Sari la conținut

Andreea Bruneta 0725434878 Noua In Orasul Tau


Vizitator bruneta andreea

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Brunetă Andreea

Vroiam demult să o revizitez dar nu prea m-am potrivit să fiu în zonă când a fost ea și in plus speram să revină în Deva

Ei de această dată fiind în trecere prin Alba am zis să-mi satisfac și această dorință deși eram treaz de dimineață și puțin obosit după ceva ore de condus

Programare-10 ,pe whatsapp făcută din timp și confirmată cu o oră înainte

Aspect-9,nu e manechin dar eu aș întoarce xapul după ea pe stradă,pozele reflectă realitatea este creolă cu un fund superb ,sânii de puștoaică tari un atu din punctul meu de vedere,buze subțiri dar din păcate fără sărut

Igienă-9.5,scad 0.5 pentru că nu era proaspăt epilată în rest nimic de reproșat curată ,baie dotată cu tot ce e necesar

On-pe bune că nu prea știu ce notă să dau și nu o să o fac deoarece la Andreea imi doream mai mult normal și nu am lasat-o să văd tot ce poate.A fost ok pentru ce vroiam eu

Np-știam de dată trecută că este stâmtă și și a fost bine înspre foarte bine ,am început cu ea deasupra sau lady on top și am continuat cu misionar unde prima finalizare a venit destul de repede la a doua am obosit și in plus am ales căprită și din lateral ,nimic de reproșat ei doar mie că ar trebui să mă "antrenez"mai mult

Așa că am ales să mă opresc și deși Andreea a incercat să mă finalizeze cu Op am oprit-o .O să sau 9 ca să lăsăm loc pentru o nouă vizită

Gfe-8,fata se străduiește și chiar este o companie plăcută dar fără FK nu pot da mai mult ar mai fi ceva detalii **spam editat**e la care mai are de lucrat dar le țin pentru mine

Per total o experiență bună și de revenit dar nu de top

Cadoul 250 o oră fără grabă,ca timp door to door cam 55-65 minute

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator aiudeanu
Reputație: 0

❤️❤️Cea mai reusita poza a ta de pana acum! Meritul e al modelului desigur, dar si al fotografului, ca banuiesc ca nu-i selfie!

Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

 

❤❤Cea mai reusita poza a ta de pana acum! Meritul e al modelului desigur, dar si al fotografului, ca banuiesc ca nu-i selfie!

 

Mulțumesc
Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu zilele astea. Are un corp frumos,fund sexy,sâni de marime medie,piele catifelata,epilata si curata. Apartament curat,baie curata cu ce trebuie. Fata îi pro-client,te ghideaza foarte bine spre locatie.

Locatie:bulevardul transilvaniei langa ing

Tarif:100/250 ron

Ps:îi de etnie toata ziua si nu inteleg de ce uni dintre voi o tot dati pe ocolite ca nu cred ca ii si etc!

  • Like 1
Link spre comentariu

Determinat de recenzia tovarășului threesome am vizitat-o si eu pe țigăncușă.

Locația in spate la ING in cetate,o garsoniera curată. Fata frumoasa foc, slăbuță , carismatică,îngrijită, amabilă,creolă peste tot.

 

ON-7(o ia prea cu forță,te strânge puțin, încă n-are tehnicile tocmai puse la punct)

NP-e strâmtă așa că am purjat repede.

GFE-7 (mie personal îmi place mai romantic,FK nu acceptă așa că minus la acest capitol.

De revenit-posibil, dacă își mai cizelează puțin tehnicile.

Preț-100 lei-foarte rezonabil raportul calitate/preț, mai ales că e foarte frumușică.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

Înainte de expirarea celor trei zile anunțate mai sus, am reușit să o vizitez pe titulara topicului.

Am găsit-o la numărul din titlu, am făcut o programare pe care a respectat-o, a vorbit frumos și m-a îndrumat cu răbdare spre apartament. Acesta este (era) pe strada Transilvaniei, la centru, condiții bune spre foarte bune.

Când mi-a deschis ușa... a trebuit să scap un WOW! Tipa este bruneta tare, cu trăsături  frumoase, asiatice, cu ceva sânge indian, dar nu din casta PARIA, ci din cele superioare. Este destul de micuță, pe la 1,60, foarte mișto proporționată, sânii medii spre mici, dar foarte plăcuți ca formă și textură. Pentru cine are fantezii cu asiatice, dar nu și banii necesari pentru a merge la sursă, este cea mai la îndemână variantă de împlinire a fanteziilor.

Am schimbat câteva amabilități, fata este destul de plăcută (deși nu genul pisicos/languros), pro-client, am convenit pentru 1 nr/100/ON+NP (250 ora cu 2 finalizări). Nu face CIM, anal, n-am întrebat de FK.

A scos cutia cu șervețele umede, m-a lustruit K-lumea, am trecut baremele de igienă pentru ON și când voia să înceapă, am întrebat-o dacă acceptă cunni... Deși mirosea frumos și nu cred că avea vreo aromă neconformă jos, s-a dus la baie și s-a mai spălat odată, pentru a fi fresh!!! GOOD! VERY GOOD!

A început cu un oral lent, senzual, nu exagerat de adânc, dar de calitate. N-am savurat foarte mult, pentru că mi-era poftă de piersică tânără, așa că, am întins-o pe spate și...am rămas cu gura căscată. E cea mai neagră piersicuță pe care am întâlnit-o în România!!! AȘA CEVA!!! :snap

M-am delectat cu ea și cu aromele ei până s-a udat natural, apoi am asaltat-o cu mare drag din câteva poziții, acceptate fără grimase, comentarii, etc. Ne-am futut mișto, este strâmtă, participă cu gemete naturale, mângâieri, ușoare mișcări de bazin, BUUN! Quality time!!!

Apartament: 8

Fata: 9 (chestie de gusturi)

Igienă: 9-10

Atitudine+GFE: 8 (nu este genul foarte lipicios)

Oral: 8

Normal: 9

Calitate material pt. cunni ( :wink2 ): 9

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...