Sari la conținut

0748081448/0746574105/0751522759 - definiția cuvântului PANARAMĂ


eramazt

Postări Recomandate

Relatez întâmplarea unui amic.
Cică asta cu trei numere e o panaramă de etnie, o umflată dizgrațioasa plină de tupeu.
Se duce ăsta la ea, îl întâmpină o grasă tatuată aiurea, cu-n sictir de parcă se futea din obligație.
Muie slabă, apoi la futut îl întreabă după un minut dacă s-a terminat. 
A plecat nefutut, nervos de la o panaramă.
Scriu în numele lui că n-are cont și pe facebook nu poate să pună așa ceva.
Aaaaa ... și aia, porcu, l-a curățat la peleu cu șervețele, cică nu e nevoie să se spele.
La sfârșit la fel, cică nu curge apa.
A mai spus că unele poze nu sunt ale ei.

  • Like 1
Link spre comentariu

DUTE ȘI FUTE-O ȘI DUPĂ AIA POVESTEȘTE!
De photoshop ai auzit? 
Guvi, pentru liniștea ta, la ce cur ciudat și ce meclă are, nu mă pasionează. Pas.
 

Asta e panarama?

 

https://media.publi24.ro/extralarge/20181010/1620/20eb01d45c88e5a887c3ed638cee2d5c.jpghttps://media.publi24.ro/extralarge/20181010/1621/a366efc17810e223f89fe13e70229256.jpghttps://media.publi24.ro/extralarge/20181010/1621/13529446a85acc80eacf85702dceea41.jpghttps://media.publi24.ro/extralarge/20181010/1621/c4e69eab1692ced6e4c0766b84d417cb.jpg

Link spre comentariu

Mda... clar ti-am supraestimat cu mult capacitatea intelectuala. Era doar o simpla intrebare pe niste poze gasite pe acel numar... personal consider ca am aruncat prea multi bani pe tirituri si de asta am intrebat.

Ce plm mai scriem pe aici, daca la orice cuvint scris, indiferent care, se trezeste inevitabil cite-un imbecil care imediat vede doar guvizi....

Ma rog... ignora, e prea mult pentru capacitatea ta intelectuala.

Nu te mai obosi sa ma insulti...a fost probabil ultimul meu post in aceasta hazna cu dejectii in care va place sa va scaldati.

Link spre comentariu

Măi, Einstein, tu faci evaluări intelectuale? :)))))))))
La cum te exprimi și câtă gramatică știi, nu cred că ai habar pe ce lume trăiești și cât de prost ești. 
Imbecilă (implicit cel care a făcut-o) e remarca ta ”intrebare pe niste poze”, ”gasite pe acel numar”, ”tirituri”... Ai de pl ta! 
Bă, Einstein, jumătate din cât dai pe futut, și nu pricepi nimic, dă la meditații pentru limba română sau pe cărți. Ai să fii mai fericit!
Hai, pa și spor la onanie!

 

Mda... clar ti-am supraestimat cu mult capacitatea intelectuala. Era doar o simpla intrebare pe niste poze gasite pe acel numar... personal consider ca am aruncat prea multi bani pe tirituri si de asta am intrebat.

Ce plm mai scriem pe aici, daca la orice cuvint scris, indiferent care, se trezeste inevitabil cite-un imbecil care imediat vede doar guvizi....

Ma rog... ignora, e prea mult pentru capacitatea ta intelectuala.

Nu te mai obosi sa ma insulti...a fost probabil ultimul meu post in aceasta hazna cu dejectii in care va place sa va scaldati.

Link spre comentariu

mă, linge pizdă, pupa-m-ai în cur de analfabet bou ce ești!
marș, coteiule și fute panarama, nu te mai milogi după o recenzie!
După ce ești bou, mai vii și cu argumente imbecile și înjurături, fmm!
mă doare fix în pulă ce ai gășit, pizdoiule, eu știu ce a futut amicul meu, pișa-m-aș pe tine de labagiu ce ești.
ADMINULE, coae, poți să mă sunspenzi, e mai bine decât să am parte pe aici de boi ca max-dublă-muie și cristi-plm, adică tot un labagiu ca muistul de max!
Și așa s-au cam cufurit bășinoșii pe aici și s-a ușchit lumea pe info.
Hai, pa!

Nu... probabil ai devenit un imbecil paranoic care vede doar pesti si guvizi peste tot... si care nu mai e in stare sa poarte o discutie civilizata la un nivel decent, in schimb da lectii de gramatica pe un forum de futut.

Link spre comentariu

Papusel... usor ca-ti pleaneste vreo vena! ;)

Cred ca ar trebui sa schimbi ce iei ca nu-ti face bine... nu de alta dar e clar pentru mine ca ai episoade paranoide si ar trebui sa te cauti.

Cit despre info... mare atentie... fitze de scriitor in mizerie nu sunt admise. Nu ai respectat regulile... zbori.

Sanatate... ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

mă, linge pizdă, pupa-m-ai în cur de analfabet bou ce ești!

marș, coteiule și fute panarama, nu te mai milogi după o recenzie!

După ce ești bou, mai vii și cu argumente imbecile și înjurături, fmm!

mă doare fix în pulă ce ai gășit, pizdoiule, eu știu ce a futut amicul meu, pișa-m-aș pe tine de labagiu ce ești.

ADMINULE, coae, poți să mă sunspenzi, e mai bine decât să am parte pe aici de boi ca max-dublă-muie și cristi-plm, adică tot un labagiu ca muistul de max!

Și așa s-au cam cufurit bășinoșii pe aici și s-a ușchit lumea pe info.

Hai, pa!

:onloo

  • Like 1
Link spre comentariu

Să-mi sugi pula!

Papusel... usor ca-ti pleaneste vreo vena! ;)
Cred ca ar trebui sa schimbi ce iei ca nu-ti face bine... nu de alta dar e clar pentru mine ca ai episoade paranoide si ar trebui sa te cauti.
Cit despre info... mare atentie... fitze de scriitor in mizerie nu sunt admise. Nu ai respectat regulile... zbori.
Sanatate... ;)

Link spre comentariu

Guvidule, definiția pentru panaramă, te cuprinde și pe tine, muistule!
Tot faci apologia unei zdrențe, te caci pă tine cu fonfeuri de sugaci, dar recenzii, pe unde și ce ai futut, căcăcios mic ce ești, nu ai. 
Așa că taci în pula mea, tot ce văd la tine e un șir de comentarii imbecile. FMM!

Ti-am zi...

Link spre comentariu

Te-am băgat în seamă, pizdoiule. Stai pitit, guvid mic e ești și ieși doar la comentat. Bine că știu cui ții palma. ;), băi linge pizdă (max6969... bleah! dai și limbi în cur, nu?) 
Ne vedem noi.
Apropo, prietenul meu e bi și activ, te vrea. Dacă te vrea, te găsește, pizdoi mic ce ești! ;) 

Nu stiu 

Link spre comentariu

Hai ca m-am plictisit.... in afara de mascari nu esti capabil sa legi 2 cuvinte care sa denote un IQ superior unui macac. Revii iar si iar cu aceleasi jigniri de labar trist cu impresii.

...trateaza-te. Ai nevoie clar de un psihiatru bun... esti frustrat maxim. Probabil cind ai fost mic ai fost abuzat rau de tot... imi pare rau de copilaria ta nefericita.

Haide pa! Te las singur cu prietenii tai imaginari ;)

Link spre comentariu

Fraiere, să-ți iei vaselină!
Te măriți, fmm.

Hai ca m-am plictisit.... in afara de mascari nu esti capabil sa legi 2 cuvinte care sa denote un IQ superior unui macac. Revii iar si iar cu aceleasi jigniri de labar trist cu impresii.

...trateaza-te. Ai nevoie clar de un psihiatru bun... esti frustrat maxim. Probabil cind ai fost mic ai fost abuzat rau de tot... imi pare rau de copilaria ta nefericita.

Haide pa! Te las singur cu prietenii tai imaginari ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...