Sari la conținut

A fost cineva la ea? 0723066903


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie

Am fost și eu recent la sexoasa asta mică și bine am făcut.

Miky e o tipă foarte mișto, sexy chiar, energică, tonică și futacioasa.

Locația: 8 curat, garsonieră lângă Inter. Un loc bun de futing, mie imi place zona. Ai chestiile basic pentru acțiune fără mari pretenții. Se ajunge ușor la locație și sunt locuri de parcare.

Programare pe WA, respectată, Miky e serioasă și profi. Asta e un lucru bun și de apreciat pentru că nu suport să stau pe străzi sau pe la uși în așteptare.

Fata arată foarte bine, e slim, frumoasă, are un corp beton, pătrățele pe abdomen (foarte excitant pentru mine) sani mișto, fermi, sfarcuri tari, erectile, bune de lins, fund rotund de mignona. E genul meu de tipă. Am o slăbiciune pentru tipele slim și futacioase, genul teen.

Acțiunea:

ON - 10. Excelent. Tipa asta o suge foarte implicat și admirativ. Așa da respect pentru d-na pulă. Un oral de manual, se vede experiența și plăcerea. O linge toată cu pasiune, face si deep, e umed, mai multe viteze, foarte tare. Notă maximă.

NP: Efectiv te fute. Lăsați-o să preia inițiativa pentru că propune poziții care vă vor satisface. Îi place LOT, doggy, în picioare, sare în pula, o ia toată și ți-o tine captivă în ea. E foarte tare Miky. La un moment dat obosește și atunci dați voi cu plăcere. Nu ii place reverse cowgirl și nici variatii ale poziției misionar. Te îndeamnă să o fuți bine ceea ce înseamnă că se implica. Nu am ce reproșa la poziții, nota maximă.

Am repetat ON și mi-am dat drumul pe sani și corp într-o explozie de bucurie. Foarte tare partida.

Cam 40 min de futai fără probleme apoi igienizare, puțin chit chat, glumițe, râsete și asta a fost ora.

Cadou: 200 lei pentru 1 oră. Câteodată la unele tipe nu-mi ajunge 1 oră. Unele trebuie să facă oferte și pentru 1 oră jumate. :)

Mulțumesc Miky, ești ce trebe. Fute-i pe toți. :)))

:)

Kiss.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Am mai fost de inca 3 ori la Miki de cand am facut recenzia si vad progrese datorate, probabil, faptului ca am inceput sa ne cunoastem. E cel mai bun raport calitate/pret din Bucuresti. Se implica maxim si niciodata nu m-am simtit grabit desi am fost mereu la finalizare. Scriu randurile astea doar pentru a o determina sa mai ramana in Bucuresti, altfel ma abtineam si o pastram pentru mine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate Lion si Costel , Miki ofera FK ? Mulțumesc frumos. Din ce relatati voi , fata e de neratat din punctul meu de vedere si sper s-o prind si eu.

Frate pupparo, face si FK dar în funcție de chimie.

Eu zic să prioritizezi lista și să treci pe la ea curând pentru că zicea că vrea să plece în Deutschland la mama Merkel.

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Frate Lion si Costel , Miki ofera FK ? Mulțumesc frumos. Din ce relatati voi , fata e de neratat din punctul meu de vedere si sper s-o prind si eu.

Nu am intrebat pentru ca nu m-a interesat acest aspect, insa cred ca face. Fata chiar e de neratat.

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Așaaaa deci mie una mi se pare foarte amuzant ca cineva spune aici ca am dat un block fără motiv 😂😂😂 Deci să nu mă înțelegi greșit te rog chiar vreau sa fiu o drăguță 😘😘( Să pup eu pe el de supărat 😘😂) . Drăguțule lasă te rog ultimele 4 cifre din numărul tău te telefon sa verificăm putin wapp- ul si să atașăm niște ss-uri ce zici vrei?... Si încă ceva vă rog frumos cine a dat mesaj pe wapp si nu am raspuns si am vazut mesajele, vă rog să îmi mai dați odată le vad si daca am treabă dupa uit de ele 🤦â€â™€ï¸... Deci nu fac asta intenționat 🤦â€â™€ï¸ si poze pe wapp de ceva săptămâni NU mai trimit din motive personale 😘

Vă pup și sper să înțelegeți 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...