Sari la conținut

TOP:0754939841 Hey


emamasaj

Postări Recomandate

@alax0203,Am un statut special,iau 99,99%,iar fata 0,01%,care îi păstrează pentru tine fiindcă atât merită prostia,sub forma de ajutor social.Nu putem lăsa totuși acești oameni că tine să moară,astfel vom avea un reper în măsurarea valorii.

Să ne trăiești întru mulți ani!

 

PS.N-am reușit să o vizitez,dar promit că în cel mai scurt timp voi fi la ea în pat.

bravo...ai sa iei minimul..poate cu suspendare..desi nu cred..dar promit ca nu te las..iti aduc parjoale la tambal...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@alax0203,văd că-ţi place "clanţa",ce te faci dacă ajungi în Bucium "la fără clanţă"?Eu din Copou de pe "Doctor Vicol",mai devreme sau mai târziu,scap de "ţambal",pe când tu odată intrat la Spitalul 7,la "fără clanţă",slabe speranţe mai ca să acapi.

  • Like 8

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

am inteles..o sugi de nevoie fara sa iti placa...dehh...asa e in viata..mai faci si ce nu iti place..baga mare ca esti tanar baiatule..

Vorbesti din propria experienta.

 

Scuze Ema pentru offtopicul creat. Ma retrag din discutia purtata cu acest idiot (alax). In continuare va vorbi cu peretii.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@Ema,Mii de scuze!Şi eu voi proceda la fel,nu voi mai răspunde acestui coleg indiferent de ce va scrie în continuare,nu meritată, deaja ţi-am umplut topicul cu postari "aiurea".Să ai spor în toate!

  • Like 9

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Alax 0203 te rog sa nu mai scrii "minuni" de genul aici.Multumesc!!!

scuze,dar...tre sa ii alung pe astia doi sugacei mici ca stau si polueaza topicul..ei corecteaza greselile gramaticale..in prostia lor ...nu cred ca s-a uitat in oglinda vreunul dintre ei...ar fi avut mari surprize..sunt doar doi ratati care stau mereu pe net si se masturbeaza la poze..ma rog..ii las in pace ca sunt inofensivi pana la urma..ne mai fac si pe noi sa mai radem din cand in cand..

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dimineata!1-Doresc sa va anunt ca de astazi inainte voi presta inclusiv oralul cu protectie.2-nu fac FK!Poate am acceptat de la anumite persoane la un moment dat dar am sa spun pas si la acest lucru.Pentru mine fk e ceva personal si intim si nu mi se pare normal sa fac schimb de saliva cu toata lumea.3-o ora nu inseamna doar finalizare!!!Multumesc pt intelegere.O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Buna ziua . Astazi am ajuns la Ema . Nu are rost sa o notez ci doar sa mentionez ca sustin recenziile pozitive ale colegilor care au vizitat o. O zi frumoasa

 

P.S. e destul de parolista 1 fix a fost 1 fix :)))) ptr confirmare

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...