Sari la conținut

Andreea Bruneta 0725434878 Noua In Orasul Tau


Vizitator bruneta andreea

Postări Recomandate

Da, am fost eu ieri. Se prezinta foarte bine dupa parerea mea. Am ajuns, am fost intrebat daca vreau sa fac dus dupa care am stat putin la o poveste, e foarte placuta si a ce vorbi cu ea, . Actiune buna OP sau ON in functie de cum vrei tu executat bine si la normal sta cum vrei. Eu zic ca se merita din plin.

 

Aspect 8/10 (Micuta de statura, sani mici , dar are un fund bestial)

ON 8/10

Normal 9/10 

GFE  10/10 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Salutare Shogorilor ðŸ˜

M-ați făcut curios in privința domnișoarei. Așa că am sunatðŸ˜.

Comunicat ce și cum, am rămași înțeleși că atunci cînd când ajung in Alba trec să o văd.

Zis și făcut.

Locația vis a vis de Policlinica Spitalului. ÃŽndrumat prin telefon până la interfon, interogat ce scrie pe numărul xx, comunicat și deschis. Ajung la ușa care se deschide, intru, iar după ușă Andreea. Brunețică, creolă, micuța, slim, in lenjerie și dresuri. Poftit in casă întrebat cât doresc sa stau. Eram pe viteză, așa că am ales o finalizare. ÃŽntrebat dacă vreau la duș,am răspuns afirmativ, primit prosop curat. Baia, ok, curățenie ,mai multe sortimente de gel de duș. Igienizat sunt invitat in dormitor, mă îndeamnă să mă fac comod și ce și cum doresc. Incepem cu un ON, destul de bun, tendințe de Deep, fără ajutor din partea mâinilor, fără grijă la zonele erogene din jur, cu mici jocuri cu limba. Deoarece știam că nu face finalizarea orală, după o vreme, am cerut protecția, pe care a montat.o cu gura și am început NP. Gemete, mângâieri, se străduiește să se facă plăcută. E la început, din ce zice ea, dar e pe un trend ascendent.

Finalizat in balon, a curățat obiectul muncii cu mânuțele ei . Am mai stat preț de o țigară la o scurtă poveste și ne-am luat la revedere.

Iar acum urmează jurizarea ðŸ˜

Locația : apartament mare, curat 9,5

Aspect. : 8-8,5

Igiena. : 9/10

ON. : 8 lipsă CIM

NP. : 8,5

GFE. : 8

Atitudine: 9,5

Halatul : 100. La oră e 250

 

Din ce spune, e la început de carieră, dar dornică să învețe. Și chiar pare o elevă sârguincioasă, sunt convins că ne va uimi in câteva luni

Spor in toate !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Salutare Shogorilor

M-ați făcut curios in privința domnișoarei. Așa că am sunat.

Comunicat ce și cum, am rămași înțeleși că atunci cînd când ajung in Alba trec să o văd.

Zis și făcut.

Locația vis a vis de Policlinica Spitalului. Îndrumat prin telefon până la interfon, interogat ce scrie pe numărul xx, comunicat și deschis. Ajung la ușa care se deschide, intru, iar după ușă Andreea. Brunețică, creolă, micuța, slim, in lenjerie și dresuri. Poftit in casă întrebat cât doresc sa stau. Eram pe viteză, așa că am ales o finalizare. Întrebat dacă vreau la duș,am răspuns afirmativ, primit prosop curat. Baia, ok, curățenie ,mai multe sortimente de gel de duș. Igienizat sunt invitat in dormitor, mă îndeamnă să mă fac comod și ce și cum doresc. Incepem cu un ON, destul de bun, tendințe de Deep, fără ajutor din partea mâinilor, fără grijă la zonele erogene din jur, cu mici jocuri cu limba. Deoarece știam că nu face finalizarea orală, după o vreme, am cerut protecția, pe care a montat.o cu gura și am început NP. Gemete, mângâieri, se străduiește să se facă plăcută. E la început, din ce zice ea, dar e pe un trend ascendent.

Finalizat in balon, a curățat obiectul muncii cu mânuțele ei . Am mai stat preț de o țigară la o scurtă poveste și ne-am luat la revedere.

Iar acum urmează jurizarea

Locația : apartament mare, curat 9,5

Aspect. : 8-8,5

Igiena. : 9/10

ON. : 8 lipsă CIM

NP. : 8,5

GFE. : 8

Atitudine: 9,5

Halatul : 100. La oră e 250

Din ce spune, e la început de carieră, dar dornică să învețe. Și chiar pare o elevă sârguincioasă, sunt convins că ne va uimi in câteva luni

Spor in toate !!!

Mersi te pup și te mai aștept cu drag :*
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Bună dragi colegi

Revenit pentru scurt timp printre voi am avut si eu plăcerea de o vizit pe domnisoara bruneta si creola

Pentru ca sunt rupt de oboseala o sa fiu telegrafic

O sa scot in evidenta doar ca desi este la inceput de drum din ce zice ea fata se straduieste ca clientul sa plece multumit de la ea

Note nu pot sa dau acum ca am fost pe fuga la o finalizare scurta

Andreea ramai asa modesta cum esti si cu siguranta vei avea de castigat

De apreciat respectarea programarii si atitudinea de a multumi clientul

Data viitoare o sa stii cine te-a vizitat daca se va mai potrivi sa fim in acelasi timp in acelasi oras

Bafta pe viitor

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Bună dragi colegi

Revenit pentru scurt timp printre voi am avut si eu plăcerea de o vizit pe domnisoara bruneta si creola

Pentru ca sunt rupt de oboseala o sa fiu telegrafic

O sa scot in evidenta doar ca desi este la inceput de drum din ce zice ea fata se straduieste ca clientul sa plece multumit de la ea

Note nu pot sa dau acum ca am fost pe fuga la o finalizare scurta

Andreea ramai asa modesta cum esti si cu siguranta vei avea de castigat

De apreciat respectarea programarii si atitudinea de a multumi clientul

Data viitoare o sa stii cine te-a vizitat daca se va mai potrivi sa fim in acelasi timp in acelasi oras

Bafta pe viitor

Te pup :*
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare,

 

Zilele astea fiind in trecere prin Alba am ajuns si eu la Andreea. Dupa ce am ajuns in zona comunicata prin telefon am sunat-o pentru directii, foarte rabdatoare si amabila m-a indreptat catre locatie.

Dupa ce am ajuns am fost intampinat de o bruneta foarte draguta, mai micuta cu forme frumoase, este mai creola decat in poze dar arata foarte bine din punctul meu de vedere. Foarte sociabila m-a intrebat cat vreau sa stau, initial am ales o finalizare dar dupa ce am inceput treaba am ales sa stau o ora, nevand pe nimeni programat dupa mine a fost de acord. Am fost intrebat daca vreau la dus, am mers deoarece venisem de la un drum mai lung, baia e dotata cu tot ce trebuie.

 

Andreea este foarte deschisa, vorbareata, incearca sa fie pe placul clientului. Atata timp cat o respecti te respecta si ea (vorbele ei). Ca si actiune nu intru in detalii, va spun doar ca desi am ramas o ora am avut parte doar de un numar (mea culpa, nefiind in forma maxima) insa Andreea si-a dat toata silinta. Am mai stat pret de o tigara la povesti dupa care am plecat. Promitandu-i ca o sa ii fac si eu o recenzie.

 

 

Locația : 10 apartament mare, curat (daca e curatenie si baia e OK nu am ce comenta)
Aspect. : 8,5-9 - micuta, foarte bine proportionata, cu un zambet frumos,are un aer asa mai exotic, parca ar fi brazilianca. 
ON/OP. : lipsă CIM, dar bunicel, mie mi-a placut 
:felatie 
NP. : 8,5 - am incercat diferite pozitii,dar la LOT pot spune ca e foarte frumoasa privelistea  :boob 
Atitudine: 9,5 - vorbareata, deschisa la sugestii (spune deschis daca ii place sau nu pozitia X sau Y sau ce ne trece noua prin cap)
Halatul :  250 achitat 100 initial si inca 150 cand am dorit sa prelungesc "sederea".

 

De revenit: pentru mine da. Atata timp cat ramane la fel de sociabila parerea mea e ca o sa fie tot mai cautata.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...