Sari la conținut

Deci Anuibs Masaj e o mare tiganie


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

zi tigane, ai tupeu sa ma contrazici? asa a zis inainte sa ma dea afara... are niste borate care trebuie sa il priveasca in ochi pe gitan inainte sa iti dea un raspuns / se crede peste dar e prost de moare si o sa-si ia un scandal  o sa-i trimit toata piata chilieii... se crede el peste dar o sa fie castrat in curand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

zi tigane, ai tupeu sa ma contrazici? asa a zis inainte sa ma dea afara... are niste borate care trebuie sa il priveasca in ochi pe gitan inainte sa iti dea un raspuns / se crede peste dar e prost de moare si o sa-si ia un scandal  o sa-i trimit toata piata chilieii... se crede el peste dar o sa fie castrat in curand

200 DE WHISKY 200 DE LEI CA SA STAU CU O TIGANCA, SI MAI IMI CERE SA CUMPAR O SAMPANIE MOET ESTI NEBUN.....

  • Like 1
Link spre comentariu

Mai fratilor,ati innebunit de tot!Orice local care se respecta are camere de luat vederi deoarece colaboreaza cu firme de paza si Protectie!Eu cred ca v-ati pus pe om sa-i faceti rau,iar tu Amelia cred ca ai fost una care ai lucrat acolo si probabil ai fost data afara,deoarece Nu este nimic adevarat Din ce spui.Domnul care m-a intampinat,ca e sef,ca lucreaza acolo,a fost foarte amabil,Chiar am stat de vorba cu El pana dimineata,m-am simtit super.Si cat am stat acolo am vazut numai persoane decente care au vizitat salonul.Am mai vizitat Locatii de genul insa ca la Anubis Nu am mai vazut!Fiecare e liber sa spuna ce vrea,insa discretie si corectitudine da la Anubis Nu am mai vazut...mi-a facut Chiar si bon fiscal de m-a bufnit Rasul!"GHENA" ca Anubis mi-as dori sa Gasesc peste tot,iar eu o sa ma intorc cu mare darf!Nu ma credeti?Mergeti si vedeti!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...iar tu Amelia cred ca ai fost una care ai lucrat acolo si probabil ai fost data afara,deoarece Nu este nimic adevarat Din ce spui...

Mah Patroane...tu iejti prost sau ti prefaci ?

 

Poi ia dischidi Goagălu si tasteaza "santaj" si "salon masaj" inpreuna...ia viezi ce da ?!

 

;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

200 DE WHISKY 200 DE LEI CA SA STAU CU O TIGANCA, SI MAI IMI CERE SA CUMPAR O SAMPANIE MOET ESTI NEBUN.....

 

 

Mai fratilor,ati innebunit de tot!Orice local care se respecta are camere de luat vederi deoarece colaboreaza cu firme de paza si Protectie!Eu cred ca v-ati pus pe om sa-i faceti rau,iar tu Amelia cred ca ai fost una care ai lucrat acolo si probabil ai fost data afara,deoarece Nu este nimic adevarat Din ce spui.Domnul care m-a intampinat,ca e sef,ca lucreaza acolo,a fost foarte amabil,Chiar am stat de vorba cu El pana dimineata,m-am simtit super.Si cat am stat acolo am vazut numai persoane decente care au vizitat salonul.Am mai vizitat Locatii de genul insa ca la Anubis Nu am mai vazut!Fiecare e liber sa spuna ce vrea,insa discretie si corectitudine da la Anubis Nu am mai vazut...mi-a facut Chiar si bon fiscal de m-a bufnit Rasul!"GHENA" ca Anubis mi-as dori sa Gasesc peste tot,iar eu o sa ma intorc cu mare darf!Nu ma credeti?Mergeti si vedeti!

Va multumim domnule Noel , nu imi dau seama cine sunteti insa sunteti cu adevarat una dintre persoanele reale care ne-au onorat cu prezenta si care spune adevarul si contraziceti afirmatiile fara nici o motivatie ale altora care vor sa se afle in treaba vorbind gura fara ei ! va asteptam sa reveniti tot cu aceleasi respect deosebit ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va multumim domnule Noel , nu imi dau seama cine sunteti insa sunteti cu adevarat una dintre persoanele reale care ne-au onorat cu prezenta si care spune adevarul si contraziceti afirmatiile fara nici o motivatie ale altora care vor sa se afle in treaba vorbind gura fara ei ! va asteptam sa reveniti tot cu aceleasi respect deosebit !

:)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

Casnd am fost prin mai era cat de cat ok ca fete si atitudine...am inteles ca din vara s-a terminat cu totu !!!

 

Anubis Temple , va multumeste pentru afirmatie , domnisoara in cauza a lucrat in localul nostru si a fost data afara indisplinar deoarece din invidie a lovit o alta angajata ! este o tipa violenta , vulgara si nesimtita , s-a prezentat la noi plangand ca nu are ce manca si bani de tigari ..numai spun ca nu avea nici unde dormi , m-i s-a facut mila de aceasta individa oferindui loc de munca cu contract de munca inregistrat la ITM ROMANIA, i-am oferit cazare gratuita,atat timp cat a fost angajata la local a jignit foarte multi clienti ,avea aere de diva din carton, a clientii o evitau pentru ca se credea sefa localului ! unul dintre clienti a intrebat-o dece tine parul strans si aceasta tipa i-a raspuns in scarba ca din cauza ca are paduchi, aici pe site foloseste mai multe pseudonime si scrie ca si cum ar fi persoane diferite ! Faptul ca sunt camere de supraveghere in local legea ma obliga sa le am , localul Anubis Temple este prevazut cu SISTEM DE ALARMA SI SUPRAVEGHERE VIDEO LA O FIRMA DE PAZA SI SECURITATE FOARTE CUNOSCUTA deoarece legal vorbind este necesar !  Anubis Temple este un local rafinat si cu bun gust unde trateaza orice client cu mult respect ! insa pramatii si panarame precum domnisoara "UL AMELIA" PE NUMELE REAL PETRICEANU ALINA MIHAELA cauta razbunare denigrand acest local  imediat ce au fost date afara !!! aceasta individa trebuie sa imi multumeasca pentru ca nu am lasat sa mearga la POLITIE acea fata care a batut-o !! Anubis Temple nu isi pateaza obrazul niciodata !! Anubis Temple ureaza tuturor ..SARBATORI FERICITE , SANATATE SI UN AN NOU MAI BUN !!

Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

Mah Patroane...tu iejti prost sau ti prefaci ?

 

Poi ia dischidi Goagălu si tasteaza "santaj" si "salon masaj" inpreuna...ia viezi ce da ?!

 

;)

 

AI GRIJA CE SPUI DOMNISOARA CA S-AR PUTEA SA AJUNGI PUTIN PE LA DIICOT STII TU CE VREAU SA ZIC ! SI NU V-EI FI SINGURA !!

Link spre comentariu
  • Oras:STRADA IZVOR 83.
  • Oras:STRADA IZVOR 83.

AI GRIJA CE SPUI DOMNISOARA CA S-AR PUTEA SA AJUNGI PUTIN PE LA DIICOT STII TU CE VREAU SA ZIC ! SI NU V-EI FI SINGURA !!

NU STIU CARE DINTRE NOI ARE DOSARE PENALE PENTRU ....TE ROG SA ITI VEZI DE TREABA TA ! TE-AM DAT AFARA DIN LOCAL PENTRU CA AI INCALCAT CELE MAI IMPORTANTE REGULI ALE LOCALULUI !! ACUM TE RAZBUNI IN TOATE FELURILE ?? CAT AI LUCRAT LA ANUBIS TEMPLE ERA CEL MAI FRUMOS LOCAL SI TI-A SCOS FOAMEA DIN GAT SI I SA FACUT MILA DE TINE CA NU AVEAI UNDE DORMI ! ACUM ANUBIS TEMPLE ESTE  "GHENA "?? TIGANCO CALMEAZA-TE NUMAI TE APRINDE CA ESTE POSIBIL SA TE INCENDIEZI SINGURA !  VREI SA O LAS PE FATA CARE AI BATUT-O SA SE DUCA LA POLITIE ?! IN LOC SA IMI MULTUMESTI CA NU AM VRUT SA ITI FACA RAU TU INCERCI SA DENIGREZI LOCALUL CARE TI-A DAT SA MANANCI ?? ESTI O NESIMTITA , TUPEISTA SI PANARAMA ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Ba frate .. eu în viața mea pe mare mi-a fost dat să văd oameni cu adevărat proști.

Dar ca specimenul ăsta nu credeam că există !

 

Omul ăsta e de dat exemplu la copii .. dacă nu înveți carte, așa ajungi !!

 

Ba băiatule .. anubis pula mea .. Ba frate, toți care scriem suntem bărbați mă manca-ne-ai coaiele ..

Mai lasa-ne in pula mea cu curva ta cu tot, Amalia sau cum morții ei îi zice .. tu atât de prost grămadă ești încât nu îți dai seama care și cum scrie aici ?!

 

Copii .. AȘA NU !!! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...insa pramatii si panarame precum domnisoara "UL AMELIA" PE NUMELE REAL PETRICEANU ALINA MIHAELA cauta razbunare denigrand acest local  imediat ce au fost date afara...

Ooooofff...ie taaari greu cind ai di a faşi numa cu prosti !!! :)

 

Mah Anubisu puli miele...hai sa fasim altfiel, ca vad ca nuți cadi fisa ! ;)

 

Puniti intribarea asa: cînd o lucrat mah prostavane coarda asta Alina Mihaela Petrencuruiei la tini ??? In ce perioda ? Dupe cie ti documentezi bini...uititi la profilele noastre dipi Nimfomani. La profilu mieu, alu Talibanu, alu Neafane...tăți cari neai acuzat ca suntem unu si acielasi, adica un singur utilizator, cum zici tu. Adica, moi precis, coarda aia scandalagioaica pi cari ai angajato si leo dadeai la fraeri platitori drept maseoza di lux in localu tau rafinat.

 

La profilele noastre di utilizatori oi sa viezi data la cari neam inscris noi aci, pi forum. Cum di altfiel poti sa vezi data la care tu (Anubis, dar si Noel) ati aparut aci pi forumu asta, chipurili sava reparati imaginea alterata si sa va fasiti o leaca di publişitate. Dupa mintea ta...di dobitoc...se potriveste datele mah ??? Nu ti se pari ca civa ie in neregula ???

 

Profilu "Talibanu", di iegzemplu, scrii aci din 2012 !!! Tu inca nai realizat ca iejti un prost ??? Tu inca nu tiai dat seama noi suntim aci di multi ani...muuuult inainti ca tu sa deschizi ghena aia a ta di wc public la cari ii zici salon ???

 

Bah animalule...tu ai tupeu di borfaşi sa vi aci si sa ameninti oamini pi cari nui cunosti, di cari nai habar...futuvăn gît di proxeneti, cu coardele voastre proaste cari isi rup pizda sa produca pientru voi !!! Cie razbunarea puli am io cu rahatu tau di local, cind io nam calcat si nisi nam sa intru vrodata in infectiia aia a ta !!! Ci cacat sa denigrez io mah dobitocule cind presa din Constanta, si nu numai, ie presarata numa di scandaluri di santaj cu saloanele voastre ordinare ??? Voi adunati toate ciorile, toate panaramele si pramatiile dipi strazi, casa jumuleasca tati betivi di lovele, si acuma ti dai patron rafinat cu noi ???

 

Metre...sti povestea bufniței ? Bufnițeaşi pula in git di prost ci iesti !!!

 

Fix asa oi patit tu cu strategia ta di publicitate la ghena aia a ta...cind oi crezut tu cai bini so arunci aci...pi un forum plin di curve si curvari !!!

 

Hai ca neai amuzat cu tini ! Maxim !!!

 

:)))))))))))))))))))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

AI GRIJA CE SPUI DOMNISOARA CA S-AR PUTEA SA AJUNGI PUTIN PE LA DIICOT STII TU CE VREAU SA ZIC ! SI NU V-EI FI SINGURA !!

 

DIICOT :hmmm pai  de ce?

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

NU STIU CARE DINTRE NOI ARE DOSARE PENALE PENTRU ....​PENTRU CE ANUME??  CAT AI LUCRAT LA ANUBIS TEMPLE ERA CEL MAI FRUMOS LOCAL SI TI-A SCOS FOAMEA DIN GAT SI I SA FACUT MILA DE TINE CA NU AVEAI TIGANCO ..VORBESTI DE PARCA NU AI FACUT CEVA LOVELE PE CÂRCA TIGANCI CUM O NUMESTI TU, AI FOST TU CUMVA ai fost  ICOANA FĀCATOARE DE MINuni?ai codositi si tu acolo,,,  VREI SA O LAS PE FATA CARE AI BATUT-O SA SE DUCA LA POLITIE ?!  ESTI O NESIMTITA , TUPEISTA SI PANARAMA ! de ce nu o lasi si chiar sa o incurajezi pe tipā ? ai ceva de pierdut?.Eu unul zic lasaoo asa cum a cāzut,ati facut banutii impreuna(unul mai mult ca altu,asta este fiecare cum la dus capu) si aia este,cea a fost a fost...Dzeu cu mila si cu biciu de acum incolo!! Ce rost are bālacareala asta?orcum este ceva "putred" si in balacareala voastra? eu zic ca totuiii CanCan..

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...