Sari la conținut

Monica ❤️ Militari Residence ❤️ 0725164421❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa cum spuneam cu o pagina in urma, am ajuns si eu la Abby, tocmai in indepartatul Militari Residence. :)

Locatia este cam peste mana, dar in apartament e curat, singura problema ar fi bateria de la dus, care curge pe toate orificiile.

Abby este o fata tanara, vesela si draguta, cu forme frumoase dar spre usor plinuta, deci sa va uitati bine la poze ca sunt reale, cine vrea slim sa mai caute. Actiunea o voi detalia putin la partea de notare, mie chiar mi-a placut si am ajuns deja de mai multe ori la ea.

Acum trec direct la note :

- locatie 8 - e ok dar scad ca este cam depare

- aspectul fetei 8 - mie mi-a placut chiar daca e putin mai plinuta, compenseaza prin atitudine si servicii

- oral 9,5 - aici chiar a fost foarte bine, cu schimbari de ritm, cu priviri, cu pasiune, cu tot ce trebuie

- normal 8,5 - si aici a fost bine si cred ca se putea si mai bine, Abby oricum si-a dat toata silinta, dar nici eu nu prea am fost in forma deci e si vina mea  :slap2

- GFE 9 - mie mi-a placut, am ras am glumit, ne-am pupat, a fost bine.

Cadoul a fost de 200 lei pentru o ora, iar ca servicii oral neprotejat si normal bineinteles protejat.

De recomandat nu e cazul ca fiecare face ce vrea, dar eu sigur mai trec pe la draguta de Abby. :)

Stima. :hihat

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegul @razvangabriel, incearca cu un SMS, in care sa-i specifici pana la ce ora poate sa-ti raspunda.

Cand e cu cineva nu raspunde la telefon, cel putin asa a facut cat timp a fost cu mine, deci si aici are mare un plus, cel putin 

mie asa mi s-a parut, ca e o fata educata si cu mult bun simt, lucru mai rar in zilele noastre.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegul @razvangabriel, incearca cu un SMS, in care sa-i specifici pana la ce ora poate sa-ti raspunda.

Cand e cu cineva nu raspunde la telefon, cel putin asa a facut cat timp a fost cu mine, deci si aici are mare un plus, cel putin

mie asa mi s-a parut, ca e o fata educata si cu mult bun simt, lucru mai rar in zilele noastre.

Multumesc pentru sfat...i am dat doua mesaje pana acum in doua zile diferite dar am uitat sa mentionez pana la ce ora sa imi raspunda. My fault... da, cum de nu m-am gandit?? Ok, o sa mai incerc, nu de alta dar chiar vreau sa ajung la domnisoara... ðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Abbygail :-) mie mi se pare ca arati foarte bine in categoria cu forme nu grasute , poate pui ceva poze mai explicite in picioare fata spate cu indrazneala ca esti faina ! La jumatea lui noiembrie trec si eu prin B in cautare de fete apetisante ca de obicei  :crazylove  :icecream

 

PS

Nu a facut nimeni o descriere a chipului 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Abbygail :-) mie mi se pare ca arati foarte bine in categoria cu forme nu grasute , poate pui ceva poze mai explicite in picioare fata spate cu indrazneala ca esti faina ! La jumatea lui noiembrie trec si eu prin B in cautare de fete apetisante ca de obicei :crazylove :icecream

 

PS

Nu a facut nimeni o descriere a chipului

 

Nu ar strica niste poze recente 😃

Link spre comentariu

Asa cum spuneam cu o pagina in urma, am ajuns si eu la Abby, tocmai in indepartatul Militari Residence. :)

Locatia este cam peste mana, dar in apartament e curat, singura problema ar fi bateria de la dus, care curge pe toate orificiile.

Abby este o fata tanara, vesela si draguta, cu forme frumoase dar spre usor plinuta, deci sa va uitati bine la poze ca sunt reale, cine vrea slim sa mai caute. Actiunea o voi detalia putin la partea de notare, mie chiar mi-a placut si am ajuns deja de mai multe ori la ea.

Acum trec direct la note :

- locatie 8 - e ok dar scad ca este cam depare

- aspectul fetei 8 - mie mi-a placut chiar daca e putin mai plinuta, compenseaza prin atitudine si servicii

- oral 9,5 - aici chiar a fost foarte bine, cu schimbari de ritm, cu priviri, cu pasiune, cu tot ce trebuie

- normal 8,5 - si aici a fost bine si cred ca se putea si mai bine, Abby oricum si-a dat toata silinta, dar nici eu nu prea am fost in forma deci e si vina mea  :slap2

- GFE 9 - mie mi-a placut, am ras am glumit, ne-am pupat, a fost bine.

Cadoul a fost de 200 lei pentru o ora, iar ca servicii oral neprotejat si normal bineinteles protejat.

De recomandat nu e cazul ca fiecare face ce vrea, dar eu sigur mai trec pe la draguta de Abby. :)

Stima. :hihat

Heeeey, iti multumesc din suflet pentru recenzia facuta, si ma bucur foarte mult ca am fost pe placul tau <3 Te super pup.

  • Like 1
Link spre comentariu

Multumesc pentru sfat...i am dat doua mesaje pana acum in doua zile diferite dar am uitat sa mentionez pana la ce ora sa imi raspunda. My fault... da, cum de nu m-am gandit?? Ok, o sa mai incerc, nu de alta dar chiar vreau sa ajung la domnisoara...

Heiii,scuza-maaaaa! Am fost cateva zile plecata la mine in oras,iar de cand m-am intors nu am muncit foarte mult pentru ca am avut niste probleme personale care mi-au cam furat din timp,insa de maine am sa incerc sa fiu cat mai prezenta la birou si cat mai activa aici pe site.  Pe calea asta,imi cer scuze tututor celor care au sunat si nu au primit raspuns (ori nu eram la birou,mai mult ca sigur,ori eram ocupata pentru ca atunci cand sunt cu cineva nu raspund NICIODATA la telefon). 

Sper sa avem ocazia sa ne cunoastem. Te pup!

  • Like 1
Link spre comentariu

Colegul @razvangabriel, incearca cu un SMS, in care sa-i specifici pana la ce ora poate sa-ti raspunda.

Cand e cu cineva nu raspunde la telefon, cel putin asa a facut cat timp a fost cu mine, deci si aici are mare un plus, cel putin 

mie asa mi s-a parut, ca e o fata educata si cu mult bun simt, lucru mai rar in zilele noastre.

Heeeeeeeei,thankies <3

  • Like 1
Link spre comentariu

Abbygail :-) mie mi se pare ca arati foarte bine in categoria cu forme nu grasute , poate pui ceva poze mai explicite in picioare fata spate cu indrazneala ca esti faina ! La jumatea lui noiembrie trec si eu prin B in cautare de fete apetisante ca de obicei  :crazylove  :icecream

 

PS

Nu a facut nimeni o descriere a chipului 

Buna !Multumesc mult. Am sa pun si poze noi cat de curand. La fata eu zic ca sunt o scumpica ,dar ii las pe altii sa aprecieze,haha :D te pup!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...