Sari la conținut

anuntul e nou


gicu69

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Descriere Matrimoniale Masaj erotic si de relaxare Sunteti obosit dupa un drum lung si obositor,v ati obosit de la lucru? Va ofer o seara/noapte de neuitat. Masaj erotic si de relaxare in hotel sau pensiune. Va ofer si cer seriozitate si discretie. Nr tel 0748792494 Email [email protected]
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-mures
  • Oras:cluj-mures

Pierdere de vreme si bani aruncati pe geam.Am vb cu domnisoara prezentat tarifele si fixat o intalnire la o pensiune

In afara simplului fapt ca e curata altceva nu mai e de adaugat........

Platit 150 de lei iar dupa prima finalizare am rugat-o sa plece!!!!!

poti sa o descrii un pic?cum arata?comportament?varsta?tot incerc sa o contactez si eu

Link spre comentariu

Pierdere de vreme si bani aruncati pe geam.Am vb cu domnisoara prezentat tarifele si fixat o intalnire la o pensiune

In afara simplului fapt ca e curata altceva nu mai e de adaugat........

Platit 150 de lei iar dupa prima finalizare am rugat-o sa plece!!!!!

Domnule da detalii ce s-a intimplat, cum arata, ce face, ca eu am programare maine cu ea sa stiu mai merg sau nu

Link spre comentariu

Varsta 27 de ani,inalta si slabuta cu sanii medii sa zicem,este educata,iar ca si comportament este ok singurul dezavantaj este ca nu are nimic in comun su sexul!!!!se uita la televizor!!!Ca servicii ofera op si on cu finalizare orala si normal doar protejat.si era sa uit zice ca stie sa faca masaj dar din pacate nu stie.eu cel putin am avut o experienta total neplacuta!!!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Varsta 27 de ani,inalta si slabuta cu sanii medii sa zicem,este educata,iar ca si comportament este ok singurul dezavantaj este ca nu are nimic in comun su sexul!!!!se uita la televizor!!!Ca servicii ofera op si on cu finalizare orala si normal doar protejat.si era sa uit zice ca stie sa faca masaj dar din pacate nu stie.eu cel putin am avut o experienta total neplacuta!!!!!

Multumesc pentru detalii

Link spre comentariu

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

 

 

Da, activează. Nu pot spune în ce mod, pentru că deși este simpatică și volubilă a reușit să întoarcă vorba când am întrebat de programul de lucru. Și nici nu am vrut să insist. Atât pot spune, vine doar la hotel, 200 de lei ora cu aproape cu de toate.

Că idee am insistat mult pe acel număr de telefon, mai ales pentru că îmi picase pe anunțul pentru Luxury Massage, și despre care un amețit de coleg a spus că sunt pozele ei. Sunt reale, însă fata nu lucrează acolo, sunt probabil poze făcute demult și de care salonul de folosește.

Acestea fiind spuse, vă salut!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...