Sari la conținut

Insomnia Masaj Erotic


chendi38

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

         Maya

 

  Aspect - 8,5. Este foarte aproape de 9. Exemplar de calitate. Înaltă, cam 1,76, corp super, abdomen plat, fără slană, fără colăcei, sâni extrem de frumoși, nr.3 cred, rotunzi, tari, bine conturați, fermi, sfârcuri, cum se spune, erectile. Picioare lungi, drepte, gleznă fină. Și ajungem la piesa de rezistență, punctul forte - posteriorul. Incredibil de tonifiat, de tare, rar am văzut așa ceva. Rotund, ridicat, chiar de braziliancă, într-adevăr de mare efect. La față nu e chiar de remarcat, fără însă a fi urâtă. Drăguță se poate spune. Am uitat, e blondă fata, părul până la umeri.

 Masaj de relaxare - 8. Mai are într-adevăr de învățat.

 Masaj erotic - 9. Foarte bun, cu mângâieri, atingeri senzuale, 69 permisiv, te aduce aproape la extaz.

 FK - nu. Doar kiss, buze pe buze dar mai mult de la a doua întâlnire. Probabil dacă devii fidel, ai parte și de FK.

 Permisivitate - 8. Cu excepția Fk-ului, te cam poți delecta cu/din zonele incitante ale fetei.

 GFE - 8. Mai deschisă și vorbăreață de la a doua întâlnire.

 Am uitat vârsta. Ea a zis 23. Cred totuși că are mai mult, poate 25 - 26.

 

  De revenit - da

  De recomandat - da.

 

Precizare: e masajul de 250/h, erotic și de relaxare, o finalizare. Mai e și masajul de 350 h, doar erotic, două finalizări. Dacă te ține. Doar Maya a muncit și pentru a doua finalizare. Erika și Amalia nici nu au spus de a doua finalizare. Ziceau că cel de 350 e mai permisiv. Aiurea.

De aceea, și din punct de vedere al atitudinii și din punct de vedere al aspectului fizic, Maya este, de departe, pe primul loc.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stai cuminte,nu ai cum să iei de bună,recenzie făcută de Cerrone...

Zici tu ?

Eu sunt entuziasmat de poza Mayei....plus ca Cerrone nu i-a dat 10 pe linie.

 

Si atunci unde sa ma duc la sigur ?☺

  • Minus 1
Link spre comentariu

Eu inclin sa cred ca recenzia lui Cerrone este reala si obiectiva. Dincolo de razboaiele sau distractiile pe care le mai are el p-aici, uite-te ca are recezii pertinente (vezi si la Fantasy si altele). Eu in curand voi face o proba la domnisoarele si va povestesc, dar am un feeling bun.

 

 

 

Stai cuminte,nu ai cum să iei de bună,recenzie făcută de Cerrone...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Stai cuminte,nu ai cum să iei de bună,recenzie făcută de Cerrone...

Deși ar trebui, nu râd de tine. Știi de ce ? Pentru că tu, fiind un prost fără limite, ai putea crede că ai umor.

Dar n-ai. Așa că suge-o tare și apăsat.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Băi,bulangiule! Tu crezi ca ma cert cu tine? Am spus ca nu esti credibil,atat,Te urmăresc de ceva timp si am văzut că bați campi si jignesti încontinuu...

Bă curlangiule, ai nesimțirea să-mi zici tu mie că recenzia e incorectă, adică mint ? Asta înseamnă necredibil. Bă jegosule, uite de-aia te-njur, te iei aiurea de mine și mă provoci. N-am încotro și trebuie să te trimit în p.m. de zdreanță.

Bă fgm, recenziile tale unde sunt ?

Marș în fosa septică !

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

     Precizare: e masajul de 250/h, erotic și de relaxare, o finalizare. Mai e și masajul de 350 h, doar erotic, două finalizări. Dacă te ține. Doar Maya a muncit și pentru a doua finalizare. Erika și Amalia nici nu au spus de a doua finalizare. Ziceau că cel de 350 e mai permisiv. Aiurea.

De aceea, și din punct de vedere al atitudinii și din punct de vedere al aspectului fizic, Maya este, de departe, pe primul loc.

 

Vreau sa inteleg un pic. Tu ai luat masajul de 250? Sau cel de 350?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vreau sa inteleg un pic. Tu ai luat masajul de 250? Sau cel de 350?

Când am fost pentru prima oară la cele 3 fete am luat masajul de 350. Credeam că e ceva deosebit. Nu, nu e. După cum am spus, doar Maya mi-a explicat diferenţa : cel de 350 e doar erotic şi ai două finalizări. Dacă e "putirinţă".

Apoi am fost doar la Maya şi l-am luat pe cel de 250. Relaxare şi erotic, o finalizare.

Precizare : nu e niciun fel de sex. Tariful de 400 e pentru masaj de 90 de minute. Nu ştiu cum e, n-am luat un astfel de serviciu.

Link spre comentariu

În sfârșit,s-a facut dreptate,cocalarul forumului a fost ejaculat.

Drum bun Cerrone.

Tu esti de-a dreptul spoitor. Te iei de altii care dau totusi informatii utile pentru useri, in timp ce tu n-ai absolut nicio contributie. Cei ca tine ar trebui extirpati pentru ca nu se justifica prezenta lor pe forum. decat daca, probabil, au alte interese.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am fost si chiar mi-a placut dar nu mai pot ajunge datorita programului....macar de incepeau si ei la 14.00......

 

cei mai multi clienti se duc seara (dupa serviciu) . daca ai program de "dimineata", iti trebuie mai multe fete(2 ture) si cum fete "normale" se gasesc greu.  cred ca de-asta au programul asa...

Link spre comentariu

În sfârșit,s-a facut dreptate,cocalarul forumului a fost ejaculat.

Drum bun Cerrone.

Bosketare, ce faci mă, tot pe margine, tot pe margine ? Chibițezi, chibițezi, este ?

Lasă mă semințele, treci și tu la floricele !  :laugh2  :laugh2

Amărât ești mă, emasculatule ! 

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...