Sari la conținut

Caut apartament de inchiriat


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

spor!.Dar chiar trebuia sa deschizi si aici topic? Ai deschis la Cazare Constanta,nu trebuia si aici,orcum spor.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

spor!.Dar chiar trebuia sa deschizi si aici topic? Ai deschis la Cazare Constanta,nu trebuia si aici,orcum spor.

Am deschis un topic si aici in ideea ca acolo poate nu se uita asa multe persoane ca aici si poate am mai mari sanse aici .

In caz ca deranjeaza postarea poate fii stearsa.

Mersi.

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Am deschis un topic si aici in ideea ca acolo poate nu se uita asa multe persoane ca aici si poate am mai mari sanse aici .

In caz ca deranjeaza postarea poate fii stearsa.

Mersi.

 

nu este locul acestui topic aici Intrebari si raspunsuri. Cine are de inchiriat acolo se uita,cine cauta acolo se uita..intelegi??

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am deschis un topic si aici in ideea ca acolo poate nu se uita asa multe persoane ca aici si poate am mai mari sanse aici .

In caz ca deranjeaza postarea poate fii stearsa.

Mersi.

 

Foarte bine ca ai deschis aici ... succes !

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Studio apartament cu 2 dormitoare in Statiunea Mamaia, la etajul 1.Imobilul este decomandat,iar dotarea si amenajarea acestui apartament asigura toate conditiile necesare.

Apartamentul are vedere la lacul Siutghiol, de aici reusind sa surprinzi cele mai frumoase rasarituri si apusuri de soare. Administratia acestui complex asigura supraveghere video, parcare.

 

Se inchiriaza pentru perioada Octombrie - Iunie 2019 sau pe tot parcursul anului ( 4500 euro /an ).

Pretul de inchiriere este de 200euro/luna, pentru mai multe detalii si vizionari contactati 0722592047.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...