Jump to content

Abby,Militari Residence 0726007780

Recommended Posts

• Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Disponibila  0726007780 sau de preferat whatsapp la +353873394825

Salutare, Am fost eu la Abby zilele astea, undeva pe langa Roz Caffe in Militari Residence. Ca locatie, iti explica fata absolut tot ce-i necesar(cu rabdare) pt. a ajunge in fata usii ei. Ajuns acolo

Hey,guys! Numele meu este Abby, am 22 de ani,ochi albastri,forme apetisante,piele fina si par negru si lung. Sunt o fire sociabila,vorbareata ,indrazneata, pasionala,cu o imaginatie sexuala dezvoltata

Posted Images

Salutare,

Am fost eu la Abby zilele astea, undeva pe langa Roz Caffe in Militari Residence. Ca locatie, iti explica fata absolut tot ce-i necesar(cu rabdare) pt. a ajunge in fata usii ei.

Ajuns acolo ma primeste o fata destul de draguta (pozele sunt reale), poate 3-4 kg in plus, dar nu grasuta cum s-a spus mai sus. Pentru cine iubeste slimul, nu cred ca este potrivita.

M-a servit cu o apa, mi-a oferit un prosop, dupa care am plecat la dus(ea deja facuse dus). Cand m-am intors, am stabilit ce vreau de la ea, ce si cum imi place. Am ales sa incepem cu un on, oral ce pot spune ca a fost destul de bine executat, cu tot tacamul, inclusiv DP. Dupa ceva timp(momente in care i-am gustat pasarica si sanii ei moi), am  revenit iarasi la oral si am finalizat in gurita ei.

De remarcat faptul ca nu te grabeste, nu se uita la ceas si nu comenteaza la absolut nimic din ce ii ceri(bineinteles sa si ofere).

Note:

Oral neprotejat: 9 soft si umed

Normal: Nu am incercat

Anal: nu face

GFE: 9 (se straduie)

Door to door 30 min

Halat 200 lei (am zis ca raman o ora dar a trebuit sa plec, data viitoare imi organizez timpul altfel)

Pt. Militari Residence, chiar e o partida buna dupa parerea mea, deci recomand.

• Like 9

Salutare,

Am fost eu la Abby zilele astea, undeva pe langa Roz Caffe in Militari Residence. Ca locatie, iti explica fata absolut tot ce-i necesar(cu rabdare) pt. a ajunge in fata usii ei.

Ajuns acolo ma primeste o fata destul de draguta (pozele sunt reale), poate 3-4 kg in plus, dar nu grasuta cum s-a spus mai sus. Pentru cine iubeste slimul, nu cred ca este potrivita.

M-a servit cu o apa, mi-a oferit un prosop, dupa care am plecat la dus(ea deja facuse dus). Cand m-am intors, am stabilit ce vreau de la ea, ce si cum imi place. Am ales sa incepem cu un on, oral ce pot spune ca a fost destul de bine executat, cu tot tacamul, inclusiv DP. Dupa ceva timp(momente in care i-am gustat pasarica si sanii ei moi), am  revenit iarasi la oral si am finalizat in gurita ei.

De remarcat faptul ca nu te grabeste, nu se uita la ceas si nu comenteaza la absolut nimic din ce ii ceri(bineinteles sa si ofere).

Note:

Oral neprotejat: 9 soft si umed

Normal: Nu am incercat

Anal: nu face

GFE: 9 (se straduie)

Door to door 30 min

Halat 200 lei (am zis ca raman o ora dar a trebuit sa plec, data viitoare imi organizez timpul altfel)

Pt. Militari Residence, chiar e o partida buna dupa parerea mea, deci recomand.

Multumesc ,Darling . :* A fost o placere ! Tin sa mentionez ca dusul nu are nicio problema de genul ca nu merge sau nu se incalzeste apa ,ci pur si simplu iese apa si din dus ,si din robinet !

Iti multumesc inca o data si sper sa ne revedem ! ❤

• Like 1

Hey,guys! Numele meu este Abby, am 22 de ani,ochi albastri,urmatoarele :

- Facials,Fingering,GFE,HandJoB,LapDancing,NipplePlay,PSE,Reverse oral (adica limbute :P) , Role Play,Russian(intre sani),tea bagging (oute ), tie and tease, uniforms.

Sunt curios :hmmm  cum sunt astea... :hmmm 

• pisicuts changed the title to Abby,Militari Residence 0726007780