Sari la conținut

Deepthroat ploiesti


shadow3ft

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Salut, confutadori.

M ar interesa o fata care face deepthroat si cum trebuie . Stiti careva ceva ? Nu prea conteaza aspectul, sa stie s o suga.

Eu ti-as recomanda pe Iza sau cuplu cu Deea..

După părerea mea ele 2 sunt nr.1 la deepthroat pe ploiesti

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Cip, nu vreau sa fiu rau, dar e vorba de deep. In afara de babetele f urate nu am intalnit niciuna sa faca deep

Frate nu stiu cat de mare o aveti voi dar mie la un 22 mi a luat o pe toată de nu s ă mai vazut..Si mai stătea si cu ea in gât!Acum ce sa zic ,încercați si voi si vedeti daca se conformează!spor la futut in gât!ðŸ‘
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si ce te face sa crezi ca nu o pot baga toata in gat george us

io sunt avocatu lu george asa ca ma bag si eu in seama . nu e vorba ca nu poti tu sau nu pot altele , sunt convins ca toate puteti dar nu o face-ti, treaba e ca omu cu intreabrea era de genu care face ...nu care poate ..asa toti putem @nimeni@ facem :D , deea ce  e drept facea deep am mai spus pe aici dar acum in zilele noastre nu mai stiu pe nimeni 

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Cip, nu vreau sa fiu rau, dar e vorba de deep. In afara de babetele f urate nu am intalnit niciuna sa faca deep

Si eu nu fac deepthroat/facefuck?! Foarte urat poate ca sunt, dar babeta?!  :censored

 

io sunt avocatu lu george asa ca ma bag si eu in seama . nu e vorba ca nu poti tu sau nu pot altele , sunt convins ca toate puteti dar nu o face-ti, treaba e ca omu cu intreabrea era de genu care face ...nu care poate ..asa toti putem @nimeni@ facem :D , deea ce  e drept facea deep am mai spus pe aici dar acum in zilele noastre nu mai stiu pe nimeni 

Nu, chiar nu pot toate. Unele au gura atat de mica incat li se disloca mandibula daca incearca sa ia tot capu' pulii in gura   :console. 

 

Deea face deepthroat, Iza face deepthroat, Adina face binisorAlice face si ea in ritmul ei... Gina o ia toata dar nu sustine. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Ca sa ma conving inca o data de deepthroat Izei am trecut din nou pe la ea saptamana asta.

Si ca sa fie tacâmul complet după ce m am încălzit un pic cu ea am chemat-o si pe cea mica sa le vad pe amândouă in actiunea...continuarea va urma pe <Iza,Daea Cu di toati>

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...