Sari la conținut

A fost cineva la ea? 0723066903


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:...
  • Oras:...

 Bună , am revenit în București 😘 locația este pe Tache Ionescu  , aștept mesajele pe wapp ( doar pe wapp) numărul este 0766830393 , 

Prețul este același 100/200 , ON se poate face in funcție de igienă și este (50)

Nu fac anal si nici finalizare orală 🙂 

Mă bucur că am revenit🙂 și aștept mesajele voastre pe wapp 😘😘pupici🙂😋

IMG-20210114-WA0004.jpg

  • Like 4
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Salutare

Am fost de curând la fătuca asta mică, programare pe what's up și respectată. Este o gărgăriță mică, fragilă, vorbăreață,  amabilă, trasă prin inel, cu forme naturale la cât de subțirică este, are un curuleț cât o lămâie😉, tânără(20 de ani maxim).

Nu sunt atât de meticulos încât sa dau note "la virgulă" dar din punctul meu de vedere notele sunt peste 9. 

Fiți gentlemani cu fătuca, este o bomboană. 

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...
Acum 52 minute, johnny7chrom a spus:

Salutare

Am fost de curând la fătuca asta mică, programare pe what's up și respectată. Este o gărgăriță mică, fragilă, vorbăreață,  amabilă, trasă prin inel, cu forme naturale la cât de subțirică este, are un curuleț cât o lămâie😉, tânără(20 de ani maxim).

Nu sunt atât de meticulos încât sa dau note "la virgulă" dar din punctul meu de vedere notele sunt peste 9. 

Fiți gentlemani cu fătuca, este o bomboană. 

Te pup 😋😘😘

Link spre comentariu

Am fost si eu astazi la ea atras de pozele frumoase. E ceva mai slaba ca in poze. A zis ca nu prea sta prin tara si ca lucreaza in Germania.

Din pacate experienta a fost una neplacuta.

Am intrebat-o pe WhattsApp daca accepta FK, a zis ca da. Nu am avut parte de FK, am incercat sa initiez, dar se dadea intr-o parte. Maxim un pupic am obtinut.

Legat de actiune la oral a fost okish, dar foloseste prea mult dintii si limba deloc.

Am trecut apoi si la normal unde am schimbat 3 pozitii, singurele pe care le face probabil: misionar, lady on top si un fel de capra. Cand din misionar am incercat sa o pun intr-o parte a zis nu.

Nu am reusit sa termin pentru ca implicarea ei este 0: nu mangaieri, nu sarutari pe corp, nu nimic. Practic a trecut la oral din prima.

Note:

ON 7

Normal 5

GFE 0

De revenit: Clar NU.

 

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...
Acum 49 minute, eskape a spus:

Am fost si eu astazi la ea atras de pozele frumoase. E ceva mai slaba ca in poze. A zis ca nu prea sta prin tara si ca lucreaza in Germania.

Din pacate experienta a fost una neplacuta.

Am intrebat-o pe WhattsApp daca accepta FK, a zis ca da. Nu am avut parte de FK, am incercat sa initiez, dar se dadea intr-o parte. Maxim un pupic am obtinut.

Legat de actiune la oral a fost okish, dar foloseste prea mult dintii si limba deloc.

Am trecut apoi si la normal unde am schimbat 3 pozitii, singurele pe care le face probabil: misionar, lady on top si un fel de capra. Cand din misionar am incercat sa o pun intr-o parte a zis nu.

Nu am reusit sa termin pentru ca implicarea ei este 0: nu mangaieri, nu sarutari pe corp, nu nimic. Practic a trecut la oral din prima.

Note:

ON 7

Normal 5

GFE 0

De revenit: Clar NU.

 

Te pup😘😘😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...
Chiar acum, maa5fu1.v1 a spus:

Stai, ce? Adica el iti lasa o recenzie plina de plângeri si tu il pupi? 😐

Nu ai nimic de spus despre toate plangerile alea? 

Nu vreau să mă implic chiar așa de mult in conversațiile de aici , în special cu persoane de genul ăsta , vreau să am bun simț și atât , pentru că dacă voi incepe eu sa povestesc tot ce sa intamplat pe parcursul acelei ore voi fi luată în nume de rău si nu vreau , asta este părerea lui si o respect !  Sper să aibă parte de experiențe mult mai plăcute așa cum este el 🙂 Doar atât am avut de spus 🙂 seară bună 😘😘😘😋

  • Like 5
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...
Acum 2 minute, dogeatkitkat a spus:

Pacat, ai dreptul la replica, asa poate ne facem o parere gresita. 

Am dreptul la replică dar de la un simplu comentariu, să spunem in potriva lui vin mai multe si se formeaza o ceartă. Deci mai bine ,,NU"

  • Like 3
Link spre comentariu

Eu am relatat fix ceea ce s-a intamplat. Tu nu ai ce sa zici tocmai pentru ca stii si tu ca asa este.

Aaa, si am uitat sa mentionez. Era ultima ei programare si imi zice sa iau prezervative ca nu mai are. Intamplarea face ca la 21:00 se inchid magazinele asa ca nu am avut de unde sa iau. Noroc ca a mai gasit 2 Love + ca altfel bateam drumul degeaba.

Lasa ca oricum se intoarce ea in Germania unde e cascavalul mai gros si nici nu se plang clientii pentru serviciile de calitate scazuta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...