Sari la conținut

TOP:Ada bruneta 0731196224


ada_bruneta

Postări Recomandate

  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

O mica abatere de la subiect ,Locația avantgarden este supravegheată video in cazul unui incident eu sau proprietarul putem cere sa verificăm si pot depune plangere.Spun asta pentru ca mai primesc mesaje fie ele in gluma sau in serios.Eu chiar ma consider printre cele mai liniștite femei și cine nu are loc de mine sa își facă.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Salutare.După o lungă perioadă de timp am reusit să ajung din nou la focoasa Ada.

Aceaș căprioară frumoasă și drăguță dornică de nebunii. După o poveste, un pahar de suc mă invită in dormitor să nu uităm pentru ce am venit, acțiunea nu am să o descriu doar vă zic că parcă ie m-ai dracoasă si pro client.

Am să trec direct la note.

Locație 9

Aspect 10

Igiena 10

ON 10

NP 10(implicarea maximă)

GF 9(Nu face Fk)

Anal 9,5

De recomandat da oricînd.

Părerea mea este că atît Ada cît și Rebeca sunt fetele din top de la noi din oraș pe care noi ar trebui să le vizităm m-ai des pentru a le păstra cît mai mult în Sb.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Despre ce supraveghere e vorba? Oricine stă în avangarden poate accesa înregistrările video din parcare?

Nu am legătură cu "glumele" pe care probabil ți le trimite concurența ... Întreb pentru un prieten care poate fi pus în situația de a da explicații ce căuta mașina pe acolo! Că sa nu mai zic de motivele pe care zicea cineva pe forum că trebuie să le inventăm daca dam de cunoscuți la capăt de linie. Nașpa locație ( pe d-na Stanca macar avem mall peste drum).

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Despre ce supraveghere e vorba? Oricine stă în avangarden poate accesa înregistrările video din parcare?

Nu am legătură cu "glumele" pe care probabil ți le trimite concurența ... ÃŽntreb pentru un prieten care poate fi pus în situația de a da explicații ce căuta mașina pe acolo! Că sa nu mai zic de motivele pe care zicea cineva pe forum că trebuie să le inventăm daca dam de cunoscuți la capăt de linie. Nașpa locație ( pe d-na Stanca macar avem mall peste drum).

Buna ,din ce stiu eu nu le poate obține oricine ,depinde de caz.

De exemplu daca sunt atacată si vine poliția ne putem uita pe camere,daca vine o soție suspicioasa sigur nu va reuși 😅

Depinde de circumstanțe,în mod normal ele sunt montate pentru a spori siguranta cartierului/locatarilor.

Cat despre locație si Dedeman este aproape.

Sincer ca si client as prefera o locație supravegheată decât una "acunsa".

Pupici😙

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Buna băieti, sunt Adela, am 20 de ani, am activat în Craiova si am hotarat sa trec o perioadă si pe la voi.

Obisnuiesc sa lucrez pe programări de pe o zi pe alta. Pentru verificare puteti sa ma căutați pe nimfomane Craiova.

Prețurile sunt :

150 lei finalizarea , maxim o jumate de ora

300 lei ora (2 finalizari)

Servici :

Oral neprotejat (în funcție de igiena)

Normal protejat

Masaj

Fk (în funcție de igienă)

Preturi extra:

Cim - 50 lei

Anal - 50 lei

Prețurile extra sunt doar în plus fata de pretul normal si nu separat.

Voi incepe maine de la ora 14. Pentru programări va rog trimiteți mesaj la numărul 0799496975, deoarece la telefon nu pot răspunde momentan fiind cu ai mei.

Va pup si va astept cu drag!

 

 

Depinde in ce perioadă mai prins în primele 2 saptamani dupa injectare cu acid hialuronic nu fac fk. Pupici

:laugh2  :rax2  :icecream  :rockettes-1  :hmmm  :bravo  :first  :dodgy:

 

 

Cu astea ai inceput pe Sibiu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salutare,

Am reusit sa mi sincronizez programul in aceasta seara cu revenirea Adei in Sibiu, si nu pot decat sa ma felicit.

Este in continuare o prezenta deosebita si reintalnirile cu ea sunt o reala placere.

Te pup Ada.

Sporuri maxime va doresc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Buna seara. Mai ești in Sibiu? Ești disponibilă? Am încercat mesaj dar nu am primit răspuns.

Buna voi ramane in sibiu o perioadă lungă,de obicei dupa ora 22:00 nu ma prinzi.

Azi după ora 18:00 😙😙pupici si scuze.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Salutare,

Am reusit sa mi sincronizez programul in aceasta seara cu revenirea Adei in Sibiu, si nu pot decat sa ma felicit.

Este in continuare o prezenta deosebita si reintalnirile cu ea sunt o reala placere.

Te pup Ada.

Sporuri maxime va doresc.

Multumesc mult 😙😙ðŸ˜si pe mine ma relaxează compania ta .

Te pup 😙😋

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Buna dimineață,voi fi plecata 1-2 zile pana gasesc un apartament .

Unde stăteam eu avea rezervare altcineva si m-a anunțat pe moment ..

Probabil dupa weekend 😙

Sa aveti un weekend frumos ,pupici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...