ea ca trebuie sa ii iasa cineva din camera. dar in rest eu te las sa te desfasori dar daca deja incepi sa ma enervezi iti spun mai ai 5 minute cand observ ca nu ai de gand sa termini si o lungesti!! Hotarastete draga! Ca ma bagi si pe mine in ceata !
Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

Morena dupa spusele lui snoop77c sper sa nu fi pe graba ca ai de pierdut petru 100 de ron eu zic ca merita omul sa stea macar 25 de min.altfel ti se duce hula de" fata pe graba".. nu ti am zis sa te superi dar putin pro client..baftă!!!

Draga eu te astept personal sa vezi singur,daca sunt asa grabita!!! Pardoooon la maratoon!! pup
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Moreanamha noi curvarii ne bucuram ca ti-ai facut cont aici dar impresia mea este ca ne cam tragi de urechi si asta nu e bine.Snoop este un membru de incredere si chiar nu te-a jignit cu nimic, pe cand tu, ce faci? Faptul ca a zis ca esti grabita nu este o jignire. Nu esti prima data pe aici si ar fi trebuit sa iti dai seama ca noua ardelenilor ne place si sa socializam un pic inainte si dupa sex. O vorba la un pahar chiar de apa nu cred ca-i o asa mare cerinta din partea noastra.

P.S.Sa nu-mi zici ca nu am dreptul sa vb.ca nu te-am vizitat fiindca te-am vizitat in vizitele tale anterioare pe aici.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator morenamha
Reputație: 0

Moreanamha noi curvarii ne bucuram ca ti-ai facut cont aici dar impresia mea este ca ne cam tragi de urechi si asta nu e bine.Snoop este un membru de incredere si chiar nu te-a jignit cu nimic, pe cand tu, ce faci? Faptul ca a zis ca esti grabita nu este o jignire. Nu esti prima data pe aici si ar fi trebuit sa iti dai seama ca noua ardelenilor ne place si sa socializam un pic inainte si dupa sex. O vorba la un pahar chiar de apa nu cred ca-i o asa mare cerinta din partea noastra.

P.S.Sa nu-mi zici ca nu am dreptul sa vb.ca nu te-am vizitat fiindca te-am vizitat in vizitele tale anterioare pe aici.

Nu am spus ca nu ai dreptul. Doar ca eu nu prea inteleg unele chestii si chiar ma enerveaza la culme. ori a fost 2 min ori nu au mai fost ori asa ori invers pai hotarastete odata ce vrei sa spui despre mine! Ca poate altii inteleg gresit! Cum si eu de altfel raman in ceata.
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

pe ea a deranjato ca stim ca are acvariul plin. esti curva, ai peste. e ceva firesc. ce nu este firesc este faptul ca TU care traiesti din banii nostrii ne mai iei si la pula. Ma scuzati daca am fost prea direct, dar uneori trebuie sa punctam anumite aspecte.

Asa ca draga, munceste linistita si acceptati criticile. te vor ajuta sa cresti.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...