Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mersi BOSS, acum poti sa ma banezi linistit. :D

    Sper ca in rationamentul care te-a facut sa ma asociezi aceastei faimoase liste, m-ai inclus la 'nebuni' furnizori de oarece trafic si nu la codosi furnizori de gaini, sarmale si malai. :D

    Totusi puteai sa ma intrebi si pe mine daca-mi doresc aceasta nominalizare/'distinctie', sa stii ca nu, pentru ca nu-mi place sa fiu asociat cu marea majoritate UL-lilor asupra carora planeaza suspiciunea de complicitate la proxenetism si prostitutie organizata cat si promovarea acestora, in mintea oricarui om sanatos la cap care poate citi printre randuri si a intelege ceea ce se petrece cu adevarat aici.

    Jelibonul pe care l-am mancat aici in ultimii ani, nu a avut ca scop cautarea aprecierii, ci a fost doar un prilej de a-mi pierde timpul prin exprimarea unor opinii proprii si personale despre subiectele, fenomenele si faptele petrecute si dezbatute aici.

    Mersi frumos si celor care mi-au 'urat de bine' si probabil imi vor mai ura la modul sincer, chiar si celor care au facut-o doar de complezenta si ipocrit, care ar fi preferat o linie peste nick si nu o confirmare, se stiu ei care. :D

    Totusi, tara arde la propriu si baba se piaptana, voua arzandu-va de premii, unde plm sunt deep river-ul si celelalte vuvuzele diversioniste sustinatori ai ciumei rosii, ca o sa ajungem cat de curand TOTI sa sugem pula 'si cu curul si cu gura', MOCA, daca nu chiar violati, si nu doar amaratele prezente sau nu, aici, care macar o fac pentru bani.  :no2

   Sincer, fara niciun spirit de gluma sau de ironie donez premiul, piconului, poate inca unul ii va mai tempera din avantul hiperactiv de flamer si scandalagiu no1 al comunitatii, intelegand si el poate in al 12-lea ceas, ca nu este normal ceea ce face si cum se comporta pe acest forum.

   Doamne ajuta, JOS GUVERNUL  si ALEGERI ANTICIPATE, cu sanctionarea drastica a PSD-ALDE, ca altfel va fi drama nationala.  :no2  :pope

Ți-a placut mă,jelibonu'? Că tot spui tu că îl mănânci de ani de zile pe aici!

Hai, stai cumințel pe pătuț, ia bulinele și fă nani! Și visează! Visează că ai 100 de euroi și fuți și tu in sfârșit. Toată noaptea...

  • Like 3
  • Minus 22
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sunt curios daca iti va multumi (si cum) pentru felicitarile sincere... :)

Este optional , nu tin mortis .

 

Si nu sunt atat de dusmanos precum las uneori sa se intrevada  ... nu-mi sta in caracter .

Ti-am explicat ca ma detasez destul de usor de site-ul acesta , mai cu seama de anumite "stari de bine"  pe care acesta le creeaza uneori 

 

quote ...macar imi dau seama la timp  cand faci referirea la mine :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A mai fost, dar n-aveai de unde sa stii.  Cand a mai fost aleasa UL, tu inca nu erai inscrisa pe forum !!!   :)

Gaby( JustLove) nu a mai fost U.L

Niciodata sa nu va mai contraziceți cu mine :)

Uite aici lista cu U.L :)

post-124552-0-22213000-1487536051_thumb.jpg

post-124552-0-88454600-1487536056_thumb.jpg

post-124552-0-42140200-1487536062_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...