Sari la conținut

Andreea Bruneta 0725434878 Noua In Orasul Tau


Vizitator bruneta andreea

Postări Recomandate

Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Noua in orasul tau,forme apetisante,te astept la mine sa te duc pe cele mai inalte culmi ale placerii sunt doar pt cateva zile in oras asa ca nu rata sa ne cunoastem. te astept intr un abiant placut si frumos, tot ceea ce trebuie sa faci e sa ma suni. pupic

post-272500-0-99311400-1538222097_thumb.jpg

post-272500-0-49727000-1538222113_thumb.jpg

post-272500-0-74627600-1538222129_thumb.jpg

post-272500-0-59543300-1538222159_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Andreea creolă

Hai să încerc să spun părerea mea despre Andreea,Nu am mai scris demult o recenzie pentru că nu am mai vizitat fete noi

Pe Andreea am văzut-o pe fugă în Deva când am vizitat-o pe fosta ei colegă și mi-a plăcut de atunci ce am văzut așa că deși ajunsesem pentru altceva în Alba am trimis un sms pentru o programare la o anumită oră

Răspuns primit relativ cu rugămintea de a confirma cu 20 minute înainte ceea ce am și făcut

Ajuns la domnișoara am sunat și am primit locația exactă,centrală dar mai greu cu locul de parcare

Nu voi face o recenzie foarte detaliată deoarece exclusiv din vina mea, obosit și puțin supărat din motive personale nu m-am putut bucura de serviciile ei pe deplin

O să spun că este o fată drăguță la început de carieră în acest domeniu și dornică să învețe

Se străduiește să plece clientul mulțumit de la ea și din partea mea acesta este un mare plus

Locația este ok ,patul scârție puțin,baie dotată cu gel de duș și prosope curate

Fata este pro client și deși din ce am citit pe forum despre ea cum că la oral nu excelează eu am rămas surprins de cât de bine și-a făcut temele

Am primit un oral bun spre foarte bun cu încercări de deep destul de reușite

La normal am ales o singură poziție,misionar unde am finalizat destul de repede

În condiții normale aș fi vrut mai mult dar datorită stării mele am preferat ceva light

Deși regulamentul forumului cere note de această dată nu o să dau pentru că aș fi foarte subiectiv și aș vrea să o testez la următoarea întâlnire

Dacă ar oferi și Fk pentru mine ar fi o variantă foarte bună

Mulțumesc Andreea și ne vom revedea în vizitele tale la Alba sau Deva

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Andreea creolă

Hai să încerc să spun părerea mea despre Andreea,Nu am mai scris demult o recenzie pentru că nu am mai vizitat fete noi

Pe Andreea am văzut-o pe fugă în Deva când am vizitat-o pe fosta ei colegă și mi-a plăcut de atunci ce am văzut așa că deși ajunsesem pentru altceva în Alba am trimis un sms pentru o programare la o anumită oră

Răspuns primit relativ cu rugămintea de a confirma cu 20 minute înainte ceea ce am și făcut

Ajuns la domnișoara am sunat și am primit locația exactă,centrală dar mai greu cu locul de parcare

Nu voi face o recenzie foarte detaliată deoarece exclusiv din vina mea, obosit și puțin supărat din motive personale nu m-am putut bucura de serviciile ei pe deplin

O să spun că este o fată drăguță la început de carieră în acest domeniu și dornică să învețe

Se străduiește să plece clientul mulțumit de la ea și din partea mea acesta este un mare plus

Locația este ok ,patul scârție puțin,baie dotată cu gel de duș și prosope curate

Fata este pro client și deși din ce am citit pe forum despre ea cum că la oral nu excelează eu am rămas surprins de cât de bine și-a făcut temele

Am primit un oral bun spre foarte bun cu încercări de deep destul de reușite

La normal am ales o singură poziție,misionar unde am finalizat destul de repede

În condiții normale aș fi vrut mai mult dar datorită stării mele am preferat ceva light

Deși regulamentul forumului cere note de această dată nu o să dau pentru că aș fi foarte subiectiv și aș vrea să o testez la următoarea întâlnire

Dacă ar oferi și Fk pentru mine ar fi o variantă foarte bună

Mulțumesc Andreea și ne vom revedea în vizitele tale la Alba sau Deva

Ma bucur ca te ai simțit bine, și te mai aștept cu cel mai mare drag :*
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Sunt atașate pozele :|

Da am văzut pozele postate de tine

Eu am spus că nu le mai atașez și eu ,nu sunt chiar toate din anunț-ul de pe Publi

Oricum pozele pe care mi le-ai arătat azi sunt mult mai drăguțe și eu te incurajez să le postezi pe toate pe forum

Succes

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Da am văzut pozele postate de tine

Eu am spus că nu le mai atașez și eu ,nu sunt chiar toate din anunț-ul de pe Publi

Oricum pozele pe care mi le-ai arătat azi sunt mult mai drăguțe și eu te incurajez să le postezi pe toate pe forum

Succes

O sa le postez pe toate :*
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

O sa le postez pe toate :*

Merci Andreea

Eu imi cer scuze pentru că azi am venit așa pe fugă la tine

O să dau acum si o notă pe care am evitat să o dau în recenzie

Nota este 10 și se referă la atitudinea ta

Ține-o tot așa și o să ajungi de Top

Multumesc inca odată

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Merci Andreea

Eu imi cer scuze pentru că azi am venit așa pe fugă la tine

O să dau acum si o notă pe care am evitat să o dau în recenzie

Nota este 10 și se referă la atitudinea ta

Ține-o tot așa și o să ajungi de Top

Multumesc inca odată

Și eu îți mulțumesc pentru timpul acordat de azi. Te pup și sa ai somn ușor
Link spre comentariu

Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Bifat. O fata ok. Micutza, slim.,tztze mici, cur bombat. Atitudine pro client. Face ON super ok, contrar celor spuse pe aici. Suge pula super bine. NP, ok se muleaza bine pe pula. Raport calitate pret. Ok. Spor. Recenzati domnilor care mergeti la curve!

Mersi :) :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...