Sari la conținut

Caut colega de apartament


Postări Recomandate

  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

buzzardele, esti nefutut? sau vrei culoare? vezi ca poti juca la "fazan" sa te coloreze motanu'

Nefutut sunt de cand m-am nascut si asa o sa raman dar daca ma intrebi daca te-am futut in gat? raspunsul e afirmativ si raman totusi dezamgit si acum de celofanul ala jegos de pe patul din locatia BCR dar intr-un final am reusit sa ejaculez direct pe laringele tau jucaus!

Link spre comentariu

Nefutut sunt de cand m-am nascut si asa o sa raman dar daca ma intrebi daca te-am futut in gat? raspunsul e afirmativ si raman totusi dezamgit si acum de celofanul ala jegos de pe patul din locatia BCR dar intr-un final am reusit sa ejaculez direct pe laringele tau jucaus!

 

 

ma bucur nespus ca ai ramas dezamagit ... am scapat de un stres  :D

Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

de piatra... multumesc :D

 

te iau sclav in cariera

Mie imi place sa  dau nu sa iau! bine nu cum te batea primul tau barbat de la botosani cu pumnii eu doar asa iti mai trimit o palma peste mufa asa suav ..

cu dependenta de alcool ai rezolvat ceva? sau tot o boschetara esti?

Link spre comentariu

Mie imi place sa  dau nu sa iau! bine nu cum te batea primul tau barbat de la botosani cu pumnii eu doar asa iti mai trimit o palma peste mufa asa suav ..

cu dependenta de alcool ai rezolvat ceva? sau tot o boschetara esti?

 

=))) =))))

 

incerci degeaba, dar nu-ti iese ... insista :D

Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

buzzarele, ai avea mai mult farmec in fazan sau topicul ala "pentru o colorare rapida" ... e mai simplu, scrii litere pana iti trece alfabetul :D

da si tu un link catre topic daca tot vrei sa faci ceva 

Link spre comentariu

Acum inteleg de ce esti alcoolista e normal in pula mea la cate anusuri ai lins in viata ta..

 

ia de aici mai, gaozel =)))

 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/120543-vreau-sa-fiu-strans-de-coaie-cu-menghina/?do=findComment&comment=5055312

 

 

 

vezi ca se accepta numai gaozari labartati :D

Link spre comentariu

  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

luamiai bilele in gat te-am si dresat nu vreau fa nici un link e mai distractiv sa ma te fut in gat!  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...