Sari la conținut

0758309207


crazybull

Postări Recomandate

Vizitator orpheus
Reputație: 0

ios putin dezamagit acuma ca dati note asa de mici la o fata asa de frumoasa. ... Da in fine, "De gustibus non est disputandum"

 

Cat despre atitudine cu mine a fost intotdeauna foarte amabila. Un exemplu: tigara inainte, tigara dupa, dus impreuna cu ea (a doua oara) etc. si am stat mai bine de 20-25 de min. intotdeauna.

 

 

Eu atata am mai avut de adaugat, imi mentin opinia ca fata este foarte ok, shi cam asta e.

 

 

Domnilor, o zi frumoasa

Eu zic că totul depinde de ea. Nu am cum să dau note mai mari. Fata e ok,dar știi tu,nu e la fel cu toată lumea.

 

O zi frumoasă.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

Eu zic că totul depinde de ea. Nu am cum să dau note mai mari. Fata e ok,dar știi tu,nu e la fel cu toată lumea.

 

O zi frumoasă.

Da, ai perfecta dreptate. Probabil ca intre mine si ea s-a produs acel "click". [de fuck-buddy ::)]

 

 

Acuma si fetele simpatizeaza pe unii baieti mai mult, alte fete pe alti baieti s.a.m.d.

 

 

PS. Fetele - no sa le intelegem niciodata :)))

 

Toate cele bune

Link spre comentariu

Dragii mei , eu consider că mă comport la fel de frumos cu fiecare client , și nu fac lucrurile pe grabă, eu zic că fiecare om are părerea lui, fiecărui om îi place alt mod de a face sex . Eu zic că să veniți să vă convingeți că deja majoritatea aveți dubii în privința mea

Haideți să vă explic , mă sunați vă faceți o programare , ajungeți la mine , prima datăva primesc frumos in casa , îmbrăcată în ceva drăguț ,pe urmă mă prezint fiindcă așa mi se pare normal , după prima intrebare a mea este : dorești să fumam o țigară? Alea 5 minute de țigară le ofer eu din timpul meu liber nu din timpul clientului , in timpul țigării povestim una alta , pe urmă întreb frumos daca dorești să mergi la dus nici Alea 2-3 minute de duș nu ți le răpesc din timpul tau , pe urmă poftesc clientul frumos in camera facem ce trebuie făcut , la final dacă îmi permite timpul mai putem sta 5 minute la o țigară că nu este moarte de om. Sunt o persoana foarte foarte sociabilă și prietenoasă , consider că asta contează foarte mult , și nu îmi grăbesc clienții . Fiindcă nimanui nu ii pica banii din cer iar la cei 150lei care îi scoate clientul din buzunar doresc sa plece de la mine împlinit cu zâmbetul pe buze , nu cu senzația "a fost oribil da bine că mi am golit coaiele "

Așa că dragii mei , eu zic să veniți să vă convingeți singuri de tot ce este legat de mine iar pe urmă aștept dezbaterile și părerile de după ce mă cunoașteți . Vă pup

  • Like 2
Link spre comentariu

Bună dragilor , mă numesc Daria și am 20 de anișori , înaltă brunetă ochi căprui seducători ❤ sunt pt ultima săptămână în orașul vostru așa că vă aștept cu tot dragul la momente de relaxare , vă aștept să vă lăsați seduși de mine și de ochișorii mei . Vă aștept cu drag sa ne facem de cap împreună .. mișcările mele lascive și corpul meu fierbinte îți vor crește la maxim adrenalina . Pt detalii mă găsiți la telefon : 0758309207 , zona Rogerius

post-283301-0-29907300-1547729137_thumb.jpg

post-283301-0-09497300-1547729159_thumb.jpg

post-283301-0-07761700-1547729179_thumb.jpg

post-283301-0-73907700-1547729203_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...