Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

 

          E ala de te-a gasit mereu acasa cu ocaua mica  :) .. cel dupa care ai ciocanit piese prin Iasi pana ai plecat cracanat .. n-am clonele tale sa ma punctez singur, stau si eu la mana celorlalti, csf ? ncsf - cum ai zice tu  :) .. holograma asta zdrentaroasa ti-ai gasit sa mi-o trimiti in intampinare? .. tot cu brettonu in ochi vad ca o arzi cu mine .. as da drumu legendei la vale dar mi-i ca stric tot feng shui-ul forumului .. nu de alta dar au o traditie bizara astia de au fost UL-ei .. stii tu mai bine.  :)

 
 

Zi ma prapaditule, papi dero inainte sa postezi?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:The Truman Show
  • Oras:The Truman Show

Zi ma prapaditule, papi dero inainte sa postezi?

 

     te-ai pupa singur in pula ca sa ajungi asa prapadit ca mine  :)

 

 

Felicitari honey relaxed daca nu as fi pe fuga as flirta cu tine putin si apoi as fugi .

In cazul asta tre numai sa fug :))  , well done nice ul   :*

 

     thanks honey r.k  :shy:  .. tot timpul m-am intrebat daca esti pe bune sau esti si tu doar un boot .. oricum, dintre cele 5-6? fete care cica nu au treaba cu tagma si care mai animeaza pe aici atmosfera, tu joci cel mai bine .. arata-mi-te in pm  :)

  • Like 13
Link spre comentariu

     te-ai pupa singur in pula ca sa ajungi asa prapadit ca mine  :)

 

 

 

    

 

Eeee cum 'recu barosane care esti tu smecher de smecher barosan.

Mai intai... imi cer scuze ca nu ti-am vazut postarea barosane, in al doilea rand... tot nu am inteles ce pula mea ai scris aicișa (m-ai fortat sa folosesc diacritice)

 

"E ala de te-a gasit mereu acasa cu ocaua mica   :) .. cel dupa care ai ciocanit piese prin Iasi pana ai plecat cracanat .. n-am clonele tale sa ma punctez singur, stau si eu la mana celorlalti, csf ? ncsf - cum ai zice tu   :) .. holograma asta zdrentaroasa ti-ai gasit sa mi-o trimiti in intampinare? .. tot cu brettonu in ochi vad ca o arzi cu mine .. as da drumu legendei la vale dar mi-i ca stric tot feng shui-ul forumului .. nu de alta dar au o traditie bizara astia de au fost UL-ei .. stii tu mai bine.   :)"

 

Erai sub influente? Cand ma uit la postarea asta simt ca pic in cap. 

 

 

 

edit: Si totusi, cu cine pula mea vorbeai in postarea aia? =))

 

ps: Sa tragi capacul dupa tine cand pleci.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:The Truman Show
  • Oras:The Truman Show

... in al doilea rand... tot nu am inteles ce pula mea ai scris aicișa (m-ai fortat sa folosesc diacritice)

 

edit: Si totusi, cu cine pula mea vorbeai in postarea aia? =))

 

 

          Esti suspect de insistent, imi dai senzatii de deja-vu :shy: .. pana unde vrei sa dam drumu' legendei?
 
 

 Cand ma uit la postarea asta simt ca pic in cap. 

 

 
          Te cred, cum naiba, te chinui de 7 ani pe aici sa innozi mintile astora si acum incet incet se duce toata regia ta pe pula la vale :laugh2 .. fiecare pasare pe limba ei piere :) .. ti-ai gasit si tu de cine sa te iei .. te-ai mai si votat singur, intr-un exces de narcisism, cel mai inteligent si cu cele mai smechere recenzii =)) .. de parca n-ar fi fost destul ce manevre faci prin polluri .. stai cuminte, ca te-am ginit cand schimbi liniile ca la hochei .. dar cel mai mult imi place cand te certi si te minusezi intre clone =)) .. sublim :)
 
http://gif-finder.com/wp-content/uploads/2016/06/Putin-Laugh.gif
 
 

Mai intai... imi cer scuze ca nu ti-am vazut postarea barosane

 

ps: Sa tragi capacul dupa tine cand pleci.

 

 

       Inteleg ca mitom©ania iti e principala cerinta in fisa postului dar de fapt alta postare te-a adus iarasi aici. 
       Capacu a ramas cum l-ai lasat, daca totul decurge dupa cum sunt facute mersurile, tot tu iesi  =))  .. macar sa fie fara numar .. ca tot te autopropusesei cu insistenta .. ai mai sucit-o acum pe ultima 100 de m. 
 
       Hai, lasa stourile cu mine si vezi-ti de animarea/agitarea spiritelor de pe aici, ca te taie la pontaje.  =))
 
 
peseu      Stie pisicuts ca ti-ai depasit atributiile din zona?  :shy:
 
peseu II  Cum de ai rezistat sa imi vizitezi profilul fara sa imi lasi iarasi suvenirul?  :shy:
  • Like 12
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
      Mersi BOSS, acum poti sa ma banezi linistit. :D

    Sper ca in rationamentul care te-a facut sa ma asociezi aceastei faimoase liste, m-ai inclus la 'nebuni' furnizori de oarece trafic si nu la codosi furnizori de gaini, sarmale si malai. :D

    Totusi puteai sa ma intrebi si pe mine daca-mi doresc aceasta nominalizare/'distinctie', sa stii ca nu, pentru ca nu-mi place sa fiu asociat cu marea majoritate UL-lilor asupra carora planeaza suspiciunea de complicitate la proxenetism si prostitutie organizata cat si promovarea acestora, in mintea oricarui om sanatos la cap care poate citi printre randuri si a intelege ceea ce se petrece cu adevarat aici.

    Jelibonul pe care l-am mancat aici in ultimii ani, nu a avut ca scop cautarea aprecierii, ci a fost doar un prilej de a-mi pierde timpul prin exprimarea unor opinii proprii si personale despre subiectele, fenomenele si faptele petrecute si dezbatute aici.

    Mersi frumos si celor care mi-au 'urat de bine' si probabil imi vor mai ura la modul sincer, chiar si celor care au facut-o doar de complezenta si ipocrit, care ar fi preferat o linie peste nick si nu o confirmare, se stiu ei care. :D

    Totusi, tara arde la propriu si baba se piaptana, voua arzandu-va de premii, unde plm sunt deep river-ul si celelalte vuvuzele diversioniste sustinatori ai ciumei rosii, ca o sa ajungem cat de curand TOTI sa sugem pula 'si cu curul si cu gura', MOCA, daca nu chiar violati, si nu doar amaratele prezente sau nu, aici, care macar o fac pentru bani.  :no2

   Sincer, fara niciun spirit de gluma sau de ironie donez premiul, piconului, poate inca unul ii va mai tempera din avantul hiperactiv de flamer si scandalagiu no1 al comunitatii, intelegand si el poate in al 12-lea ceas, ca nu este normal ceea ce face si cum se comporta pe acest forum.

   Doamne ajuta, JOS GUVERNUL  si ALEGERI ANTICIPATE, cu sanctionarea drastica a PSD-ALDE, ca altfel va fi drama nationala.  :no2  :pope

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Sa mai zica cineva ca pisicuts nu are simtul umorului... :)

 

 

 

I-a iesit de data asta!  :laugh2

 

UL-ul nu vrea sa recunoasca, dar in sinea lui jubileaza:

 

https://media.giphy.com/media/26gstPdswnkYJYbg4/giphy.gif

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

      Mersi BOSS, acum poti sa ma banezi linistit. :D

 

Nu te baneaza , bre , nimeni .  Stai linistit , ce te speriasi asa, ca omul are nevoie  de tine  . :)

S-au schimbat demult tacticile "jocului" 

 

 

Oricum Felicitari !!!  ......si chiar o spun sincer :hihat

  • Like 20
  • Minus 8
Link spre comentariu

 

          Esti suspect de insistent, imi dai senzatii de deja-vu :shy: .. pana unde vrei sa dam drumu' legendei?
 
 

 

 
          Te cred, cum naiba, te chinui de 7 ani pe aici sa innozi mintile astora si acum incet incet se duce toata regia ta pe pula la vale :laugh2 .. fiecare pasare pe limba ei piere :) .. ti-ai gasit si tu de cine sa te iei .. te-ai mai si votat singur, intr-un exces de narcisism, cel mai inteligent si cu cele mai smechere recenzii =)) .. de parca n-ar fi fost destul ce manevre faci prin polluri .. stai cuminte, ca te-am ginit cand schimbi liniile ca la hochei .. dar cel mai mult imi place cand te certi si te minusezi intre clone =)) .. sublim :)
 
http://gif-finder.com/wp-content/uploads/2016/06/Putin-Laugh.gif
 
 

 

 

       Inteleg ca mitom©ania iti e principala cerinta in fisa postului dar de fapt alta postare te-a adus iarasi aici. 
       Capacu a ramas cum l-ai lasat, daca totul decurge dupa cum sunt facute mersurile, tot tu iesi  =))  .. macar sa fie fara numar .. ca tot te autopropusesei cu insistenta .. ai mai sucit-o acum pe ultima 100 de m. 
 
       Hai, lasa stourile cu mine si vezi-ti de animarea/agitarea spiritelor de pe aici, ca te taie la pontaje.  =))
 
 
peseu      Stie pisicuts ca ti-ai depasit atributiile din zona?  :shy:
 
peseu II  Cum de ai rezistat sa imi vizitezi profilul fara sa imi lasi iarasi suvenirul?  :shy:

 

 Esti panarama rau barosane, e cu d'alea psihice la tine. Este singurul meu cont aici, dobi, si-asa o sa ramana.

 

ps: Sa-mi sugi pula cu Voiculescu si tu sa o sugi primu'... si Oancea sa se uite. :)))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...