Sari la conținut

A fost cineva la ea? 0723066903


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si eu astazi pe Miki. Cam neincrezator la inceput din pricina reviewurilor impartite si a celor legate de seriozitate/punctualitate. Dar am avut o surpriza foarte placuta. Chiar este o fata simpatica, cu trasaturi adolescentine, genul la care liceeni au vise umede. Pentru amatorii de asa ceva Miki poate fi un vis implinit. Trasaturi frumoase, corp frumos conturat, slab dar in sensul bun, bine proportionat, cu un fundulet tare si bombat. Locatia este modesta dar ok, vizavi de inter, dar compania sfinteste locul, la mine nici nu stiu cand a trecut timpul, fara sa ma simt in vreun fel inconfortabil, grabit sau presat. Desi nu pun recenzii foarte des, in cazul asta, dupa parerea mea este vorba de un raport calitate/pret greu de depasit. Sincer? Cand mi-a spus ca nu are atat de multi clienti primul impuls a fost in sinea mea sa ma bucur, ca sa nu apuce sa o "strice". Parerea mea este ca pentru cine este amator de acest gen poate fi o vizita de neuitat si sa profite cat mai sta pe aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din cate am inteles a plecat duminica pentru 1 sau 2 sapatamani de vacanta acasa, dupa care (inca indecisa): (i) fie se reintoarce la munca la Pitesti, (ii) fie se reintoarce la munca la Bucuresti, (iii) fie asteapta sa dea drumu la bordeulurile din strainatate unde lucra si pleace din nou afara.

 

Asadar tineti pumnii ca vine inapoi la Bucuresti ca altfel am pierdut-o din nou pentru 1 an sau mai mult :'(

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Bunăăă⤠Am decis să revin in București ðŸ˜

Astăzi am ajuns in locație, Am o altă locație până luni când mă voi întoarce unde am stat ðŸ˜. Vă aștept pe wapp pentru programări: 0766830393 ⤠Astăzi stau până la 23:00--00:00

Locația o trimit pe wapp😋

Prețul este 100/200 și pentru oralul neprotejat în funcție de igienă 50 extra

Vă pup ⤠zi frumoasă😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bunăăă❤ Am decis să revin in București

Astăzi am ajuns in locație, Am o altă locație până luni când mă voi întoarce unde am stat . Vă aștept pe wapp pentru programări: 0766830393 ❤ Astăzi stau până la 23:00--00:00

Locația o trimit pe wapp

Prețul este 100/200 și pentru oralul neprotejat în funcție de igienă 50 extra

Vă pup ❤ zi frumoasă

 

Si in ce zona ai locatia ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...