Sari la conținut

Andabuzedulci 0786263592 / 0734299609


joe

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 3/17/2019 at 8:22 PM, buzedulci said:

EDIIIIIIIIIIIIIIII

PETREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

ai probleme pasarica mica.......esti Fake crede-ma si pt cultura ta generala sunt una dintre curvele cu facultate terminata si alte cateva cursuri pe langa......deci nu te supara frustrata mea dar nu toate suntem petarde virtuale ca si tine asa ca SUGE_OOOOOOOOOOOOo

Se observă după limbaj cât de educat ești 😅

  • Haha 2
Link spre comentariu
La 09.11.2023 la 12:02, hackingforgirls a spus:

frumoasă recenzie Georgian, sper să mai scrii aici când mai mergi.

de curiozitate, i-ai supt-o fără prezervativ?

Nu prea am experienta la oral activ , m-a intrebat daca vreau sa-i fac , si cum statea asa pe spate, mi s-a parut tentant si am incercat cateva minute ,fara prezervativ probabil daca o faceam mai bine as fii excitat-o mai mult , a fost totusi suficient cat sa-i aduca erectia care a fost buna pe tot parcursul întalnirii. Igiena impecabilă. 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 12.11.2023 la 12:59, georgian1976 a spus:

Nu prea am experienta la oral activ , m-a intrebat daca vreau sa-i fac , si cum statea asa pe spate, mi s-a parut tentant si am incercat cateva minute ,fara prezervativ probabil daca o faceam mai bine as fii excitat-o mai mult , a fost totusi suficient cat sa-i aduca erectia care a fost buna pe tot parcursul întalnirii. Igiena impecabilă. 

Depinde si daca iti place sa faci. Ca daca ai facut doar ca ti a zis ea...nu stiu daca merge.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...