Sari la conținut

Elisa / noua !!


elisaeli

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am motiv sa ma scuz , dar din câte am citit nu te mai interesez ... nu e vorba de salon sau alte chestii **spam editat**e !! Dar fapta e consumată ! Sărbători fericite !

 

Puteai totusi sa dai un mesaj, e vorba de bun simt.

Si acum daca ziceai un "scuze" era suficient.

 

Buna simt, atata tot. In fine, nu-s eu maica-ta si nu-s nici in masura sa vorbesc de bun simt, dar sa salut si sa raspund la o intrebare cand sunt intrebat sunt in stare

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Puteai totusi sa dai un mesaj, e vorba de bun simt.

Si acum daca ziceai un "scuze" era suficient.

 

Buna simt, atata tot. In fine, nu-s eu maica-ta si nu-s nici in masura sa vorbesc de bun simt, dar sa salut si sa raspund la o intrebare cand sunt intrebat sunt in stare

Uneori se întâmpla sa nu mai poți scrie nici-un sms :)) îmi cer scuze acum !! Dar înainte de toate nu mai judeca un om , nu poți sti ce s-a întâmplat ... dacă era vorba de o problema **spam editat** crede-ma ca și in cazul lui Adrian îți scri-am , îmi cere-am scuze și multe alte chestii .. dar nu am putut face nimic sa rezolv problema ... unii înțeleg alții nu pot ! Acum dacă poți înțelege și îți dorești vreodată sa ma vizitezi din nou ești bine-venit ! Sper sa înțelegi !

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Craci, cam usor cu PAS-ul asta. Hai sa nu mai fim atat de rai. Danturatul are tot dreptul sa fie suparat, nu a fost anuntat, s-a deplasat pana la bloc. Probabil si eu eram la fel de suparat daca eram in locul lui, insa fata nu face un obicei din a nu-si respecta programarile. Am fost si eu la ea, programare respectata, s-a comportat ok, s-a straduit, cu toate ca eu nu am prea fost de ajutor, nu prea eram in apele mele.

 

Apoi, am mai avut o tentativa de a o vizita. Am facut programare pt ora 21, insa m-a anuntat cu vreo 2 ore jumate inainte ca nu mai poate ca nu se simtea prea bine. Nicio suparare. Probabil in cazul danturatului chiar nu a mai avut posibilitatea sa trimita un sms, cine stie de ce :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:centru
  • Oras:centru

PAS,mă refer la ea.

Nu pre are rost sa mergi la ea dacă deja au patit 2 futaci la fel.

Noroc că avem tot timpul plan de backup gen Elena,Anne etc fete serioase.Si cum a zis si colegul,la pretul acela mai gasesti.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Eu zic că nu are rost sa va mai obositi.Pare putin ironică si dezaxată.

Se pare ca suntem mai multi care au asteptat.

IRONICA ??? Te înșeli :)) o seara minunata îți doresc ! Apropo dacă nu stau sa răspund comentariilor răutăcioase și vulgare asta nu ma face ironica ! Nu îmi place sa ma cert , sa jignesc !
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

IRONICA ??? Te înșeli :)) o seara minunata îți doresc ! Apropo dacă nu stau sa răspund comentariilor răutăcioase și vulgare asta nu ma face ironica ! Nu îmi place sa ma cert , sa jignesc !

Probabil pentru tine chiar sunt PAS dar sunt alți clienți care au înțeles problema ... după cum spune-am unii înțeleg alții nu au cum ...

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Craci, cam usor cu PAS-ul asta. Hai sa nu mai fim atat de rai. Danturatul are tot dreptul sa fie suparat, nu a fost anuntat, s-a deplasat pana la bloc. Probabil si eu eram la fel de suparat daca eram in locul lui, insa fata nu face un obicei din a nu-si respecta programarile. Am fost si eu la ea, programare respectata, s-a comportat ok, s-a straduit, cu toate ca eu nu am prea fost de ajutor, nu prea eram in apele mele.

 

Apoi, am mai avut o tentativa de a o vizita. Am facut programare pt ora 21, insa m-a anuntat cu vreo 2 ore jumate inainte ca nu mai poate ca nu se simtea prea bine. Nicio suparare. Probabil in cazul danturatului chiar nu a mai avut posibilitatea sa trimita un sms, cine stie de ce :)

Mulțumesc ! Te aștept cu drag :* :) avem și oameni buni in Sibiul acesta !
Link spre comentariu
  • Oras:Romanistan
  • Oras:Romanistan

Am fost si eu azi.

Cu mine a fost serioasa si comunicativa, nu am avut nici o problema la programare.

Am ajuns la ora stabilita, apartamentul nou si curat.

Am stat doar 30 min,un dus rapid dupa care am trecut in dormitor.

Data viitoare voi sta o ora.

Mie mi-a placut de ea, atat ca aspect cat si servicii.

Voi reveni cu siguranta, recomand

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am fost si eu azi.

Cu mine a fost serioasa si comunicativa, nu am avut nici o problema la programare.

Am ajuns la ora stabilita, apartamentul nou si curat.

Am stat doar 30 min,un dus rapid dupa care am trecut in dormitor.

Data viitoare voi sta o ora.

Mie mi-a placut de ea, atat ca aspect cat si servicii.

Voi reveni cu siguranta, recomand

Mulțumesc ! Te pup și te aștept cu mult drag ! :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Tr3i cu mine! Sunat si stabilit programarea ora 18, ma roaga sa sun cu 10 minute inainte pentru comfirmare, zic ok mss pa. 

 

Dau pe sport si fugi... Galben , rosu ,+ altele.  Ajung cu zece minute inainte si sun dameza... tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr , Abonatu puli este ocupat. 1,2,3 ori!  Deci putem trece 3futaci!

 

PAS,mă refer la ea.
Nu pre are rost sa mergi la ea dacă deja au patit 2 futaci la fel.
Noroc că avem tot timpul plan de backup gen Elena,Anne etc fete serioase.Si cum a zis si colegul,la pretul acela mai gasesti.

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Tr3i cu mine! Sunat si stabilit programarea ora 18, ma roaga sa sun cu 10 minute inainte pentru confirmare, zic ok mss pa. 

 

Dau pe sport si fugi... Galben , rosu ,+ altele.  Ajung cu zece minute inainte si sun dameza... tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr , Abonatu puli este ocupat. 1,2,3 ori!  Deci putem trece 3futaci!

 

PAS,mă refer la ea.
Nu pre are rost sa mergi la ea dacă deja au patit 2 futaci la fel.
Noroc că avem tot timpul plan de backup gen Elena,Anne etc fete serioase.Si cum a zis si colegul,la pretul acela mai gasesti.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Tr3i cu mine! Sunat si stabilit programarea ora 18, ma roaga sa sun cu 10 minute inainte pentru confirmare, zic ok mss pa. 

 

Dau pe sport si fugi... Galben , rosu ,+ altele.  Ajung cu zece minute inainte si sun dameza... tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr , Abonatu puli este ocupat. 1,2,3 ori!  Deci putem trece 3futaci!

Stai , stai !! Când ai avut tu programare la mine ?
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Tr3i cu mine! Sunat si stabilit programarea ora 18, ma roaga sa sun cu 10 minute inainte pentru confirmare, zic ok mss pa. 

 

Dau pe sport si fugi... Galben , rosu ,+ altele.  Ajung cu zece minute inainte si sun dameza... tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr,tarrrrrrrrrrrrrrr , Abonatu puli este ocupat. 1,2,3 ori!  Deci putem trece 3futaci!

 

Am reusit sa merg si eu pana la urma. Am facut programare si totul a fost ok, nu s-a mai amanat. Doar eu ce am fost putin cam prost fiindca am intrat in alta scara.

N-am ce reprosa, fata e frumoasa, cu zambetul pe buze si bine dispusa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Stai , stai !! Când ai avut tu programare la mine ?

 

SCUZE !!!!!!!! Sper sa ma ierti  :bow  :bow  :bow  rog, un moderator sa stearga postul meu. Te-am confundat cu o alta persoana. Mai ex o dameza care activeaza undeva pe langa hotel ibis. SCUZE !  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

SCUZE !!!!!!!! Sper sa ma ierti  :bow  :bow  :bow  rog, un moderator sa stearga postul meu. Te-am confundat cu o alta persoana. Mai ex o dameza care activeaza undeva pe langa hotel ibis. SCUZE !  :slap2

Am crezut ca nu mai am memorie buna !! :)) sincer ma și gândeam așa tânăra sa nu mai retii e o problema !!

Ei bine glumesc ... nu e problema :)) !!

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am reusit sa merg si eu pana la urma. Am facut programare si totul a fost ok, nu s-a mai amanat. Doar eu ce am fost putin cam prost fiindca am intrat in alta scara.

N-am ce reprosa, fata e frumoasa, cu zambetul pe buze si bine dispusa

Te mai aștept cu drag :) :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...