Sari la conținut

0746950474


jester

Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0
Descriere

Buna ma numesc Ema ,sunt inalta si slabuta , senzualitate si feminitatea sunt calitatile care ma caracterizeaza ,daca esti un barbat care se respecta atunci nu ramane decat sa imi dai un telefon nu raspund la mesaje si numar privat

 


 


 


 

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

frate e buna in draci in poze

 

totusi, am o retinere sa sun si sa merg....astept o persoana care a incercat

Pai de ce ai o retinere ? Ii spui la tel ca dc nu e ea, pleci de la usa dc nu-ti convine, daca nu e ea.
Link spre comentariu

  • Oras:Banatistan
  • Oras:Banatistan

Vazand ca nimeni nu se arunca,zic hai sa ma sacrific eu.Sun la duduie, locatie undeva pe strada Closca,nu imi spune numarul,doar cand o sa ajung prin zona o sa-l zica !Ma duc si imbracat ,sumar am uitat ca afara erau 2 grade.Cand ajung prin apropiere telefonul inchis !Ma mai invart prin zona si incerc din nou dupa 10 minute,imi da numarul blocului dar cand ajung in fata interfonului si dau sa sun din nou telefonul inchis ! O fi la baie zic,hai sa mai astept un pic..Ce sa zic ca s-a facut o ora si nici un raspuns !Nu a iesit nimeni,am zis ca o fi fost ocupata si asteptam sa iasa cineva.Doar un cuplu a iesit,o fi fost ea cu iubi nu stiu nu m-am uitat atent,ma faceam ca ma uit in telefon.M-au luat dracii si i-am trimis cateva mesaje la nervi si acum mi-a blocat numarul !Dubioase rau astea cu anunt non stop dar o aveam pe lista si am zis hai sa o incerc,mi-am pierdut 2 ore aiurea si am si inghetat de frig.Atept sa-mi expire cartela si o sa-mi iau alt numar,nu stie ea cu cine face glume,o sa-i dau o lectie

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...