Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* - - - - 3 Voturi

Insomnia Masaj Erotic

#insomniamasajerotic

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
62 raspunsuri in acest thread

#61 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2075 Postari:
  • Inscris la:
    07 april 2018

Postat 14 maart 2019 - 11:26

Băi,bulangiule! Tu crezi ca ma cert cu tine? Am spus ca nu esti credibil,atat,Te urmăresc de ceva timp si am văzut că bați campi si jignesti încontinuu...

Bă curlangiule, ai nesimțirea să-mi zici tu mie că recenzia e incorectă, adică mint ? Asta înseamnă necredibil. Bă jegosule, uite de-aia te-njur, te iei aiurea de mine și mă provoci. N-am încotro și trebuie să te trimit în p.m. de zdreanță.

Bă fgm, recenziile tale unde sunt ?

Marș în fosa septică !

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#62 piticufurios

piticufurios

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 69 Postari:
  • Inscris la:
    28 januari 2019
  • Reputatie: 16

Postat 16 maart 2019 - 07:08

Precizare: e masajul de 250/h, erotic și de relaxare, o finalizare. Mai e și masajul de 350 h, doar erotic, două finalizări. Dacă te ține. Doar Maya a muncit și pentru a doua finalizare. Erika și Amalia nici nu au spus de a doua finalizare. Ziceau că cel de 350 e mai permisiv. Aiurea.

De aceea, și din punct de vedere al atitudinii și din punct de vedere al aspectului fizic, Maya este, de departe, pe primul loc.

Vreau sa inteleg un pic. Tu ai luat masajul de 250? Sau cel de 350?

• 0

#63 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2075 Postari:
    • Inscris la:
      07 april 2018

Postat 18 maart 2019 - 12:42

Vreau sa inteleg un pic. Tu ai luat masajul de 250? Sau cel de 350?

Când am fost pentru prima oară la cele 3 fete am luat masajul de 350. Credeam că e ceva deosebit. Nu, nu e. După cum am spus, doar Maya mi-a explicat diferenţa : cel de 350 e doar erotic şi ai două finalizări. Dacă e "putirinţă".

Apoi am fost doar la Maya şi l-am luat pe cel de 250. Relaxare şi erotic, o finalizare.

Precizare : nu e niciun fel de sex. Tariful de 400 e pentru masaj de 90 de minute. Nu ştiu cum e, n-am luat un astfel de serviciu.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi