Sari la conținut

Elisa / noua !!


elisaeli

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Astazi, ca orice roman cu pula sculata si cu coaiele umflate, am decis sa fac si eu o vizita maimutei acesteia mici. Am data mesaj astazi inainte de pranz, buna, buna... am stabilit sa avem intalnire astazi mai pe seara. Dau mesaj cu aproximativ 50 de minute/o ora inainte de ora stabilita si o intreb daca ramane valabil. Primesc inapoi mesaj si imi spune ca da in care imi zice si locatia. Fain frumos ajung la locatie (punctual spre surprinderea mea), ma plimb pe langa bloc sa gasesc scara si in timpul acesta dau sa o sun. Mare surpriza... intra direct mesageria vocala. Bai, sun inca o data, poate e receptia proasta (am mai patit). Sun o data, astept, sun, astept... ma plimb si am asteptat circa 15-20 de minute. De unde... nici un raspuns de la maimuta asta mica data cu glet pe fata.

 

Ma abtin sincer sa nu te jignesc (si crede-ma ca la capitolul asta ma pricep destul de bine). Pai tu fata... respecta-ti naibii programarile sau ai bun simt in pula mea sa dai un mesaj macar. 

 

De recomandatat? NU

De evitat? Da

 

PS: Sugi pula cu orice scuza penibila pe care urmeaza sa o inventezi

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Nu ai pierdut mare lucru.

Am fost si eu saptămâna trecută pe la Eli.

Ce sa intâmplat pe acolo a fost o nebunie mai **spam editat**ă.Un scurt rezumat.

Nu pot da decât note mici.Fata mai are de făcut niste imbunătațiri la atitudine,nu este suficient să areti bine ;) să nu fie cu supărare.

Este inaltă,tinerică,subtirică,pussy strâmtă,sânii misto,curioasă.

Notele cum am zis,sunt mici fără mustar :)

ON cu tente de deep dar foarte scurt nota...7

NP slabut,daca vrei sa dai la buci ca nebunul doar tu ;) nota... 7chiar dacă este destul de strâmtă.

GFE nota.. 5 Poate cum a fost la prima intâlnire,dar sa intâmpat si la primele intâlniri cu altele sa fiu fu..tuturututu.. in draci :) sa gâfâi tot.

Nu stiu a fost ceva rece la mijloc.Chiar dacă ea spune că o arde mai pe romantic asa.

Zice că este incepătoare,nu are asa multi km.Eu totusi o incurajez.

Dar cu toate la un loc... raport preț /calitate găsesti ceva mai wow si pleci cu tremurici de articulatii si apoi faci febră musculară.

Pe data următoare :)

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Nu ai pierdut mare lucru.

Am fost si eu saptămâna trecută pe la Eli.

Ce sa intâmplat pe acolo a fost o nebunie mai **spam editat**ă.Un scurt rezumat.

Nu pot da decât note mici.Fata mai are de făcut niste imbunătațiri la atitudine,nu este suficient să areti bine ;) să nu fie cu supărare.

Este inaltă,tinerică,subtirică,pussy strâmtă,sânii misto,curioasă.

Notele cum am zis,sunt mici fără mustar :)

ON cu tente de deep dar foarte scurt nota...7

NP slabut,daca vrei sa dai la buci ca nebunul doar tu ;) nota... 7chiar dacă este destul de strâmtă.

GFE nota.. 5 Poate cum a fost la prima intâlnire,dar sa intâmpat si la primele intâlniri cu altele sa fiu fu..tuturututu.. in draci :) sa gâfâi tot.

Nu stiu a fost ceva rece la mijloc.Chiar dacă ea spune că o arde mai pe romantic asa.

Zice că este incepătoare,nu are asa multi km.Eu totusi o incurajez.

Dar cu toate la un loc... raport preț /calitate găsesti ceva mai wow si pleci cu tremurici de articulatii si apoi faci febră musculară.

Pe data următoare :)

 

 

Nu ma deranja foarte tare daca dadea un mesaj in care zicea ca nu mai poate, dar asta e efectiv nesimtire sa puna omul pe drum (oricum, n-am ramas cu ouale pline ca sunt descurcaret) si la tine daca nu ma insel ti-a dat cu flit pe motiv ca a fost sa-si faca parul.

 

Fiecare cred ca avem probleme dar cred ca a-ti face timp cinci secunde sa dai un mesaj in care anunti ca nu mai poti tine de bun simt.

Punct si am incheiat, nici nu ma intereseaza cu ce scuza penibila o sa vina.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Oricum opinia ti-ai facut-o asa ca probabil oricum o mai vizitezi a doua oara. Cam irelevant ce scuza are dincolo de vreo urgenta medicala sau familiala, care in orice situatie are prioritate.

 

Daca a fost ceva de genu asta, da. Nu zic nimic. Dar cam ciudat totusi fix cu 50 de minute de programare. Eu cred ca i-a facut bibanul o vizita si i-a pierit cheful. Oricum, daca a fost o scuza decenta, nu mai zic nimic

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare,

Ciudat ce zici tu danturatule. De obicei fata isi respecta programarile. Eu am fost de 4 ori la ea si de fiecare data am fost multumit.

Sigur poate are ceva urgente medicale. Tin minte ca saptamana trecuta cand am fost ultima data se plangea de rinichi si vroia sa faca un ecograf. Nu stiu daca asta e motivul pentru care nu a putut onora programarea, dar nah. Cine stie? Zic sa-i mai dam o sansa.

 

Numa bine, si ciocane tari!

 

@Elisa, sper ca esti ok.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Nu stiu daca este vorba de vreun peste.Ea spunea ca este individuală si nu ii place sa fie tratata ca un obiect,sper asa sa fie.

Atunci când am fost la ea avea un plasture mare pe spate si spunea ca nu se simte prea ok si trb sa faca niste analize.In fine.

Putea sa spună sa nu te mai puna pe drumuri ,plm.

 

Fă-ti o revizie totala si apoi mai vorbim ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...