Sari la conținut

TOP:Ada bruneta 0731196224


ada_bruneta

Postări Recomandate

  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

mai esti la sibiu

Buna, da. Din pacate azi am avut o problemă de sănătate dar s-a rezolvat. Începând de maine sunt disponibilă de la 12 la 22. Te pup
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Băieți începând de maine o sa am din nou program normal, 12-22. Va pup si va astept! Pentru programare e mai ok sa trimiteți mesaj , deoarece nu pot răspunde la telefon când am clienti sau sa sun după inapoi sa creez probleme. Noapte bună! 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Am încercat sa te contactez aseară in jurul orei 22 dar nicio șansa ! Azi ești disponibilă sau ? 😊

 

Buna da sunt disponibilă imi cer scuze . 😘

Link spre comentariu

Am facut programare cu 3h inainte prin schimb de mesaje, ajuns la locatie si nu a mai raspuns la telefon...

Multumesc Ada pentru Tzeapa.

Si la craiova se plangea ca unii nu isi respecta programarile  si au ramas doar mistocarii sa o citez dar ea la cei seriosi care isi respectau programarile nu le raspundea la apel sau sms, se pare ca si aici are acest obicei de a nu raspunde

  • Like 1
Link spre comentariu

Sunat aseară la domnișoara, stabilit o întâlnire, detalii și discuții despre pret și servicii oferite! Pana aici toate bune! Întâlnirea urma sa fie asta seara la ora 19:50 ! Spre dezamăgirea mea, începând cu ora 19:00 am încercat sa iau legătura cu domnișoara prin sms,apel și nimic ! Deci, ori îți respect programările, ori te rugam frumos sa ne lași și sa îți vezi de Craiova ta! In Ardeal lumea este parolista !

Pentru admini : dacă e nevoie, revin cu screenshot de la mesaje ANd bla bla !

Urat, foarte urat ! O seara frumoasa și succes !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Sunat aseară la domnișoara, stabilit o întâlnire, detalii și discuții despre pret și servicii oferite! Pana aici toate bune! Întâlnirea urma sa fie asta seara la ora 19:50 ! Spre dezamăgirea mea, începând cu ora 19:00 am încercat sa iau legătura cu domnișoara prin sms,apel și nimic ! Deci, ori îți respect programările, ori te rugam frumos sa ne lași și sa îți vezi de Craiova ta! In Ardeal lumea este parolista !

Pentru admini : dacă e nevoie, revin cu screenshot de la mesaje ANd bla bla !

Urat, foarte urat ! O seara frumoasa și succes !

Sa dus la Cibinfest sa bage un mic :)

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Eu am primit astăzi până la ora 21 . Din pacate datorita altora care nu au bun simt si stau 2 ore si te rogi sa ii scoti din casa, e normal ca celalalt e întârziat.

Si nu mai mințiți ca aveti programări si sa intrati peste alții ca nici vouă nu v-ar conveni (spune la telefon ca e băiatul cu programarea, eu nu am cnp ul vostru sa verific si nici nu pot sa trec toate numerele în agenda...) si inainte sa ma acuzati ca nu imi respect programările, ganditi-va ca poate e si din cauza unora dintre voi. De maine o sa las o jumătate de oră liberă între programări în loc de 10 minute ! Daca nici asa nu se rezolva , o sa iau primul venit , primul servit, fără nici o programare .

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Eu recunosc ca am o vina si sunt încurcată de felul meu, mai mereu fac cate o boacănă. Asta nu din adins, dar nu este doar vina mea.

De exemplu ieri, a venit un domn, a plătit 30 de minute și a stat o oră și 10. I-am sugerat politicos de mai multe ori ca i-a trecut timpul si s-a facut ca nu isi da seama. Ce era sa fac ? Sa il scot afara cu forta? Ca in secunda următoare scria aici. Asa se practica , ce e de rau, imediat e scris.

Astăzi, de asemenea a venit un domn care a stat cel Putin 20 de minute peste timpul platit. Ambii sunt de pe site , nu am anunt pe publi, deci ar putea confirma cu toate ca nu cred. Din aceasta cauza se dau peste cap si programarile.

Repet, recunosc partea mea de vina si imi cer scuze, dar nu sunt singura vinovată. Eu am respectat programările dar posibil sa fii venit alte persoane în locul celor programate PLUS faptul ca aceste persoane care au stat peste timpul alocat s-au dat drept administratori de site. Am asteptat sa scrie o recenzie fiind administratori, dar aceasta nu a aparut , deci minciuni. Va pup si sper sa ma revansez. Program maine 12-21. Va pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

De unde atâtia administratori.Sunt multe persoane care doar urmăresc activitatea pe site,dar nu scriu nimic.Vin cu vrajeală doar poate poate le faci ceva reducere sau ceva servicii sti tu.Cei seriosi vin cu ora,ce plm sa faci 20 sau 30 de min.Ai grijă ca este si concurenta.

Stai linistita,tot timpul o sa apara si postari negative.Dureaza putin pâna iti faci un cerc :) plus că mai functioneaza si știrea cu telefonul ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Eu am fost ieri si a fost chiar ok.Asa...ca sa se oftice prostu ăla de colericul si sa ma amuz eu nu am sa fac o recenzie in adevăratul sens al cuvântului.Probabil cel mai prost om de pe acest forum.

In fine,m-am programat prin SMS.Raspunde destul de greu,probabil e pe treaba tot timpul.Prezenta plăcută,frumușică(are doar un mic defect dentar) destul de vorbăreață.Stie sa se futa si se vede ca ii place.Nici nu m-am îmbrăcat bine ca deja stabilise sa vina următorul imediat după mine:))Achitat 200 lei,am stat juma de ora.Posibil sa revin.

  • Like 2
Link spre comentariu

Membrii sau nu daca esti fata punctuala si profi nu ai parte de evenimente ca a platit omu 30 minute si a stat 70 si asta doar din politetea ta sau amabilitatea de a nu iti lasa o recenzie negativa , nu spune nimeni sa grabesti omul dar nici sa il uite Dumnezeu acolo inveti sa accepti pareri pro si contra simplu , vorba lui Adrian vrajeala la care sa puna botul fetele naive o au multi fie membrii fie spectatori succes pe mai departe

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

EXISTA DOAR UN ADMINISTRATOR SI ACTIVEAZA DOAR IN ORADEA!!!!!

 

Restul mint! Vezi ca s-ar putea sa vina multi care se vor recomanda cu numele de utilizator al unor membri activi pe forum dar sa nu fie ei! S-a mai intamplat!

 

Nu crede orice iti spun clientii, daca se recomanda cu nick-ul de pe forum, roaga-i sa se logheze si atunci vei vedea daca intr-adevar sunt ei.

Am mai auzit de schema asta sa vina niste destepti si sa foloseasca nick-urile de pe forum.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nebuni sunt peste tot din pacate.. de aceea ada ar trebui sa fie mai tupeista, adica sa ii spuna la fiecare in fata ce il deranjeaza si daca unu  depaseste timpul alocat sa fie dat frumos afara ca altfel unii o iau drept proasta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

De unde atâtia administratori.Sunt multe persoane care doar urmăresc activitatea pe site,dar nu scriu nimic.Vin cu vrajeală doar poate poate le faci ceva reducere sau ceva servicii sti tu.Cei seriosi vin cu ora,ce plm sa faci 20 sau 30 de min.Ai grijă ca este si concurenta.

Stai linistita,tot timpul o sa apara si postari negative.Dureaza putin pâna iti faci un cerc :) plus că mai functioneaza si știrea cu telefonul ;)

Iti multumesc frumos pentru încurajare . 😘
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Eu am fost ieri si a fost chiar ok.Asa...ca sa se oftice prostu ăla de colericul si sa ma amuz eu nu am sa fac o recenzie in adevăratul sens al cuvântului.Probabil cel mai prost om de pe acest forum.

In fine,m-am programat prin SMS.Raspunde destul de greu,probabil e pe treaba tot timpul.Prezenta plăcută,frumușică(are doar un mic defect dentar) destul de vorbăreață.Stie sa se futa si se vede ca ii place.Nici nu m-am îmbrăcat bine ca deja stabilise sa vina următorul imediat după mine:))Achitat 200 lei,am stat juma de ora.Posibil sa revin.

😘 Te pup si mulțumesc frumos :*
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Membrii sau nu daca esti fata punctuala si profi nu ai parte de evenimente ca a platit omu 30 minute si a stat 70 si asta doar din politetea ta sau amabilitatea de a nu iti lasa o recenzie negativa , nu spune nimeni sa grabesti omul dar nici sa il uite Dumnezeu acolo inveti sa accepti pareri pro si contra simplu , vorba lui Adrian vrajeala la care sa puna botul fetele naive o au multi fie membrii fie spectatori succes pe mai departe

Iti multumesc ca mi-ai acordat din timp tau pentru a ma ajuta . O sa tin cont cont de sfat 🤗🤗😘

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Ada cand revii in Craiova?

De o saptamana am zis ca vreau sa vorbesc cu tine dar dupa cum ai vazut nu stiu cand ai fi liber . Dă-mi un interval de timp daca poti 😂😂😘

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

EXISTA DOAR UN ADMINISTRATOR SI ACTIVEAZA DOAR IN ORADEA!!!!!

 

Restul mint! Vezi ca s-ar putea sa vina multi care se vor recomanda cu numele de utilizator al unor membri activi pe forum dar sa nu fie ei! S-a mai intamplat!

 

Nu crede orice iti spun clientii, daca se recomanda cu nick-ul de pe forum, roaga-i sa se logheze si atunci vei vedea daca intr-adevar sunt ei.

Iti multumesc, chiar foarte folositor si de stiut pe viitor . 😊😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...