Sari la conținut

o Fata cu tatuaje - 0724687006


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

esti in cautarea unei aventuri erotice, daca iti doresti sa petreci o ora, doua sau chiar mai multe alaturi de o tipa frumoasa, educata, foarte sexy si care sa iti acorde toata atentia de care ai nevoie... nu ramane decat sa ma suni pentru a stabili o intalnire... sunt disponibila atat incall la locatia mea, in zona centrala.. fotografiile sunt reale kiss

post-172588-0-74609800-1537297465_thumb.jpg

post-172588-0-85915900-1537297467_thumb.jpg

post-172588-0-47893500-1537297469_thumb.jpg

post-172588-0-97457900-1537297471_thumb.jpg

post-172588-0-57894000-1537297473_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nu are locatie 150 /300

Posibil sa fie aceeasi fata pe care am solicitat-o vineri seara avea nr. 0727.939.926 ...cerea 450 pe ora initial si a scazut la 300 dupa ce i-am spus ca e prea mult ...micuta...de etnie...tatuata dar nu prea am vzt ca doar si-a dat partea de jos si a sarit sa faca oral...surpriza direct cu prezervativ...uitasem sa zic ca a declarat ca face total ( hb nam ce inseamna la ea asta )....dupa ce am acceptat si oralul protejat ...i-am pus mana pe cap si a sarit direct din pat ca ea nu face asa ceva....ca pleaca ...mi-a returnat 200 si a pastrat 100 deranju cred ( cost drum...prezervativu sau ce naiba ) 

N-am intrat in polemica ca nu avea rost....am lasat-o sa pleca dupa ce a declarat ca are o pretena blonda care face de toate la 200 pe ora.....bineinteles ca asta a aruncat-o crezand ca nu vreau sa o las sa plece sau bonus la banii opriti.

Concluzia pentru mine ca e tepara cel putin ca servicii !!!

Afara o astepta un BMW negru probabil pestele  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah baeti...pi vremuri curvili peştite la greu avea cicatrici di taieturi di lama pi antebrate. Acuma are tatuaje di puşcariase !!!

 

Poi io ma uit la pozili iei si naşi avia âncredere nişi sa trag o besina cu ia di față...darmite so chem la mini acasa !!!

 

:)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Mah baeti...pi vremuri curvili peştite la greu avea cicatrici di taieturi di lama pi antebrate. Acuma are tatuaje di puşcariase !!!

Poi io ma uit la pozili iei si naşi avia âncredere nişi sa trag o besina cu ia di față...darmite so chem la mini acasa !!!

:)

Să știi că se mai poartă cu cicatricea.Eu am cunoscut o țigăncușă pe centură eram client fidel, dar de 7 ani n-am mai văzut-o......
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah baeti...pi vremuri curvili peştite la greu avea cicatrici di taieturi di lama pi antebrate. Acuma are tatuaje di puşcariase !!!

 

Poi io ma uit la pozili iei si naşi avia âncredere nişi sa trag o besina cu ia di față...darmite so chem la mini acasa !!!

 

:)

Da cine naiba stia cum arata? Eu nu intreb cum arata ca nu fac casting  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi tu nai vizut pozili iei ânainti so chemi ? Cini crideai ca vini la tini...Alba ka Zapada calari pi un cal balan ???

 

Oi vizut ci oi patit. O vinit Cenusereasa pi BVWeu lu iuby !!!

 

:))))))

Daca era urata cu spume o trimiteam direct la plimbare...cu bani de taxi ca sa nu zc ca nus domn  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...