Sari la conținut

Insomnia Masaj Erotic


chendi38

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bifat. Salonul este la standarde inalte. Foarte curat,camera de lucru mareeee,aranjata cu gust,baia spatioasa ,curata,moderna,este o vila in care s-a investit.

Fetele,3 la numar arata foarte bine,eu am optat pentru Erika care are un corp foooooarte bine proportionat,frumusica foc-pt gusturile mele-sani naturali,posterior tare si apetisant o idee de Brazil...

Masajul de relaxare nu l-am facut pentru ca am optat pentru full erotic care este mai permisiv.Note:

Aspect Erika-fata 9,corp 9.5

locatie 9.5

masaj:9.5

Si acum....pretul....cam piperat dupa parerea mea,dar totusi probabil ca vor sa faca o selectie ...250 leuti masajul normal

eu am optat pentru masajul full erotic la 450

De revenit? La pretul asta e cam scump dar totusi eu voi reveni

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Uite ca la Mon amour exista un tip de masaj cu tarif de 100 E/ora - masaj softcontrol. Deci nu e neparat sex.

  Probabil insa ca in cazul de fatza despre asta-i vorba. Monsieur Henry Julien e zgarcit in explicatii.

Nu sunt zgarcit in explicatii dar nici nu vreau sa creez probleme detaliind...si multumesc pentru sustinere cu exemplul dat cu masaj de 100 de euro...apropo mai sunt si alte saloane care practica preturi ridicate pentru diverse tipuri de masaj....dar sunt destui "idioti" care stau in spatele calculatorului si isi permit sa isi exprime parerile despre cum vor unii sa isi cheltuiasca proprii bani,cand ei nu una de un leu in buzunar....Scuze...am deviat...gata...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sunt zgarcit in explicatii dar nici nu vreau sa creez probleme detaliind...si multumesc pentru sustinere cu exemplul dat cu masaj de 100 de euro...apropo mai sunt si alte saloane care practica preturi ridicate pentru diverse tipuri de masaj....dar sunt destui "idioti" care stau in spatele calculatorului si isi permit sa isi exprime parerile despre cum vor unii sa isi cheltuiasca proprii bani,cand ei nu una de un leu in buzunar....Scuze...am deviat...gata...

 

 

 

Nu esti zgarcit esti doar mare bou. Si aparent incapabil sa intelegi cele mai simple chestii. Pentru ca esti idiot. Si nu ti-a zis nimeni cum sa iti cheltuiesti banii. Doar ca nu iti merge creieru. Si faza cu altii sunt saraci este ce mai banala chestie pe care idiotii mitocani ai forumului o spun.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doar ca nu iti merge creieru

Veoricoooooo...."creierul" in limba romana...

Si in afara de asta tu comentezi la 100 de euro...nu e de nasul tau...tu te plangi si la 100 de lei ca e scump....baga-te cu comentariile unde iti este nivelul....ti-am mai spus chestia cu struguri acri-(Vulpea când nu ajunge la struguri zice că sunt acri = expresie care se folosește atunci când se spune despre cineva care afirmă că nu dorește un lucru pe care de fapt îl dorește, dar nu-l poate obține) asta in situatia in care nu intelegi la ce ma refeream....

Si pun punct discutiei cu tine

Link spre comentariu

Bai henry oamenii au spus ca e acump si nu ar da, ceea ce 99% din astia de pe forum ar face. Tu repede te-ai facut rosu si ai dat-o ca nu au bani, suferinta romanului si scuza-ma ca iti spun dar astia care fac ca tine chiar nu au bani multi, tu ai dat ceea ce te face barosan. Ei bine, si eu as da 100€ dar nu la un salon sa ma frece una, la banii astia ma duc la una de top, si sunt destule la banii astia care arata ca in reviste.

E vorba de perceptie si de cum si unde cheltui banii. Asa ca down your horses mate

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@el futador

 

Eu nici macar nu am comentat de bani pur si simplu i-am atras atentia ca al sau comentariu e incorect. Doar ca bou s-a simtit atacat si a raspuns in primul rand aiuristic si fara nici o legatura cu ce spusesem eu si in al doilea rand cu insulta standard a mitocanului de forum. Asa ca am decis sa vad daca chiar e idiot, si am vazut ca e. Si cu asta am terminat cred...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai henry oamenii au spus ca e acump si nu ar da, ceea ce 99% din astia de pe forum ar face. Tu repede te-ai facut rosu si ai dat-o ca nu au bani, suferinta romanului si scuza-ma ca iti spun dar astia care fac ca tine chiar nu au bani multi, tu ai dat ceea ce te face barosan. Ei bine, si eu as da 100€ dar nu la un salon sa ma frece una, la banii astia ma duc la una de top, si sunt destule la banii astia care arata ca in reviste.

E vorba de perceptie si de cum si unde cheltui banii. Asa ca down your horses mate

Principiul vad ca nici tu nu il intelegi....banii mei ii cheltuiesc cum vreau eu si nimeni nu are dreptul sa imi spuna cum sa ii cheltuiesc!!!!(E vorba de perceptie si de cum si unde cheltui banii)

In afara de asta eu nu am jignit pe nimeni in comentariu atata timp cat nu am fost jignit, si in ultimul rand,daca postam o experienta nu o postam ca sa fim jigniti ci informativ si fiecare face ce vrea cu informatia.....

"Ma amuza ca idiotul ramane idiot in fiecare comentariu"-mareeee dreptate ai....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...