Sari la conținut

Caut colega de apartament


Postări Recomandate

  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

o sa-i transmit mamei ca i-am gasit cordaci =))) vezi ca daca nu faci treaba buna stie sa manuiasca bastonul =)))

o pescaresti si pe ma-ta n-ai scrupule sa mi bag pula  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

o pescaresti si pe ma-ta n-ai scrupule sa mi bag pula  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

ma gandeam ca-i fac un prapad de bine si n-ar zice nu ...mai ales daca aude ca esti larg in gaoaza, si-ar baga putin bastonul =))

Link spre comentariu

ti am zis ca te pun iar pe harta noroc cu mine te am relansat pe constanta hai ca cu tine stau pana maine pe forum ciao!

 

staiiii

 

nu ma lasa asa!

 

mai e unul care se plange ca-mi fac reclama pe curul lui =)))

 

 

eu doar eram darnica, te ajutam sa-ti faci punctele =)))

Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

staiiii

 

nu ma lasa asa!

 

mai e unul care se plange ca-mi fac reclama pe curul lui =)))

 

 

eu doar eram darnica, te ajutam sa-ti faci punctele =)))

m am plictisit dar apreciez ca sugi pula pe bani! spor in toate!

Link spre comentariu

faci ce faci si iar cu limba in cur vrei... nonicooo :))))

 

 

ce sa fac si eu daca am prins shpilu' cu gaoaza ca de futut, no chance =))) ... am de asteptat mult si bine.. daca ar fi sa te las sa ma futi, in 5 minute nici buba nu ti-ar mai ramane de ea =)))

Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

ce sa fac si eu daca am prins shpilu' cu gaoaza ca de futut, no chance =))) ... am de asteptat mult si bine.. daca ar fi sa te las sa ma futi, in 5 minute nici buba nu ti-ar mai ramane de ea =)))

nu esti genul meu! mie imi plac fetele!  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

Judecand dupa nick, tie iti place cel mai mult laba. :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

attachicon.giffile.JPG

Hotul striga hotii!! avand in vedere ca imi stii munca mai bine zi si tu multumesc si vezi-ti de treaba!

si da chiar imi place laba si iarba.. peace!

Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

@somnus .. ar vrea sărăcia asta de pe nimfomane să aibe legătură cu botul de pe F.L. :))

 

Chiar mi-am adus aminte de grupa din care fac parte acolo, și m-am gândit să le arăt colegilor de acolo pe unde se folosește identitatea botului, și cu ce site este asociată.

Ei între ei, adminii de site-uri, mă gândesc că își pot face câte o favoare reciprocă, eliminând pe cei care aduc prejudicii comunității :)

 

Deci, oricine ar fi **spam editat**itatea de aici, nu are legătură cu profilul buzzardel de pe F.L., profil care aparține unui bot setat să extragă screen-shoturi din torentele XxX.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...