Sari la conținut

Elisa / noua !!


elisaeli

Postări Recomandate

Buna ! Nu am fost niciodată in Craiova :)) dar o sa ma gandesc și poate fac o vizita :* asta numai dacă sunt mai mulți doritori :) te pup :*

Ca sa vezi daca sunt doritori, iti poti face un topic pe Craiova la "intrebari si raspunsuri" in care sa intrebi comunitatea de futaciosi daca te vor ;). Apoi tu decizi :). Ms frumos pt raspuns!! :*

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Dragilor azi ma găsiți pana la ora 19:00 !! De săptămâna viitoare îmi schimb programul , o sa ma găsiți între orele 12:00-00:00 ... sunt mult mai disponibilă , si m-am gândit sa rămân o perioada mai îndelungată la voi ! Va pup si va aștept cu drag ! :* :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Dragilor azi ma găsiți pana la ora 19:00 !! De săptămâna viitoare îmi schimb programul , o sa ma găsiți între orele 12:00-00:00 ... sunt mult mai disponibilă , si m-am gândit sa rămân o perioada mai îndelungată la voi ! Va pup si va aștept cu drag ! :* :*

Ai vazut că ardelenii sunt oameni faini :*

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna seara.

Am stabilit o programare ptr. ora 18. La fix ora stabilita eram poftit inauntru. Pot sa zic ca am fost tratat cu punctualitate, profesionalism si rabdare....muuulta rabdare!! Fiind prima mea experienta de genul pot doar sa ma declar supermultumit. Domnisoara super, curata, iar asteptarile mele au fost pe deplin multumite. De revenit personal cu siguranta!

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna seara.

Am stabilit o programare ptr. ora 18. La fix ora stabilita eram poftit inauntru. Pot sa zic ca am fost tratat cu punctualitate, profesionalism si rabdare....muuulta rabdare!! Fiind prima mea experienta de genul pot doar sa ma declar supermultumit. Domnisoara super, curata, iar asteptarile mele au fost pe deplin multumite. De revenit personal cu siguranta!

Mi-a făcut plăcere sa te cunosc ! Te aștept cu drag :* :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...