Sari la conținut

Lidia 0758610901


jardel123

Postări Recomandate

  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

M-ai facut sa rad! Esti tare confrate futacios Kent! Rugaminti,icoane si cruci??? :) Imi si inchipui cum făceai cruci si Lidia se ruga:)) Si tot n-au ajutat??? :) Cred ca esti mare păcătos! Mai fa o vizita la biserica weekendul asta!!! Sa-ti dea popa dezlegare!:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Daca-i zic la popa ce am facut o sa ma taxeze si el cu acelasi tarif pentru o lingurita de vin, sa fie sanatos!

 

Doar sa gasesc ceva :

 

 

https://cdn.shopify.com/s/files/1/1233/9142/products/Sexy_Nun-5_grande.png?v=1535745287

 

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

De la BBW la Lidia ii drum lung.. cam vreo de vreo 30kg.. lejer, depinde ce BBW ai in minte.

 

Adevarul, eram in facultate, am avut parte de o BBW moldoveanca, eu m-am dus la ea pentru proiecte cacaturi.. imi trebuiau desene, in fine... stiam ca e mai open, vorbea deschis de sex in public.. dar nu m-am dus cu nici un gand rau.

 

Nu stiu cum s-a facut, faina la vorbit ras, un paharel.. le ardea cu alcoolul eu ma chinuiam cu berea mea.. intr-un final m-am trezit cu limba in gura ei si o mana pe pl... (nu mana mea)

Ba deci pana dimineata m-a facut franjuri fata.. am plecat de acolo tavalit si violat.. tipa la mn fute-ma si toate alea .. alcool in sange, adrenalina maxima, apuca de ce prinzi si pompeaza, fugea patul cu ea si pe mine ma dureau mainile numai cat o tineam caprita.

Dar cu ce mai buna amintire de am ramas la ea a fost cu bj-ul..

Apoi sa aflu mai tarziu la o barfa cu baietii ca BBW-urile is cele mai bune pentru ca cica nu au parte de maciuci prea multe din care nici pretentii nu au.. "ma doare capul, lasa pe maine" .. cand prinde maciuca pai profita de ea.

 

Asa ca iti recomand, experienta faina, merge sa pui la colecție.

 

 

 

Cat comentarii.. pentru asta suntem aici, sa citim comentarii si recenzii.. daca nu ai fi deschis tu topicul ei nu stiu daca as fi ajuns la ea.

Ai o bere de la mine cu prima ocazie.

Pozele alea le-am pus si eu in postul dinainte de recenzia mea, ii un buton spoiler, sub el scrie ceva show/arata, click pe el si se deschid pozele.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Salutare, stimati curvari!

 

Ramas de aseara cu chef de dat la buci, fapt cauzat de dorinta mea de o partida cu un BBW dragutza pe care nu am reusit sa o identific prin Tulcea, astazi am purces la alte ,,sapaturi,,.

 

Dupa alte cateva esecuri,renunt la idee si ma indrept cu gandurile spre Lidia.

 

Incep conversatia prin sms si prima surpriza a fost tariful! 100 cu 200!

Opa... se pare ca fata si-a insusit criticile de pe forum si a revenit la vechile preturi ( imi spun in sinea mea).

Au mai urmat cateva sms-uri prin care mi-a spus ca in aprox 30 de min este gata si la ora stabilita eram in fata scarii la ea.

 

Ajung in apartament, aceeasi locatie, aceeasi fata skinny, baia in parametri optimi, totul ok.

 

Ma invita la dus, apoi ajung in camera. Ca si data trecuta, ea nu a trecut pe la baie!

Imi spun in gand, poate a facut dus inainte sa vin.

 

Stabilim timpul si serviciile dorite si apoi incepem actiunea cu un ON.

Toate bune si frumoase pana la cand sa ajungem la NP. Trecem la pozitia cu ea deasupra mea si atunci imi vine un miros usor de ,, crizantema,, de la sub bratul ei.

 

Ups!!! Naspa senzatie, dar nu ma omorat! Cu ceva strambaturi din nas, am supravietuit!

 

Dupa ceva topaieli prin pat, ajungem la finalizare pe care o stabilisem sa fie faciala! S-a asezet in pozitia corespunzatoare si am imprastiat toata ,,dusmania,, din mine. O parte din ,,dusmania,, a ajuns prin si prin alte parti iar o parte considerabila prin parul ei!

 

Senzatia... super misto!

 

In prima faza, folosesc un servetel in ideea de a fi un gentelman si sa-i cedez locul la baie. Astept ceva timp, in care ea s-a igienizat cu servetele si nu dadea nici un semn ca doreste la baie.

Asta este! Mi-a trecut prin cap ca profita de situatie si nu vrea sa-si spele ,,masca,, faciala pe care i-am oferit-o. ( pana la urma erau ,,pestisorii,, mei si nu erau o problema pentru mine.

 

Eu am mers la dus, apoi o tigara si al doilea nr.

 

Per general, in privinta serviciilor am vazut o mica imbunatatire. Probabil si-a mai insusit cateva cunostinte.

 

Finalizarea faciala, a fost bestiala!

 

Igiena a fost punctul cel mai slab! Pentru vizita de astazi, o notez cu 4.

 

Draga Lidia, ca si un sfat prietenesc, mergi la dus dupa fiecare client! Nu ar fi rau sa mergi cu clientul la dus! Prin acest mod te asiguri ca si el are o igiena corespunzatoare si treaba cu dusul impreuna este mult mai funny!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare, stimati curvari!

 

Ramas de aseara cu chef de dat la buci, fapt cauzat de dorinta mea de o partida cu un BBW dragutza pe care nu am reusit sa o identific prin Tulcea, astazi am purces la alte ,,sapaturi,,.

 

Dupa alte cateva esecuri,renunt la idee si ma indrept cu gandurile spre Lidia.

 

Incep conversatia prin sms si prima surpriza a fost tariful! 100 cu 200!

Opa... se pare ca fata si-a insusit criticile de pe forum si a revenit la vechile preturi ( imi spun in sinea mea).

Au mai urmat cateva sms-uri prin care mi-a spus ca in aprox 30 de min este gata si la ora stabilita eram in fata scarii la ea.

 

Ajung in apartament, aceeasi locatie, aceeasi fata skinny, baia in parametri optimi, totul ok.

 

Ma invita la dus, apoi ajung in camera. Ca si data trecuta, ea nu a trecut pe la baie!

Imi spun in gand, poate a facut dus inainte sa vin.

 

Stabilim timpul si serviciile dorite si apoi incepem actiunea cu un ON.

Toate bune si frumoase pana la cand sa ajungem la NP. Trecem la pozitia cu ea deasupra mea si atunci imi vine un miros usor de ,, crizantema,, de la sub bratul ei.

 

Ups!!! Naspa senzatie, dar nu ma omorat! Cu ceva strambaturi din nas, am supravietuit!

 

Dupa ceva topaieli prin pat, ajungem la finalizare pe care o stabilisem sa fie faciala! S-a asezet in pozitia corespunzatoare si am imprastiat toata ,,dusmania,, din mine. O parte din ,,dusmania,, a ajuns prin si prin alte parti iar o parte considerabila prin parul ei!

 

Senzatia... super misto!

 

In prima faza, folosesc un servetel in ideea de a fi un gentelman si sa-i cedez locul la baie. Astept ceva timp, in care ea s-a igienizat cu servetele si nu dadea nici un semn ca doreste la baie.

Asta este! Mi-a trecut prin cap ca profita de situatie si nu vrea sa-si spele ,,masca,, faciala pe care i-am oferit-o. ( pana la urma erau ,,pestisorii,, mei si nu erau o problema pentru mine.

 

Eu am mers la dus, apoi o tigara si al doilea nr.

 

Per general, in privinta serviciilor am vazut o mica imbunatatire. Probabil si-a mai insusit cateva cunostinte.

 

Finalizarea faciala, a fost bestiala!

 

Igiena a fost punctul cel mai slab! Pentru vizita de astazi, o notez cu 4.

 

Draga Lidia, ca si un sfat prietenesc, mergi la dus dupa fiecare client! Nu ar fi rau sa mergi cu clientul la dus! Prin acest mod te asiguri ca si el are o igiena corespunzatoare si treaba cu dusul impreuna este mult mai funny!

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Din ce am inteles de la ea, nu o sa ramana la TL, am avut ieri o discutie cu ea.

Cat de igiena.. or fi bune si servetelele alea dar na.. nu stii ce face intre clienti sau na.. atunci iti mai pui un semn de intrebare.

Am zis si in recenzia mea.. ii putin aiurea sa trimita clientul la baie si ea sa ramana asa.

In astea 3 ture la fel a fost.. eu n-am avut surprize ca tine. Ieri o trezisem din somn cu toate ca vbisem din timp sa ne vedem la ora X.. ajunsesem cu 10-15 min mai devreme ce ii drept dar nu e ca si cum am ajuns cu 1h inainte.

Mi-a spus sa astept cateva minute, m a sunat rapid inapoi.. n-a fost problema.

 

 

Pe mine m-a taxat cu pretul de aici de 3 ori.. aia e, nu mi-e de bani dar ca fapt.. Fraier ii ala de da nu ala de cere.

la urma urmei ti-ai luat comisionul pentru reclama :laugh2

 

 

///

Ieri, aka alataieri.. am schimbat fusul orar, ii 11 seara inca la mine :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Da, nici eu n-am negociat, mi se pare lipsa de respect, nu mi place pretul caut alte variante.

 

Probabil asta a fost diferenta ca eu am menționat de forum. Ori te stia ca ai mai fost pe 100/200.

 

In fine, noi sa fim futaciosi, pizde găsești destule.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Bine ai venit pe meleagurile Tulcea!

 

Daca tot ai scris pe forum, nu ar fi rau sa amintest si de serviciile pe care le prestezi si cadoul aferent.

 

Iar daca mai pui si cateva poze, te asigur ca o sa-i impresionezi pe futaciosii Tulceni!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...