Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Am vrut sa sterg postul de mai sus, dar nu pot. Citisem numai postul #21, si apoi am postat, fara sa citesc posturile 23 si 24. Sper ca postul meu de mai sus sa nu fie catalogat la bull-shit, da chiar nu i-am plagiat pe varu lu pisicut si nici pe oly. Pur si simplu, nu le citisem posturile.

Link spre comentariu

Fratilor, sa nu amestecam lucrurile!

Aici nu-i vorba de curvarul lunii, ci de utilizatorul lunii. Nu e concursul cine fute mai mult, ci discutam de activitatea si atitudinea pe acest forum. Sa ma corecteze domnii moderatori daca gresesc.

Link spre comentariu
Reputație: 1014
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Va multumesc tuturor pentru postarile dragutze si pentru aprecieri.

 

Imi face mare placere faptul ca Magic Blue e prietenul meu (cu voia lui :laugh2 ) si nu am realizat pana acuma ca o am cea mai mare, dupa Afriq offcourse. Daaaa, despre reputatie vorbeam si io, nu va ganditzi la prostii.

Da' as avea si io cam aceeasi obiectie pe care a avut-o si Magic, luna trecuta: numa' premiu nu-mi mai trebuia mie acuma! Sa vedeti premiu ce-mi da nevasta de-o afla vreodata. Adicatelea dupa ce ca esti un ordinar si mergi la panarame si ma inseli pe toate drumurile, mai primesti si premiu de cel mai ordinar si care cand nu futi tu panarame iti pierzi vremea scriind despre panarame. Cum s-ar zice fruntas in productia de spermatozoizi pe luna aprilie, ca tot ceteam zilele astea topicul pe care isi tot rupe tastatura Ananda.

 

Io acuma ce sa mai zic. As propune sa-l lasam in continuare tot pe Magic Blue sef de promotie.

 

Imi aduc aminte ca azi e ziua MUNCII si a MUNCITORILOR si promit sa o sarbautoresc frumos!

Imi mai aduc aminte ca pe vremea lu Nea Nicu am fost UTC-ist, ca membru n-am apucat sa ajung ca eram un pic bagabont. Asa ca m-am facut un altf fel de membru!

 

Tinand cont de .... cele amintite mai sus, DRAGI TOVARISI SI PRETINI, va promit sa fiu in continuare IO. Adica ....atat si nimic mai mult.

Hai va pup si spor la futut. Executarea fugutza marsh!

Sarbatori fericite la tot poporu' de futaciosi si futacioase!

 

Tirbuson, Gogu Tirbuson :snap

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Desi sunt inca intr-o stare de "beligerantza virtuala" cu Gogu, stare ce sa va stinge in conditiile pe care le cunoaste, sustin fara rezerve desemnarea lui drept  "(F)utilizatorul lunii", binemeritat,cred eu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Felicitari Gogule pentru desemnarea ca cel mai tare utilizator al lunii Aprilie. :bravo

 

Neaparat sa mergi pe la biserica, la un preot sa te spovedesti, sa te impartasesti, :pope  ai fost cel mai pacatos dintre noi in Postul Mare. :lol:

Link spre comentariu

Fratilor, sa-l desemnati pe Gogu utilizatorul lunii e ca si cum i-ai inmana lui Bill Gates un cec de 100 de dolari pentru contribuatia adusa in IT. Nu-mi vine alt exemplu in minte.

 

Gogu e din alta liga. Sa nu-l amestecam cu futaciosii de ocazie.

 

Privind strict partea de recenzii, obiectul principal de activitate al forumului, e de departe cel mai activ din istoria nimfomane.com (sau poate nu sunt eu la curent). N-apare bine o fatuca noua, ca hop si Gogu cu recenzia. Unde mai pui ca si-a tras si top personal (pe care, i-as dori, dar, din pacate, nu cred ca il va termina anul asta).

 

Lasati asta cu utilizatorul lunii pentru ceilalti.

 

Gogule, sa ne traiesti 100 de ani fara reparatii!    :beex2

Link spre comentariu
Reputație: 1014
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase!

PASTE FERICIT SI LUMINAT SA AVETI!

 

Ne auzim ...dupa! O sa am si niste mici surprize pentru voi.

Hai va pup!

Tirbuson, Gogu Tirbuson :snap

Link spre comentariu
Reputație: 1014
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Dragi mei,

 

A venit si ultima zi a lunii mai. Drept pentru care ma incumet sa fac o nominalizare pentru succesorul meu la titlul de <Utilizatorul lunii>

Dupa un brainstorming impreuna cu maestrul Magic Blue, ieri la o bere, ne-am hotarat asupra lui ................. Skydiver!

Nu a fost tocmai usor, remarcand impreuna ca desi traficul si numarul de postari pe forum parca a crescut, numarul de recenzii mi se pare in scadere. Si asta in general. Vad ca sunt multi membri vechi care nu prea mai vor sa posteze recenzii,altii mai noi care ... ii urmeaza.

Acuma sincer, si pe mine m-a tot batut gandul s-o las mai moale cu recenzatul. M-a "intors" insa cineva care mi-a spus ca daca tot merg la fete e pacat sa nu scriu. Macar pentru cei mai noi, sa vaza si ochiul lor si sa se orienteze spre o fataca pe gustul lor. Si io am beneficiat de multe recenzii postate acilea, so .....

Il propun pe Skydiver pentru activitatea din ultima vreme, pentru moderatie si obiectivitate. Mi-as permite o singura observatie: mi-ar placea sa vad niste recenzii un pic mai elaborate. Hai nu fi asa zgarcit in cuvinte si bafta la fete!

Bineinteles, e doar o propunere (dubla ce-i drept - are si sustinerea lui Magic Blue). Asteptam sustineri, sau alte propuneri, daca aveti.

 

Surpriza emisiunii: am instituit o medalie <Fruntas in productie> care va fi transmisa din ..mana in mana utilizatorilor alesi. Ea exsita si fizic si am sa v-o prezint zilele urmatoare. Impreuna cu Magic Blue, il asteptam pe urmatoarul utilizator desemnat la o cafea sau o bere, pentru a i-o inmana la momentul votului final.

 

Cu respect!

Tirbuson, Gogu Tirboson :snap

Link spre comentariu

Frate Gogu, il asteptam si pe maestrul Stalingrad, daca are placerea.

Sper ca Skydiver sa-si reconsidere pozitia din ultimele postari, aceea de a ramane mai in umbra. Il inteleg perfect, caci cam asa s-a nimerit sa fie si la mine.

M-as bucura ca moderatorii sa agreeze propunerea, asa cum au facut-o si anterior.

Deci, frate Skydiver, iti zic si eu ce mi-a zis prietenul Stalingrad... de vei fi desemnat nu mai ai dreptul sa stai in umbra, ci din contra.

Totodata sustin ideea lui Gogu de a ne incanta mai mult prin recenziile tale... asta deoarece stim ca poti.

BAFTA  si sper sa ne vedem la bere!

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Cred ca nu e un topic inchis, dedicat doar celor "DESEMNATI" si imi permit si eu sa fac o propunere. Ea nu e din zona Bucuresti si se refera la un membru foarte activ in ultima vreme si de care ar trebui sa tineti cont, sa aruncati o privire si in alta zona a patriei decat capitala.

Cu scuzele de rigoare si va rog sa nu mi-o luati "in nume de rau", propunerea mea este: nelu76. http://nimfomane.com/forum/user/50122-nellu76/

 

Bafta Nellu! :hihat :138x :first

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar

Ce parere aveti despre colegul petrinjel  ?intredevar nu este nici albastru , nici mov , dar  in cateva luni de cand este pe forum, a facut o mnca excelanta in Satul Mare..Si cred ca el este unul dintre membrii care stau aproape tot timpul pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Tin sa ii multumesc lui dorinel18 pentru propunere, insa nu cred ca sunt (inca :laugh2) potrivit pentru o astfel de nominalizare. Activitatea mea pe forum pana acum s-a rezumat, in cea mai mare parte, la a scrie recenzii si foarte putin am interactionat si pe alte sectiuni. Poate pe viitor o voi face. Daca aceasta nominalizare inseamna un plus valoare adus forumului atunci eu cred ca tocmai cel care m-a propus pe mine, adica Dorinel18, merita sa fie utilizatorul lunii. Si sa nu credeti ca avem o intelegere (in sensul de a ne propune unul pe altul). Pur si simplu vad care e aportul lui pe sectiunea de Timisoara, unde e cel care aduce cele mai multe informatii. Concluzionand, nominalizarea mea pentru utilizatorul lunii este dorinel18.

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

Avand in vedere toate cele `rele` intamplate in ultimul timp pe forum si in mod EXPRES tinand cont de caracterul domnului Dorinel18...aici luand in consideratiune faptul ca fost banat si a avut bunul simt si barbatia sa taca si sa-si duca crucea in cel mai frumos,elegant si cizelat mod,demn de un domn in adevaratul sens al cuvantului...VOTEZ CU MANA PE INIMA............DORINEL18 :bow 

 

P.S  toata stima si tot respectul pentru ceilalti nominalizati la titlul de utilizatorul lunii...dar pur si simplu,asta este parerea mea :beex2 

Link spre comentariu
Reputație: 1014
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Pentru nominalizare am tinut cont nu doar de recenzii, ci de intreaga activitate. Noi (Magic Blue si eu) asa am considerat la momentul actual.

Dupa cum ai vazut Dorinel, am specificat clar ca asteptam si alte eventuale propuneri. Eu personal nu vreau sa fac discriminari, Bucuresti - restul tzarii. Doar cu spre rusinea mea nu prea am urmarit activitatea membrilor pe acolo. Am sa incerc pe viitor. Serios va zic, nu e bull shit "politic".

 

Sa lasam lumea sa propuna si ....sa decida. Momentan:

Skydiver are 5 voturi

nellu76 are un vot

dorinel18 are un vot

Keep on going!

 

Propun ca votarea sa se incheie luni seara!

Va pup si weekend placut sa aveti!

Tirbuson, Gogu Tirbuson :snap

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...