Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 53 minute, marcus6 a spus:

. Daca ati avea macar jumatate din ce am eu si aici ma refer si la pula, energie, curatenie, finanțe,, si sa futeti doar un sfert cit fut eu mai zic sa stati numai aici  dar voi sunteti o parte vai de pula voastra aveti si cîcat la cur dar aici aveti pizda mare. 

Boschetare, tot la babacii tai stai ? Vorbeste unul ca tine care cerșește o farfurie de mâncare de la niște oameni în vârstă .

  Saracie, unele fete te-ar primi ca să facă și ele o fapta buna, altele ca sa vada cum arata un "degetel" 😂😂😂 Dar cica puți , deci așteaptă pina ploua sa te speli și tu puțin 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 minute, 22leon a spus:

Boschetare, tot la babacii tai stai ? Vorbeste unul ca tine care cerșește o farfurie de mâncare de la niște oameni în vârstă .

  Saracie, unele fete te-ar primi ca să facă și ele o fapta buna, altele ca sa vada cum arata un "degetel" 😂😂😂 Dar cica puți , deci așteaptă pina ploua sa te speli și tu puțin 😂😂😂

Dute n d zeu mati de dereglat mintal, boschetar si flamind😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 15 minute, Indecisu a spus:

Favorita vad ca sta cuminte, s-a linistit, si-a dat seama de greseala si isi vede de ale ei.

Da' taranoiul asta de suceava da in continuare in cativa, nu are deloc maniere, acum vad ca are si putica, d'aia e iubit de toate curvili 😀, eu am ramas cu 5 clone ... e tare-n gura, nu vrea sa isi ceara scuze.

Greseala lui capitala este ca s-a pus cu Ana, vad ca o jigneste cu exemple d'alea cu 15 lei, va face deranj pe topice ... in final se va termina cu o dunga pe el.

Pun pariu pe un Carlsberg la sticla 😀

Ba sa mi sugi pula mie si la toti frati mei poate maninci si tu smintina de sarbatori. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 16 minute, Indecisu a spus:

Favorita vad ca sta cuminte, s-a linistit, si-a dat seama de greseala si isi vede de ale ei.

Da' taranoiul asta de suceava da in continuare in cativa, nu are deloc maniere, acum vad ca are si putica, d'aia e iubit de toate curvili 😀, eu am ramas cu 5 clone ... e tare-n gura, nu vrea sa isi ceara scuze.

Greseala lui capitala este ca s-a pus cu Ana, vad ca o jigneste cu exemple d'alea cu 15 lei, va face deranj pe topice ... in final se va termina cu o dunga pe el.

Pun pariu pe un Carlsberg la sticla 😀

Ba boschetarule ma doare n pula de toate am bani merg unde vreau, nu stau dupa una 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 11 minute, 22leon a spus:

Boschetare, tot la babacii tai stai ? Vorbeste unul ca tine care cerșește o farfurie de mâncare de la niște oameni în vârstă .

  Saracie, unele fete te-ar primi ca să facă și ele o fapta buna, altele ca sa vada cum arata un "degetel" 😂😂😂 Dar cica puți , deci așteaptă pina ploua sa te speli și tu puțin 😂😂😂

Vai de pula si steaua ta de saracie flaminda ce esti tu sa mor eu daca stiu ca esti necajit zimi la ce fata sa las bani de un nr si i las deci jur. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 20 minute, Indecisu a spus:

Favorita vad ca sta cuminte, s-a linistit, si-a dat seama de greseala si isi vede de ale ei.

Da' taranoiul asta de suceava da in continuare in cativa, nu are deloc maniere, acum vad ca are si putica, d'aia e iubit de toate curvili 😀, eu am ramas cu 5 clone ... e tare-n gura, nu vrea sa isi ceara scuze.

Greseala lui capitala este ca s-a pus cu Ana, vad ca o jigneste cu exemple d'alea cu 15 lei, va face deranj pe topice ... in final se va termina cu o dunga pe el.

Pun pariu pe un Carlsberg la sticla 😀

Sa mi bag pula n mata sin familia ta de flamind boschet na dati raport

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 4 minute, marcus6 a spus:

Dute n d zeu mati de dereglat mintal, boschetar si flamind😂

Degețel, nu tu ai declarat ca stai in locuința si pe banii părinților tai ? Adica la varsta ta esti doar un sobolan intretinut de părinții lui.

Ca cu ajutorul de handicapat te lauzi ca te duci la curve, pardon sa faci pe curva. Asta cand ești primit undeva . Tu și ca să iti dea cineva o muie trebuie sa plătești 😂😂😂

Acum 3 minute, marcus6 a spus:

Vai de pula si steaua ta de saracie flaminda ce esti tu sa mor eu daca stiu ca esti necajit zimi la ce fata sa las bani de un nr si i las deci jur. 

A trecut poștașul pe la tine sau doar vecinii cu o farfurie de mancare ? De Sărbători mai dau oameni de pomana, mai ales când vad cum se chinuie părinții tăi cu un jeg ca tine.

Ba Degețel, tu vrei sa ai motiv sa te primească și pe tine cineva ? Doar nu-s nebune fetele sa le împuți apartamentul. 

Iar ești drogat și mâine cerșești atenție pe aici ? 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 6 minute, Lucas0 a spus:

@marcus6 De ce nu mergi sa futi si tu niste fete? Bani te lauzi ca ai, fete gasesti. O sa Iti fie mai bine. Sau nu te mai primesc fetele? 

Cind nu o sa mai primeasca fetele o fut pe mataaaa😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 minute, Lucas0 a spus:

@marcus6 De ce nu mergi sa futi si tu niste fete? Bani te lauzi ca ai, fete gasesti. O sa Iti fie mai bine. Sau nu te mai primesc fetele? 

In morti mati de boschetar uitate ca am futut tot orasul. Eu fut non stop ruptule. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 14 minute, 22leon a spus:

Degețel, nu tu ai declarat ca stai in locuința si pe banii părinților tai ? Adica la varsta ta esti doar un sobolan intretinut de părinții lui.

Ca cu ajutorul de handicapat te lauzi ca te duci la curve, pardon sa faci pe curva. Asta cand ești primit undeva . Tu și ca să iti dea cineva o muie trebuie sa plătești 😂😂😂

A trecut poștașul pe la tine sau doar vecinii cu o farfurie de mancare ? De Sărbători mai dau oameni de pomana, mai ales când vad cum se chinuie părinții tăi cu un jeg ca tine.

Ba Degețel, tu vrei sa ai motiv sa te primească și pe tine cineva ? Doar nu-s nebune fetele sa le împuți apartamentul. 

Iar ești drogat și mâine cerșești atenție pe aici ? 

Dute n morti mati de dereglat si infometat ca am treaba. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 38 minute, marcus6 a spus:

Dute n d zeu mati de dereglat mintal, boschetar si flamind😂

Ba 500 de minusuri sa primesc si sa imi pun tot forumul in cap va fut in gura si va injur la comanda. Toti ce dau cu minus masa i curva si catea🤫

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 39 minute, 22leon a spus:

Degețel, nu tu ai declarat ca stai in locuința si pe banii părinților tai ? Adica la varsta ta esti doar un sobolan intretinut de părinții lui.

Ca cu ajutorul de handicapat te lauzi ca te duci la curve, pardon sa faci pe curva. Asta cand ești primit undeva . Tu și ca să iti dea cineva o muie trebuie sa plătești 😂😂😂

A trecut poștașul pe la tine sau doar vecinii cu o farfurie de mancare ? De Sărbători mai dau oameni de pomana, mai ales când vad cum se chinuie părinții tăi cu un jeg ca tine.

Ba Degețel, tu vrei sa ai motiv sa te primească și pe tine cineva ? Doar nu-s nebune fetele sa le împuți apartamentul. 

Iar ești drogat și mâine cerșești atenție pe aici ? 

Bagamias pula n mata si in tot ce iubesti tu daca vre o data ajung sa stau pe bani parintilor cu tot pacatu ma sinucid jur, deocamdata eu i intretin chiar de au ei destul. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 oră, TheDiamond a spus:

@marcus6esti mai flamand de atentie,si de bagare in sema decat @CharonIVsi @nicieula un loc.

De banii aia du-te la scoala si invata sa scrii corect.App,  ai cumparat Bucurestiul,sau doar rahatii de caine din el?

Dute n morti tăi de redard. 

Link spre comentariu

aia astepti.. sa-ti raspund la provocare !..  iti raspund mai vierme!

fata in fata,  te pisi pe tine cu toti banii aia adunati pentru poza..

dupa ce esti prost de te stie toata tara, nu doar  moldova, mai esti si necrofil..

da-te in sloboz .. si linge masa la aia ca-i jegoasa..nu doar o linge in cur pt. o bucatica de pizda...sau pula..mai conteaza?

borbardier de radauti....de-mi pun mintea cu tine, e posibil sa cad..(nu sti tu deastea)...mai bine ignore. nu te mai fuma fân prostule....

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...